Potřetí těhotná a nevím co dál

Anonymní
21.3.20 17:43

Potřetí těhotná a nevím co dál

Ahoj všechny,

předem prosím, aby jste mě neodsuzovali. Jsem matka dvou dětí ( 8 a 4), které miluju.
Nedávno jsme měli s manželem velkou krizi, která se táhla dlouho a hodně k tomu přispěla i jeho rodina. Byla jsem krok od toho, abych od něho i s dětmi odešla. Abych se dala do kupy, musela jsem brát antidepresiva…Jenže znáte to… nakonec tomu dáte šanci.. kvůli dětem… rokům, které jsme spolu s manželem.. a po pár měsících se to opravdu mezi námi zlepšilo a oba s manželem se začali snažit. A teď k tomu hlavnímu.. jednu noc si manžel při sexu na férovku nedal pozor a já jsem těhotná.. Strašně mě to od něho naštvalo. Ví, že ze zdravotních důvodů nemůžu brát antikocepci, přerušovaný sex máme roky a kvůli mé vadě dělohy nemohu lehce otěhotnět. A na naše dvě děti jsme si museli počkat. Proto jsme se nikdy nebáli „nechtěného těhotenství“, když naše ochrana je pouze přerušovaný sex, ale teď si pozor nedal a já jsem v šoku, že se zadařilo hned. Po večerech brečím, potrat se mi příčí (jeden samovolný jsem měla a dlouho jsem se z toho dostávala), ale já třetí nechtěla. Jsem ráda, že jsem se dala do kupy a že jsem mohla antidepresiva vysadit. Bojím se, jak to zvládnu. Manžel mimčo chce, ale já jsem na děti pořád sama..v ničem vůči nim není důsledný, všechno je na mě. Připadám si, že si mě dalším dítětem chtěl jen pojistit :( Prosím o váš názor, vím že je to na mě…ale stejně, chtěla jsem se svěřit..protože at se rozhodnu jak přemýšlím, mám pocit, že ani jedno mi klid ani štěstí nepřinese

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17709
21.3.20 17:49

Jsem nazoru, ze zena by mela mit jen tolik deti, ktere SAMA zvladne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15814
21.3.20 17:53

Já bych si ho nenechala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240
21.3.20 17:55

To nezní moc dobře :oops: jakoby to udělal schválně..
jenže jste na to byli dva.. a přerušovačka fakt není jistota, to ví každá patnáctka..
na potrat máš čas, tak to pořádně rozvaž..
záleží zda máte nyní dobrý vztah, jaké máte bydlení a finance, zda zvládneš být na mateřské.. zkus si to pořádně představit do detailu a když ti to přijde fakt nesnesitelné, tak holt potrat, no… Možná tě to vycuká až budeš ležet na gyndě na stole..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14338
21.3.20 18:00

Je mi tě líto. Ale existuje tolik možností jak se chránit. :nevim: Co tady chceš číst? Politování? Rady ať jdeš na potrat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.20 18:01

@Lucy75
Jak jsem již psala, v mém případě je minimální šance otěhotnět při přerušovaném sexu a tohle přerušený sex nebyl, o to mi jde. Samozřejmě přemýšlím o všem do detailu, ale rozum mi říká NECHCI další, ale srdce to neumí dovolit to dát pryč…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14338
21.3.20 18:03

Zaškrtni si anonym. Šance na těhotenství je, i když se oba nechají sterilizovat. I to se stalo. Takže nebreč nad rozlitým mlékem a přemýšlej. Dle mého názoru tě muž zbouchnul schválně, abys neodešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1384
21.3.20 18:03
@monomamina píše:
@Lucy75
tohle přerušený sex nebyl, o to mi jde

Proč sis proboha nešla pro Postinor?
Promiň, já tohle nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.20 18:04

@divine woman
Nechci politování, cítím se bídně a chtěla jsem se pouze svěřit.. Nic víc… Chtěla jsem dát někde průchod svým myšlenkám a pocitům. A je spousty možných způsobů ochrany, ano jistě. Ale když jste s někým spoustu let, tak mu snad věříte..a já na to doplatila. Ale tvůj názor respektuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
674
21.3.20 18:04

Devce jaky sis to udelala, takovy to mas :nevim: pri sexu jste byli oba a mela si nasadit chlapovi kondom. Nezodpovednym chovanim poneses nasledky. Manzelstvi na spadnuti, jses na dve deti sama a treti na ceste. Volila bych potrat a priste pouzij gumu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 18:08

Moje máma to měla podobně, když měla nás se ségrou. Nakonec jsme tři ségry a je to výhra. S nejmladším Vám starší dítě již pomůže a já osobně mám pocit, že nás to hrozně stmelilo. Otec s náma nikdy moc nebyl, s třetím dítětem se u něj nic nezměnilo, ale pro nás to bylo úžasný malý dobrodružství. My „holky“ jsme díky tomu s mámou začaly mnohem víc držet a držíme spolu všechny i 15 let poté :D (anonym kvůli příbuzným)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.3.20 18:14
@Anonymní píše:
Moje máma to měla podobně, když měla nás se ségrou. Nakonec jsme tři ségry a je to výhra. S nejmladším Vám starší dítě již pomůže a já osobně mám pocit, že nás to hrozně stmelilo. Otec s náma nikdy moc nebyl, s třetím dítětem se u něj nic nezměnilo, ale pro nás to bylo úžasný malý dobrodružství. My „holky“ jsme díky tomu s mámou začaly mnohem víc držet a držíme spolu všechny i 15 let poté :D (anonym kvůli příbuzným)

Dám to sem radši pod anonymem, ale u nás velmi podobná situace. Tři sestry, nejmladší výrazně mladší a neplánovaná. A je s ní i teď v dospělosti největší sranda ;)

• Nahlásit
  • Citovat
21.3.20 18:15
@Anonymní píše:

Děkuji za povzbudivou zprávu, jste hodná :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.20 18:16
@Anonymní píše:
Dám to sem radši pod anonymem, ale u nás velmi podobná situace. Tři sestry, nejmladší výrazně mladší a neplánovaná. A je s ní i teď v dospělosti největší sranda ;)

Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
21.3.20 18:19
@Anonymní píše:
Ahoj všechny,předem prosím, aby jste mě neodsuzovali. Jsem matka dvou dětí ( 8 a 4), které miluju.
Nedávno jsme měli s manželem velkou krizi, která se táhla dlouho a hodně k tomu přispěla i jeho rodina. Byla jsem krok od toho, abych od něho i s dětmi odešla. Abych se dala do kupy, musela jsem brát antidepresiva…Jenže znáte to… nakonec tomu dáte šanci.. kvůli dětem… rokům, které jsme spolu s manželem.. a po pár měsících se to opravdu mezi námi zlepšilo a oba s manželem se začali snažit. A teď k tomu hlavnímu.. jednu noc si manžel při sexu na férovku nedal pozor a já jsem těhotná.. Strašně mě to od něho naštvalo. Ví, že ze zdravotních důvodů nemůžu brát antikocepci, přerušovaný sex máme roky a kvůli mé vadě dělohy nemohu lehce otěhotnět. A na naše dvě děti jsme si museli počkat. Proto jsme se nikdy nebáli „nechtěného těhotenství“, když naše ochrana je pouze přerušovaný sex, ale teď si pozor nedal a já jsem v šoku, že se zadařilo hned. Po večerech brečím, potrat se mi příčí (jeden samovolný jsem měla a dlouho jsem se z toho dostávala), ale já třetí nechtěla. Jsem ráda, že jsem se dala do kupy a že jsem mohla antidepresiva vysadit. Bojím se, jak to zvládnu. Manžel mimčo chce, ale já jsem na děti pořád sama..v ničem vůči nim není důsledný, všechno je na mě. Připadám si, že si mě dalším dítětem chtěl jen pojistit :( Prosím o váš názor, vím že je to na mě…ale stejně, chtěla jsem se svěřit..protože at se rozhodnu jak přemýšlím, mám pocit, že ani jedno mi klid ani štěstí nepřinese

Já bych si mimčo nechala. Potrat je nezvratná věc, vše ostatní zvrátit v dobré lze. Drž se. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama