Potvrzení o návštěvě MŠ na ÚP

1938
29.8.10 19:01

Potvrzení o návštěvě MŠ na ÚP

Hledala jsem a nenašla jsem. Kdy se nosí potvrzení o návštěvě školky na Úřad práce? Předpokládám že vždy po měsíci, ale do kdy se tam musí donést? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8154
29.8.10 19:06

Asi záleží na sociálce, já jsem dokládala každý měsíc, ale vím, že jinde jim stačilo jednou za půl (?) roku. Zjisti si přímo u své „poradkyně“. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.8.10 19:13

já to doložila jednou, prý at tam nemusím pořád chodit, asi fakt záleží..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6512
29.8.10 20:50

AHoj Alenko, podle mne ho budou chtit vzdycky jednou za ctvrt roku - vzdycky, kdyz Ti schvali Socialni priplatek. Na ten ovsem plati potvrzeni pouze na zari, protoze pak od rijna si musis zazadat znovu, takze pak znovu v rijnu Ti na UP vystavi nove potvrzeni a nasledne uz po ctvrt roce - tak to pochopila ja :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
29.8.10 21:46

A na pracak mam jit az zacatkem rijna, nebo hned zacatkem zari? Jake jsou lhuty nevite? Ja bych si tam i zavolala, ale posledne jsem tam volala a baba na me hned po predstaveni stekla, at ji velice strucne reknu co chci, ze nema cas, ze tam ma frontu az ven… Ochota sama :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8154
31.8.10 19:03

Tak se mi zdá, že jsem špatně pochopila dotaz :-) Já dokládala potvrzení o docházce do školky pouze v takovém rozsahu, abych pobírala rodičovský příspěvek. Nj, i tohle spadá pod ÚP. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
31.8.10 20:18

Knoflice, tak nevim, ale myslim, ze myslime to stejne. Rodicak mam pobirat do 3 let, coz jsou jeste 3 mesice a od zari bude syn chodit omezene do skolky tak, abych o rodicak neprisla. Ve skolce mi ted rekli ze az po skonceni mesice, ale nevim, do jake doby to na UP odevzdat. Nevim jak jinde, ale v Brne spada rodicak pod Urad prace, takze i tohle se vyrizuje tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71941
31.8.10 22:23

Čím dřív, tím líp :-), záleží ke kolikátému v měsíci ti chodí rodičák, do doby odeslání rodičáku to tam musí mít a musí to stihnout zpracovat.
A jinak všude spadá rodičák pod sociální odbor UP, jen nemusí všude tenhle odbor sídlit společně s odborem co řeší nezaměstnané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8154
1.9.10 17:30

Tak to je dobře. :lol: Mě zmátl ten „sociální příplatek“ v příspěvku od AjkyZ, jsem si říkala, že to ještě neznám. :lol:
Fakt radím zeptat se přímo „svojí“ sociální pracovnice a že teď mají fičák, to je jasné, v tomhle období se žádá o dětské přídavky, tak toho mají až tak. A osobně jsou vždycky přívětivější, si myslím. :wink: U nás platí nedodáš včas = nedostaneš rodičák. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6512
2.9.10 11:07

Jo, jo, ja su trochu v jine situaci a hned jsem nepochopila, co Alenka potrebuje za potvrzeni :oops: :oops: Pardon, ja psala o uplne jinem potvrzeni, ktere pro zmenu musim ja nosit do skolky :wink: :lol: :mrgreen:
Sorry za zmatky, devcata :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama