postýlka Scarlett Michal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10.05.10 17:46
postýlka Scarlett Michal

Ahoj holky,mám prosím vás dotaz,s přítelem si chceme v létě koupit postýlku na miminko,chtěla bych Scarlett postýlku v olši,protože budeme mít celý nábytek do dětského pokoje v olši,ale bohužel nevím,které jsou zdravotně nezávadné.Uvažujeme o Scarlett Michal se stahovacím bokem,nemáte ji některá,je zdravotně nezávadná?Jak jsem tak četla,tak se moc nedoporučuje Alek a Kubíček,sestra má Scarlett Míšu,jenže ten se vyrábí pouze v buku.Moc děkuju za odpověď :wink: :wink:

Reakce:
vulpes
Kelišová 5053 příspěvků 10.05.10 19:21

Jak je to se zdravotní závadností to nevím, ale po zkušenostech s výrobky Scarlett (prostě Polsko :roll: ) doporučuji si zakoupený kus rozbalit a důkladně prohlédnou přímo na prodejně!!!!
Kupovali jsme od nich komodu - tu jsme museli úplně vrátit - strašný stav a sestavená (opravdu správně) měla výkyv asi 15cm, což mi pro dítě přišlo vyloženě nebezpečné.
Pak jsme kupovali postýlku a lezly z ní třísky, kde se dalo…nevím, co si kdo představuje pod pojmem „zdravotní nezávadnost“, ale spíš než certifikáty bych pouhým okem zkonrolovala hlavně to zpracování. Postýlku jsme vyměnili za jiný typ - (přímo na prodejně, už nám to bylo jedno,měla jsem za 2 dny rodit) no ta bohudík je v pořádku a jsme s ní spokojeni. Typ bohužel už si nepamatuji :-( ale ta, co teď máme má stahovací bočnici a v horní části čela takovou točící kuličku.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 11.05.10 12:39

Taky máme Míšu a jsme max spokojení. Vzhledem k tomu, že Michal je zhruba stejná cenová kategorie, asi bych se nebála. Jenom bych doporučila koupit přímo v prodejně, nebo si alespoň při nákupu přes internet zařídit osobní odběr a zboží si před zaplacením prohlídnout.

Modra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.10 17:13
Scarlett

Jenny, Vy uz asi postylku koupenou mate, my bohuzel taky - scarlet alenka borovice se suplikem. hned od zacatku nam z postylky zacal vypadavat suplik. stacilo o postylku jen malicko zavadit a byl dole. k postylce jsme si dokoupili i kolecka. po 2 mesicich se vylomily 2 nohy!! rozhodne to nebylo neopartnym zachazenim, jak nas vyrozumel vyrobce a neuznal nam reklamaci!!! myslela jsem, kdyz kupuju novou postylku,vydrzi i pro druhe dite. tahle nejspis nevydrzi a budeme radi, kdyz se nerozpadne pri tom prvnim. treba jen mame smulu na spatny kus, kazdopadne chovani vyrobce me dost prekvapila a znechutila…

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 27.10.10 17:29

Ahoj,taky máme Scarlett Michal postýlku-se šuplíkem.Jsem spokojená,postýlka je masivní,a zdá se i docela velká.A taky se mi líbila,když jsme vybírali.

MariePPP
Nováček 1 příspěvek 13.05.12 16:45
Sháním náhradní díl ke starší postýlce Scarlett

Mám prosbu. Doma máme starší postýlku Scarlett dřevěnou - v kratší části 2 dřevěné otáčecí kuličky. Bohužel se nám ztratily 2 umělohmotné komponenty, které drží kovovou tyčku pro stahování bočnice. Nevíte, kde by se daly sehnat? Díky za radu. Marie

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >