Potahy Römer kidfix xp sict 2015

287
22.6.15 14:42

Potahy römer kidfix xp sict 2015

Ahoj, váhám, jaký potah vybrat do této autosedačky, neviděla jsem „naživo“, ale paní po telefonu mi říkala, že kromě „zebry“ jsou všechny barvy stejný materiál, tak jsem se chtěla zeptat, zda někdo máte zebru, případně jiný potah a jak je „odolný“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

839
22.6.15 14:47

@Cassy25 máme před 1,5 rokem kupovanou modrou a červenou variantu kidfix xp sict a obě jsou stejné, příjemné, dobře se perou i schnou. Zebru jsem naživo nikdy neviděla, přišly mi to hodně předražené proužky ;), takže s tou porovnávat nemohu. A nevím, co myslíš odolností, ale po 1,5 roce vypadají stále jako nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
22.6.15 14:56

Díky za zkušenost, mně se zdá právě ta zebra taková „divoká“, tak jsem ráda, že jsou dobré zkušenosti s těmi ostatními :) můžu se Tě ještě zeptat, jestli je třeba kupovat ten letní potah?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
22.6.15 15:00

I cestu do Chorvatska malej přežil bez letního potahu. Podle mě zbytečnost. Ale známá ho třeba kupovala, protože děti v autě jedí, tak aby pořád nemusela prát ten originální potah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
22.6.15 15:40

@Cassy25 podle mě není potřeba. Nemáme ho. Je to příjemný potah i na léto si myslím. Stejně máme v autě klimatizaci, takže žádné větší pocení se nekoná ani v parnech..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama