Reklama

Je lepší postýlka nebo lehátko, když nechci miminko chovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evickamicka
Stálice 92 příspěvků 24.07.18 11:00
Postylka, lehátko

Ahoj holky, jak jste řešili kam dáte miminko, když jste měli postýlku v ložnici v patře a obyvák s kuchyní v přízemí? Když jste nechtěla mimčo chovat. Nechci ho jen tak pokládat na gauč, protože až by se začal otáčet, musela bych ho hlídat aby nespadl. Jak jste to řešili vy?

Nejnovější recenze z kategorie Bezpečnost dětí

Reklama

Reakce:

Titty
Echt Kelišová 8095 příspěvků 24.07.18 11:05

Druhou postýlkou nebo košíkem v kuchyni.

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 24.07.18 11:05

Buď deku na zemi a tam hračky, hrazdičku, nebo sem měla vibrační lehátko to bylo fajn když sem třeba vařila, malej na mě viděl a byl v klidu :)

Titty
Echt Kelišová 8095 příspěvků 24.07.18 11:07

A později ohrádka s hrací dekou, ještě později jen s pěnovými puzzlemi na zemi a s hračkami.

terinka4444
Hvězda diskuse 66533 příspěvků 24.07.18 11:09

jo, v kuchyni bylo lehátko a na zemi jsme měla pěnové puzzle a kupovali jsme na dobu lezení na dlažbu koberec.
Do postýlky jsem dítě nikdy neodkládala.

bjitka123
Stálice 98 příspěvků 24.07.18 11:12

Koupila jsem křesílko/lehátko. Ale kdybych se mohla rozhodnout znovu, možná bych spíš koupila jídelní židličku, ve které může miminko ležet. Některé mají i hrazdičku na hraní, polohuje se vyska, takže není mimi na zemi. Později by se využila na krmení miminka. Já takhle ke kresilku, ve kterém je už minimálně, kupovala ještě tu židličku. Nebo je šikovná cestovní postýlka, tu byste také využili třeba na dovolené.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 24.07.18 11:15

Nejdřív kosik, pak měl deku na zemi a když u nej byl i starší bracha, tak bylo mimino v ohradce ;)

beruska9
Extra třída :D 10555 příspěvků 24.07.18 11:24

Druha postylka, pak lehatko a deka/penove puzzle

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 24.07.18 11:28

Dokud byl malinký,tak hrací deku s hrazdičkou a dala jsem ji tam,kde jsem zrovna byla. Měla jsem i lehátko,takové to houpací,ale moc tam být nechtěl. Postýlku používám jen na spaní,nedávám ho tam mimo spánek. A teď když leze nevyužíváme nic,leze kam chce a mám ho pod nohama. Když potřebuji,mám mezi dveře do pokojíku dřevěnou ohrádku,co můžu zavřít (použila jsem ji asi 2* když jsem smažila na pánvi). Nechci ho omezovat v pohybu. Většinou stejně běží tam,kde jsem já.

ibetula
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 24.07.18 13:05

V kuchyni cestovni postylku, kde tedy zatim moc neni, budu pak vyuzivat jako kratkodobou ohradku. Lehatko taky v kuchyni. V obyvaku penove puzzle na nem hraci deku, hrazdicku.

Martis83
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 1 inzerát 24.07.18 14:29

Já jsem pro obě děti měla kolíbkou, v té spaly přes den, a asi od šesti týdnů jsem je začala dávat na zem na hrací deku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama