Do jakého věku fusak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kamuska
Stálice 64 příspěvků 04.05.10 23:47
Do jakého věku fusak?

Do jakého věku se dává dítě do fusaku (v zimě)? Třeba až do tří let??? Kupujeme starší golfáček a máme možnost k němu vzít i úplně nový fusak od Emitexu, který ladí ke kočárku. Fusak je téměř za pusu (300,– Kč). Nevím, zda fusak koupit, protože netuším, jak dlouho bychom ho využívali (prcek má teď 9 měsíců).

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 26554 příspěvků 05.05.10 05:52

Adámek je narozený v létě - koncem června,první zimu fusak samozdřejmě měl,druhou zimu mu bylo rok a půl a už fusak neměl.Měli jsme sporťák a golfky.

Emičce byl letos v zimě rok a fusak měla..Ale ne zimní,takový lehčí,podzimní.Byla dost oblečená a už sama chodila.

Pokud je ten fusak skutečně „za pusu“,koupila bych ho.To se doma neztratí a sama uvidíš.
Taky záleží,jaká je zima,jestli teplejší nebo tuhá.Jestli je dítě ochotné chodit nebo převážně sedí v kočárku..

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 05.05.10 07:41

Tak můj malý je narozený v červenci, takže první zimu měl a ted tuhle kdy mu byl rok a půl také :mrgreen: A to měl normálně punčochy, dl. rukáv, mikču, kombinézu :mrgreen: :mrgreen: Ale já už od mala ho hrozně navlíkala, do dnes se mi všichni smějou :mrgreen:

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.10 08:57

My jsme fusak v kočárku měli jen jednu zimu a syn je květnový.

Jestli je fusak za hubičku tak ho vem a uvidíš jaká bude zima a jak bude malý v kočárku - náš Kubík byl v kočárku do 2 let a pak už jsme ho „zazimovali“ do sklepa :roll:
Fusak prodáš vždycky :palec:

Příspěvek upraven 05.05.10 v 09:01

Paf2009
Povídálka 43 příspěvků 05.05.10 09:00

No pokud je dost velikej (přece jen do zimy je ještě minimálně 8 měsíců), asi bych ho koupila. Kamarádka letos vozila ve fusaku dvouletýho chlapečka… A 300 je fakt pakatel. V nejhorším h vždycky můžeš za stejnou částku prodat, ne? :-)

dada1511
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.10 10:27

Ve 2 letech ho užijete.Ve 3letech už asi né.V podstatě to záleží na mamince a na tom,jak chce dítě chodit.V tvém případě bych ho určitě koupila,kord za tu cenu.

blechonik
Kecalka 117 příspěvků 05.05.10 15:25

ta cena je dobra, jdi do toho, v zime se bude urcite hodit. ja malou viozila ve fusaku dokud se mi tam vlezla, dcera je narozena na vanoce a ve 2 letech jsem ji v tom jeste vozila na delsi prochazky, kdyz jsem vedela ze mi v tom kocare usne.

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 14.03.11 11:22
Chodící dítě + zimní fusak Emitex Combi

Ahoj holky, přemýšlím, jestli si nechat na příští zimu fusak. Mám zimní Emitex Combi. Mára je hodně čilý chlapeček už teď, v kočárku moc dlouho být nechce, je to průzkumník, v listopadu mu bude rok a půl, takže mám takové podezření, že příští zimu stejně bude pořád chtít z kočárku vyskakovat… :andel: Jak to řešíte s dítky rok a půl a více v zimě? Dáváte je pak se špinavýma botkama do zimního fleece fusaku? :think:
(Mám těhotnou kámošku, ta by ode mě fusak ráda koupila, tak jestli jí ho můžu s klidným srdcem prodat :nevim: )
Děkuju! :kytka:

Aliik
Echt Kelišová 8345 příspěvků 14.03.11 11:28

Zalezi na tom, jestli ho davas do kocarku i spat. Pokud jo, fusak je nutnosti. A spat davam bez bot, jen v teplych ponozkach :wink: Mimochodem Zuzka jeste jezdi ve fusaku a je ji 15 mesicu, a chci ji v nem davat spat jeste pristi zimu, kdy ji budou 2 roky :wink:

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 14.03.11 11:31
Aliik píše:
Zalezi na tom, jestli ho davas do kocarku i spat. Pokud jo, fusak je nutnosti. A spat davam bez bot, jen v teplych ponozkach :wink: Mimochodem Zuzka jeste jezdi ve fusaku a je ji 15 mesicu, a chci ji v nem davat spat jeste pristi zimu, kdy ji budou 2 roky :wink:

No vidíš, to jsem mohla napsat rovnou - ne, Mára v kočárku nespí vůbec (maximálně si na 10 minut klimbne, když někam jdeme dýl). Jinak kouká ven, nebo se kroutí, že by raděj někde lezl :andel:

Aliik
Echt Kelišová 8345 příspěvků 14.03.11 11:36

Asi zalezi na Tobe, jak moc jste sportovne zalozeni a tak. Na popojizdeni po meste si myslim, ze by tepla deka a nanoznik mely stacit, stejne chodici dite budes hodne teple oblekat. My ale treba jezdime i na hory, a na trihodinovou vyjizdku bych v mrazech bez fusaku nejela, i za cenu sundani boticek. Nehlede na to, ze fusak davam i do sanek :wink:
Ale zase chapu, ze pokud byste jezdili v zime jen po meste, tak ho moc neupotrebite, fakt zalezi na vyuziti kocarku v zime :wink:

Mahja
Závislačka 4737 příspěvků 14.03.11 11:48

Tak my máme dva a půl a fusak máme pořád. Mám lodger, který se dá „vykuchat“ a na jaro a studený podzim je perfektní a lepší, než deka, která pořád sklouzává a fouká pod ní.
Já mám doma asi pravý opak tvého prcka - když chci jít na delší procházku, tak beru samozřejmě kočár, kdyby bolely nožky, jenže, jak on vidí kočár, tak se chce jen vozit…
Jinak mám na botky ušité návleky z šusťáku, tak když je moc mokro, tak navlečeme a fusak zůstane čistý.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 14.03.11 11:50

Záleží, jak velké děláte trasy a kde se pohybujete. My to mám edo města daleko, neujde to, tak jezdí ve fusaku ještě teď. Pokud bydlíte na sídlišti, kde máte všecko u nosu, případně jezdíte všude autem, tak bych ho asi prodala. Ale jinak ještě ne…

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 14.03.11 11:51
dornicka píše:
Ahoj holky, přemýšlím, jestli si nechat na příští zimu fusak. Mám zimní Emitex Combi. Mára je hodně čilý chlapeček už teď, v kočárku moc dlouho být nechce, je to průzkumník, v listopadu mu bude rok a půl, takže mám takové podezření, že příští zimu stejně bude pořád chtít z kočárku vyskakovat… :andel: Jak to řešíte s dítky rok a půl a více v zimě? Dáváte je pak se špinavýma botkama do zimního fleece fusaku? :think:
(Mám těhotnou kámošku, ta by ode mě fusak ráda koupila, tak jestli jí ho můžu s klidným srdcem prodat :nevim: )
Děkuju! :kytka:

Mám dcerku 15 měsíců - s botičkami jsme to řešily takto - ušila jsem úplně jednoduché návleky - delší obdélník přeložit napůl, po stranách sešít, nahoru tunýlek na gumičku - fakt úplně jednoduché - a na špinavé botičky jsem vždy snadno nasadila a fusak byl v pohodě - stále čistý. Návleky máme ze zbytku šusťáku, ten je asi nejlepší, ale i z jiného materiálu by šly. Občas se návleky vyperou.
(teď koukám, že to už to tu psala taky jedna mamča :lol: )

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 14.03.11 11:54

Návleky bych případně spíchnout zvládla, díky na tip, holky!

Bydlíme v Praze na sídlišti, kousíček u metra, všude pár kroků… Já si spíš říkám, že prcek asi bude chtít capat, tak abych ho z toho fusaku 5× za procházku nevyndávala a zase ho necpala zpátky :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >