Postup při vyřízení mateřské, jak na to?

6853
18.3.21 16:47

Postup při vyřízení mateřské ,prosím radu

Dobrý den, můžu prosím poprosit o radu ohledně vyřízení mateřské dovolené? Včera mi byla ukončena nemocenská a dnes jsem. prvnim dnem na md. Ale nevím jak s papíry, sestřička moc nepomohla. Od 15.9.2019 mám hpp, s tím že již od listopadu jsem byla na nemocenské. Navíc mám vedení práce až v Kroměříži což je dost mimo Ostravu, a účetní sídlí dokonce zase v Brně. Když jsem psala vedoucí jen mi napsala mi stačí vědět den nástupu. Tím to haslo. 🙄 Počítám dobře že papír od Dr. Zaslat účetní v tom Brně, a počkat co a jak nebo rovnou zajít na úřad v Ostravě co má toto na starosti? Moc se. omlouvamozna za blbý dotaz ale fakt vůbec nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.3.21 16:53

Jen jediná osobní zkusenost (nebyla jsem na nemocenske). Papír od lékaře jsem posílala den před nástupem na MD účetní, ta to následně vyrizovala sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7532
18.3.21 16:54

Četla sis vůbec https://www.cssz.cz/…-v-materstvi ? Je to tam hodně blbuvzdorne napsaný. ;) Všechny odpovědi tam najdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
18.3.21 20:27

Děkuji, na stránky jsem už koukala, moc díky, je toho na mě teď nějak moc a jsem tak roztržitá a nesoustředěná až hrůza :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat