Potrat v téhle situaci?

Anonymní
26.3.20 20:03

Potrat v téhle situaci?

Dobrý den všem. Jsem opravdu v blbé situaci. Budu muset jít na potrat, ale bojím se ho podstoupit za situace, která už trvá nějaký ten pátek (koronavirus). Jak dlouho trvá, než se všechno potřebné k potratu uskuteční? Nejdřív musím jít za gynekologem, potom potřebné vyšetření, samotný zákrok asi nějaká kontrola atd. Nejsem ještě plnoletá, takže pro rodiče to rozhodně nebude příjemné překvapení. Jak dlouho trvá všechno ohledně potratu? Je mi líto, že ho budu muset podstoupit, ale opravdu nemám jinou možnost. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7791
26.3.20 20:14

Záleží jak dlouho jsi těhotná. Musí být vidět plod. Jinak tak do týdne zákrok. Kontrola cca za měsíc nebo dle zvyklostí gynekologa ( teď těžko říct jak fungují). Jinak bych dodržela šestinedělí. Určitě budeš oslabená takže i karanténu by bylo asi vhodné dodržovat pečlivě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10589

Hlavne to co nejdrive rekni rodicum a s mamou zajdi k Dr. Cas bezi rychle a moc ho nemas :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18909

No paráda, rodiče neví že jsi těhotná? peníze máš? v jakém tt jsi? nestihla by jsi to pomocí pilulky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
26.3.20 20:16

Rekla bych to mamce a probrala to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
935
26.3.20 20:19

Rozhodně se poraď s mámou a řeš to co nejříve. A pak buď velice opatrná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18909
26.3.20 20:20

A co na to tatíček dítěte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
26.3.20 20:22
@Anonymní píše:
Dobrý den všem. Jsem opravdu v blbé situaci. Budu muset jít na potrat, ale bojím se ho podstoupit za situace, která už trvá nějaký ten pátek (koronavirus). Jak dlouho trvá, než se všechno potřebné k potratu uskuteční? Nejdřív musím jít za gynekologem, potom potřebné vyšetření, samotný zákrok asi nějaká kontrola atd. Nejsem ještě plnoletá, takže pro rodiče to rozhodně nebude příjemné překvapení. Jak dlouho trvá všechno ohledně potratu? Je mi líto, že ho budu muset podstoupit, ale opravdu nemám jinou možnost. Děkuji.

pokud máš slušné rodiče, třeba najdete možnost, jak si dítě ponechat, byť v polních podmínkách. A příště se chraň nebo nesoulož, když to neumíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
26.3.20 20:26

@Burj Chalifa prosím tě… Ať neničí život tomu nenarozenemu a sobě, na to se neptala :roll:. Půjdeš k dr, koukne na plod plus určti tydny těhotenství. Vypíše ti zadanku, u nás za 800kc, dojdeš k obvodakoj, udělá ti predoperacni vyšetření, se zadankou dojdeš do nemocnice, určí ti termín, většinou za dva dny.. Udělají utz. A pak jdeš na operaci. Platí se myslím zhruba 3-6tisic Kč dle velikosti plodu, zda je to mininterupce, nebo klasická… Držím palce ať to zvládneš :kytka:
PS Res to co nejdříve dokud to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6106
26.3.20 20:28

@ka2ka Nebud zvědavá :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 20:33

Děkuju všem za rady. Dítě si teď opravdu nechat nemůžu, sice mě to mrzí, ale jinak to nejde. Rodiče by mi s miminkem pomohli myslim, finančně atd. Ale já ani otec dítěte, miminko nechceme, ne že my by jsme si zkazili život, ale hlavně to dítě by nevyrůstalo tak, jak má. V rodině, kde je máma i táta. Dohodli jsme se, že zaplatíme každý půlku.
Strašně se to bojim říct.. Uvidíme no.

• Nahlásit
  • Citovat
31872
26.3.20 20:33
@mackA159 píše:
@Burj Chalifa prosím tě… Ať neničí život tomu nenarozenemu a sobě, na to se neptala :roll:. Půjdeš k dr, koukne na plod plus určti tydny těhotenství. Vypíše ti zadanku, u nás za 800kc, dojdeš k obvodakoj, udělá ti predoperacni vyšetření, se zadankou dojdeš do nemocnice, určí ti termín, většinou za dva dny.. Udělají utz. A pak jdeš na operaci. Platí se myslím zhruba 3-6tisic Kč dle velikosti plodu, zda je to mininterupce, nebo klasická… Držím palce ať to zvládneš :kytka:
PS Res to co nejdříve dokud to jde.

opravdu logická argumentace :think: Nezničí mu totiž život narozením, nýbrž potratem.Ale co, její boj. Že ten nezbytný šuk s nějakým volem za to stál. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 20:35
@mackA159 píše:
PS Res to co nejdříve dokud to jde.

Děkujuu. Takže miniinterupce je levnější?

• Nahlásit
  • Citovat
4560
26.3.20 20:36
@Anonymní píše:

No zaplať pánbůh, že máš tolik rozumu, že nebudeš zatěžovat x let rodiče. Prosím tě řeš to co nejrychleji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 20:36

Jsem ve 4 týdnu, interupce by měla být levnější?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama