Potahy na sedačku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

žofinkaF
Povídálka 42 příspěvků 31.01.17 15:39
potahy na sedačku

Dobrý den, mám prosbičku. Přemýšlím o koupi potahů na sedačku do obýváku od firmy deco doma.cz.Neco jsem viděla v TV, něco málo přečetla i tu. Protoze se jedna o dost peněz, chtěla bych nějaké recenze spokojenosti ci ne od těch co je mají. Hlavne co se týká kvality vzhledu barev atd.moc dekuji všem.

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 31.01.17 16:05

Zkuste diskuzi na mimibazaru, myslím že se to tam řešilo. nebo tady taky byla diskzuze https://www.novinky.cz/…ce-1942.html

estrela
Závislačka 4488 příspěvků 31.01.17 22:24

Mají mí rodiče. Nedoporučuji. Nedrží to, tak jak má (ani s válečky) barva se oprala. Jsou to zbytečně vyhozené peníze.

žofinkaF
Povídálka 42 příspěvků 01.02.17 22:13

Děkuji to me moc nepotěšilo. Vypadalo to tak hezky, ale právě je to dost peněz tak se toho bojím. Na novou sedačku asi neušetrime.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >