Postinor při ovulaci

Anonymní
29.10.20 07:39

Postupně při ovulaci

Ahoj, pročítám diskuze na internetu, 12.10 jsem dostala menstruaci, podle kalendáře jsem měla v pondělí ovulaci a v utery plodný den, ale tělo není stroj, bůhví jak to je, Včera pri sexu nam praskl kondom a vše zůstalo ve mě, jedu si pro Postinor, stihnu si ho vzít akorát do těch 12 h, ale nejsem moc moudrá z internetu, že v ovulaci nezabírá, poradite prosím?
Jedno dítko už máme, další bychom chtěli, ale bohužel nejsme momentálně v situaci, kdy by jsme si druhé dítě mohli dovolit.. děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.10.20 07:54

To bys musela mít sakra pecha, aby ti nezabral, ale stát se to může. Doporučila bych ti koupit si Ellaone. Je sice dražší, ale větší jistota a dle výrobce může být užit v každé fázi cyklu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 09:04

Ellaone u nás v lékárně neměli, jen na objednání, takže mám Postinor, hned jsem to polkla, snad to bude dobré, v letáku píší že se dá užívat v každé fázi menstruacniho cyklu, na internetu jsem našla, že v době ovulace není účinný :nevim: připadám si jak puberták, taková nehoda s kondomem se nám ještě za tu dobu nestala :oops:
Ale děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 10:33

A proto

@Anonymní píše:
Ellaone u nás v lékárně neměli, jen na objednání, takže mám Postinor, hned jsem to polkla, snad to bude dobré, v letáku píší že se dá užívat v každé fázi menstruacniho cyklu, na internetu jsem našla, že v době ovulace není účinný :nevim: připadám si jak puberták, taková nehoda s kondomem se nám ještě za tu dobu nestala :oops:
Ale děkuji za odpověď

A proto ve svých 50 a manzelcinych 50 používám kondom a ještě k tomu vytahuji. A to přechod byl před 6 lety.

• Citovat
  • Nahlásit
115
29.10.20 13:32

Hormonální prostředky jako dodatečná antikoncepce fungují tak, že zamezují ovulaci. Pokud už ovulace proběhla, tak nemohou působit. V takovém případě pomůže zavedení nitroděložního tělíska do pěti dnů po souloži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 14:09

Četla jsem pribalovy leták a píší v něm, že je možné užít v jakékoliv fázi menstruacniho cyklu, postinor zabraňuje ovulaci, což u mě v případě není možné ale také zabraňuje oplodnit spermií vajíčko, tak nějaký šance že by měl fungovat by tam měla být ne?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama