Reklama

postýlka Scarlett Michal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10.05.10 17:46
postýlka Scarlett Michal

Ahoj holky,mám prosím vás dotaz,s přítelem si chceme v létě koupit postýlku na miminko,chtěla bych Scarlett postýlku v olši,protože budeme mít celý nábytek do dětského pokoje v olši,ale bohužel nevím,které jsou zdravotně nezávadné.Uvažujeme o Scarlett Michal se stahovacím bokem,nemáte ji některá,je zdravotně nezávadná?Jak jsem tak četla,tak se moc nedoporučuje Alek a Kubíček,sestra má Scarlett Míšu,jenže ten se vyrábí pouze v buku.Moc děkuju za odpověď :wink: :wink:

Reklama

Reakce:

vulpes
Kelišová 5015 příspěvků 10.05.10 19:21

Jak je to se zdravotní závadností to nevím, ale po zkušenostech s výrobky Scarlett (prostě Polsko :roll: ) doporučuji si zakoupený kus rozbalit a důkladně prohlédnou přímo na prodejně!!!!
Kupovali jsme od nich komodu - tu jsme museli úplně vrátit - strašný stav a sestavená (opravdu správně) měla výkyv asi 15cm, což mi pro dítě přišlo vyloženě nebezpečné.
Pak jsme kupovali postýlku a lezly z ní třísky, kde se dalo…nevím, co si kdo představuje pod pojmem „zdravotní nezávadnost“, ale spíš než certifikáty bych pouhým okem zkonrolovala hlavně to zpracování. Postýlku jsme vyměnili za jiný typ - (přímo na prodejně, už nám to bylo jedno,měla jsem za 2 dny rodit) no ta bohudík je v pořádku a jsme s ní spokojeni. Typ bohužel už si nepamatuji :-( ale ta, co teď máme má stahovací bočnici a v horní části čela takovou točící kuličku.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 11.05.10 12:39

Taky máme Míšu a jsme max spokojení. Vzhledem k tomu, že Michal je zhruba stejná cenová kategorie, asi bych se nebála. Jenom bych doporučila koupit přímo v prodejně, nebo si alespoň při nákupu přes internet zařídit osobní odběr a zboží si před zaplacením prohlídnout.

Modra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.10 17:13
Scarlett

Jenny, Vy uz asi postylku koupenou mate, my bohuzel taky - scarlet alenka borovice se suplikem. hned od zacatku nam z postylky zacal vypadavat suplik. stacilo o postylku jen malicko zavadit a byl dole. k postylce jsme si dokoupili i kolecka. po 2 mesicich se vylomily 2 nohy!! rozhodne to nebylo neopartnym zachazenim, jak nas vyrozumel vyrobce a neuznal nam reklamaci!!! myslela jsem, kdyz kupuju novou postylku,vydrzi i pro druhe dite. tahle nejspis nevydrzi a budeme radi, kdyz se nerozpadne pri tom prvnim. treba jen mame smulu na spatny kus, kazdopadne chovani vyrobce me dost prekvapila a znechutila…

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 27.10.10 17:29

Ahoj,taky máme Scarlett Michal postýlku-se šuplíkem.Jsem spokojená,postýlka je masivní,a zdá se i docela velká.A taky se mi líbila,když jsme vybírali.

MariePPP
Nováček 1 příspěvek 13.05.12 16:45
Sháním náhradní díl ke starší postýlce Scarlett

Mám prosbu. Doma máme starší postýlku Scarlett dřevěnou - v kratší části 2 dřevěné otáčecí kuličky. Bohužel se nám ztratily 2 umělohmotné komponenty, které drží kovovou tyčku pro stahování bočnice. Nevíte, kde by se daly sehnat? Díky za radu. Marie

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >