Potíže s pamětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

boruvka33
Kecalka 178 příspěvků 12.12.17 19:15
Potíže s pamětí

Dobrý den, kamarádka mě poprosila o radu, jak na výpadky s pamětí. Protože občas pro své kolegy objednávám Just, tak mě poprosila, jestli něco není na soustředěnost, paměť ale tak nějak si myslím, že to bude chtít něco jiného. Pracuje jako kuchařka, dotoho vede svůj penzion, tak co jsem tak poslouchala, tak má toho dost. Jedním slovem, vyčerpanost, únava, nesoustředěnost, agresivita, nervozita, nevnímá, neposlouchá,… víte o něčem, co by ji aspoň trochu vzpružilo. Já sama mám názor… ubrat, ale nevím jestli tohle chce slyšet.

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 7293 příspěvků 12.12.17 19:20

Z me zkusenosti to chce v tomhle ohledu cvicit mozek. Treba cteni knih je dost efektivni. Ale podle popisu to zni, ze nema cas, tak tezko radit.

Halamka
Závislačka 3337 příspěvků 12.12.17 19:29

Uz se ji do hlavy vic nevejde. Kdyz nechce poslouchat a zpomalit, rozdelit praci a odpocinek stejnym dilem, tak se ji telo ozve razantneji. Tohle muze byt upozorneni. Kdyz NEPOSLOUCHA, prijde zretelnejsi a potom muze prijit o mnoho vic, nez kdyz ted zvolni.
Ale asi si na to musi prijit sama, kdyz NECHCE SLYSET.

Knihomyš
Extra třída :D 10507 příspěvků 12.12.17 19:31

Meditační techniky - zklidnění, soustředění na dech, na části těla… existuje víc způsobů a metod. Prostě zastavit denně aspoň na chvilku.
Jinak záleží, co jí chybí, to by chtělo rozbor krve.
Mně třeba pomáhal riboflavin.

Takyjedna
Závislačka 4573 příspěvků 12.12.17 19:57

Ať jede někam, kde může mozek úplně vypnout. Na nic nemyslet, jenom na jídlo, spánek, odpočinek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 20:03
@boruvka33 píše:
Dobrý den, kamarádka mě poprosila o radu, jak na výpadky s pamětí. Protože občas pro své kolegy objednávám Just, tak mě poprosila, jestli něco není na soustředěnost, paměť ale tak nějak si myslím, že to bude chtít něco jiného. Pracuje jako kuchařka, dotoho vede svůj penzion, tak co jsem tak poslouchala, tak má toho dost. Jedním slovem, vyčerpanost, únava, nesoustředěnost, agresivita, nervozita, nevnímá, neposlouchá,… víte o něčem, co by ji aspoň trochu vzpružilo. Já sama mám názor… ubrat, ale nevím jestli tohle chce slyšet.

Ať si nechá vyšetřit štítnou žlázu. Moje sestra si nebyla schopná zapamatovat lautr nic. Také byla pořád unavená a nesoustředěná. Nevěděla pomalu ani kdy má narozeniny a to si nedělám srandu. Nepamatovala si kolikrát ani co se stalo před pár hodinami. Šla k lékaři a ten zjistil, že má abnormálně sníženou funkci štítné žlázy a to způsobilo ty problémy s pamětí. Endokrinologie nasadila léčbu a pomaličku se to vrací do normálu, ale trvá to.

kve-tinka
Závislačka 4326 příspěvků 12.12.17 21:39

Muj chlap ji gingio a i tak jsem z neho na prasky nekdy ja. :zed: :roll: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama