Potrat a těhotenský test

Anonymní
30.10.20 20:27

Potrat a těhotenský test

Dobrý večer všem.
Moc prosím o radu.
Jsem z toho celá špatná, velmi si budu vážit každé odpovědi.
S přítelem se momentálně už déle jak rok o miminko nesnažíme. Nešlo nám to několik měsíců, proto jsem se rozhodla studovat a miminko naplánovat znovu až tedy dostuduji.
Používáme antikoncepci (kondomy), samozřejmě se občas stane, že kondom praskne, nikdy se mi ale stejně nepodařilo otěhotnět.. Naposledy praskl opravdu kousek před mou minulou menstruací, cca 2 dny. Nepočítala jsem tedy s tím, že bych byla těhotná, menstruaci jsem dostala.
Teď jsem měla dostat menstruaci znovu, mimochodem mám menstruace většinou dost bolestivé a silné, doslova mám první dny takové, že ze mě padají cucky a takové vlasčité, prostě ne silné ale slabé sraženinky krve. Mám doma vložky a intimky, které mají takovou silnou bylinkovou vůni a mají pročistit dělohu od nečistot a nějak pomoct ztlumit menstruaci, už jsem je párkrát použila a nic špatného se mi nestalo, ale je na nich napsáno, že se nesmí používat v těhotenství. Měla jsem dva nebo tři dny před očekávanou menstruací a vzala jsem si tuto intimku, aby mi tedy nějak ztlumila nastávající menstruaci, no do 20 minut se mi spustila a začaly ze mě opravdu za tyhle dva dny co menstruaci mám padat větší kusy sraženin než obvykle. Mám obrovský strach, že jsem otěhotněla a momentálně svou chybou potratila. Opravdu nevím, jestli jsem byla těhotná, nebo nebyla. Mám dnes třetí den menstruace, myslíte, že když si zítra koupím těhotenský test, poznám to z něj? Děkuji opravdu ještě jednou za odpovědi a rady. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.10.20 20:30

Těžko říct o takových vložkách slyším poprví ale potrat to si nemyslím zkus zajít na gynekologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7084
30.10.20 20:32

Jestli jsi potratila, tak určitě ne z vložek s bylinkovou vůní a už vůbec ne po 20 minutách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:33

Myslím, že jsi těhotná nebyla a neboj, jen díky vložce si myslím, že by jsi nepotratila. Rozumím Ti, když člověk po něčem touží, spojí si spoustu věcí. Doufám, že se vám poštěstí :hug: já taky čekala a plno věcí si vsugerovala..

• Citovat
  • Nahlásit
28168
30.10.20 20:37
@Anonymní píše:
Těžko říct o takových vložkách slyším poprví ale potrat to si nemyslím zkus zajít na gynekologii

To bude „zázrak“ od Tiande.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28168
30.10.20 20:39
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem.
Moc prosím o radu.
Jsem z toho celá špatná, velmi si budu vážit každé odpovědi.
S přítelem se momentálně už déle jak rok o miminko nesnažíme. Nešlo nám to několik měsíců, proto jsem se rozhodla studovat a miminko naplánovat znovu až tedy dostuduji.
Používáme antikoncepci (kondomy), samozřejmě se občas stane, že kondom praskne, nikdy se mi ale stejně nepodařilo otěhotnět.. Naposledy praskl opravdu kousek před mou minulou menstruací, cca 2 dny. Nepočítala jsem tedy s tím, že bych byla těhotná, menstruaci jsem dostala.
Teď jsem měla dostat menstruaci znovu, mimochodem mám menstruace většinou dost bolestivé a silné, doslova mám první dny takové, že ze mě padají cucky a takové vlasčité, prostě ne silné ale slabé sraženinky krve. Mám doma vložky a intimky, které mají takovou silnou bylinkovou vůni a mají pročistit dělohu od nečistot a nějak pomoct ztlumit menstruaci, už jsem je párkrát použila a nic špatného se mi nestalo, ale je na nich napsáno, že se nesmí používat v těhotenství. Měla jsem dva nebo tři dny před očekávanou menstruací a vzala jsem si tuto intimku, aby mi tedy nějak ztlumila nastávající menstruaci, no do 20 minut se mi spustila a začaly ze mě opravdu za tyhle dva dny co menstruaci mám padat větší kusy sraženin než obvykle. Mám obrovský strach, že jsem otěhotněla a momentálně svou chybou potratila. Opravdu nevím, jestli jsem byla těhotná, nebo nebyla. Mám dnes třetí den menstruace, myslíte, že když si zítra koupím těhotenský test, poznám to z něj? Děkuji opravdu ještě jednou za odpovědi a rady. :,(

Díky vložce nepotratíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:40

@Russet ano, jsou od Tiande

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:41

@kacz Nejsou pouze s bylinkovou vůní, dost pálí když si je vezmu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5162
30.10.20 20:42
@Russet píše:
To bude „zázrak“ od Tiande.

Fuj ty má tchyně. Já je mela jednou, a šíleně mě po nich bolelo břicho. Už ty srajdy nepoužívej, z vložek si určitě nepotratila. Vůbec se v tom nebabrej, moje sestra ze silné menstruace i krev zvracela… Cucky jsou normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Ne nepotratila si

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:
Myslím, že jsi těhotná nebyla a neboj, jen díky vložce si myslím, že by jsi nepotratila. Rozumím Ti, když člověk po něčem touží, spojí si spoustu věcí. Doufám, že se vám poštěstí :hug: já taky čekala a plno věcí si vsugerovala..

Děkuji za názor, moc jste mě uklidnila :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:43
@mackA159 píše:
Fuj ty má tchyně. Já je mela jednou, a šíleně mě po nich bolelo břicho. Už ty srajdy nepoužívej, z vložek si určitě nepotratila. Vůbec se v tom nebabrej, moje sestra ze silné menstruace i krev zvracela… Cucky jsou normální.

Haha, mockrát děkuji:)

• Citovat
  • Nahlásit
7084
30.10.20 20:49
@Anonymní píše:
@kacz Nejsou pouze s bylinkovou vůní, dost pálí když si je vezmu :lol:

A proč je teda používáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:54
@kacz píše:
A proč je teda používáš?

Vzala jsem si je ze zvědavosti kvůli tomu, že jsem měla do dvou dní dostat menstruaci a mají ji ztlumit. Poprvé jsem je použila při minulé menstruaci jako normální intimku pod tampon a dost to pálilo, nejspíš kvůli tamponu. Zkusila jsem to teď znovu:)

• Citovat
  • Nahlásit
14121
30.10.20 21:06

Z vložek si nepotratila
Tu sra.ku vyhod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu