Reklama

Čůrání miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 21:23
čůrání miminka

Ahoj, mohl by mi prosím někdo napsat jak moc čůrají vaše miminka, stáří přibližně 7 měsíců? jak moc je plenka počůraná třeba za tři hodiny nebo kolik počůraná plenka váží? jde mi o to, že nevím jestli mi syn dostatečně čůrá a potřebovala bych nějaké porovnání

Reklama

Reakce:

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 21.07.18 21:39

Mám 7měs syna.V těhle vedrech pozorují,že čůrá míň.Přebaluju přes den cca po 4h a plena je tak ze 2/3 procurana.Přes noc nám stačí jedna .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 11:56

@HankaS82 děkuji,akorát si neumím představit ty 2/3, nemohla byste mi prosím (nebo někdo kdo čte tuhle diskuz) zvážit jednu počůranou plenu,ať to můžu porovnat?a dáváte už čaj nebo vodu nebo jen kojíte?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:55

nikdo nic prosím?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama