Je lepší postýlka nebo lehátko, když nechci miminko chovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evickamicka
Kecalka 131 příspěvků 24.07.18 11:00
Postylka, lehátko

Ahoj holky, jak jste řešili kam dáte miminko, když jste měli postýlku v ložnici v patře a obyvák s kuchyní v přízemí? Když jste nechtěla mimčo chovat. Nechci ho jen tak pokládat na gauč, protože až by se začal otáčet, musela bych ho hlídat aby nespadl. Jak jste to řešili vy?

Nejnovější recenze z kategorie Bezpečnost dětí

Reakce:

Titty
Echt Kelišová 8133 příspěvků 24.07.18 11:05

Druhou postýlkou nebo košíkem v kuchyni.

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 24.07.18 11:05

Buď deku na zemi a tam hračky, hrazdičku, nebo sem měla vibrační lehátko to bylo fajn když sem třeba vařila, malej na mě viděl a byl v klidu :)

Titty
Echt Kelišová 8133 příspěvků 24.07.18 11:07

A později ohrádka s hrací dekou, ještě později jen s pěnovými puzzlemi na zemi a s hračkami.

terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 24.07.18 11:09

jo, v kuchyni bylo lehátko a na zemi jsme měla pěnové puzzle a kupovali jsme na dobu lezení na dlažbu koberec.
Do postýlky jsem dítě nikdy neodkládala.

bjitka123
Kecalka 104 příspěvků 24.07.18 11:12

Koupila jsem křesílko/lehátko. Ale kdybych se mohla rozhodnout znovu, možná bych spíš koupila jídelní židličku, ve které může miminko ležet. Některé mají i hrazdičku na hraní, polohuje se vyska, takže není mimi na zemi. Později by se využila na krmení miminka. Já takhle ke kresilku, ve kterém je už minimálně, kupovala ještě tu židličku. Nebo je šikovná cestovní postýlka, tu byste také využili třeba na dovolené.

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 24.07.18 11:15

Nejdřív kosik, pak měl deku na zemi a když u nej byl i starší bracha, tak bylo mimino v ohradce ;)

Uživatel je onlineberuska9
Extra třída :D 10715 příspěvků 24.07.18 11:24

Druha postylka, pak lehatko a deka/penove puzzle

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 24.07.18 11:28

Dokud byl malinký,tak hrací deku s hrazdičkou a dala jsem ji tam,kde jsem zrovna byla. Měla jsem i lehátko,takové to houpací,ale moc tam být nechtěl. Postýlku používám jen na spaní,nedávám ho tam mimo spánek. A teď když leze nevyužíváme nic,leze kam chce a mám ho pod nohama. Když potřebuji,mám mezi dveře do pokojíku dřevěnou ohrádku,co můžu zavřít (použila jsem ji asi 2* když jsem smažila na pánvi). Nechci ho omezovat v pohybu. Většinou stejně běží tam,kde jsem já.

ibetula
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 24.07.18 13:05

V kuchyni cestovni postylku, kde tedy zatim moc neni, budu pak vyuzivat jako kratkodobou ohradku. Lehatko taky v kuchyni. V obyvaku penove puzzle na nem hraci deku, hrazdicku.

Martis83
Ukecaná baba ;) 1620 příspěvků 24.07.18 14:29

Já jsem pro obě děti měla kolíbkou, v té spaly přes den, a asi od šesti týdnů jsem je začala dávat na zem na hrací deku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >