Pouštíte teď děti ven?

Anonymní
17.3.21 22:10

Pouštíte teď děti ven?

Ahoj, poustite teď děti ven? Já mám obavy, aby se nesešly ve velké skupině a nepřinesly nám domu covid. Nechci je zase držet doma. Covid jsme tedy prodělali, ale bojím se další mutace… jsem riziková osoba a už teď jsem to zvladala těžce. Do práce chodí jen manžel, i on to může přinést vím. Moji rodiče žijí s námi ale ti jsou očkováni. :?
Anonym - nechci aby někdo věděl, že jsem riziková osoba

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68543
17.3.21 22:14

Ano. To zas bude mela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53059
17.3.21 22:15

Za spolužáky pochopitelně nechodí. Na hřiště teď nechodí. Vystačí si na vlastní zahradě nebo okolo domu.
Ale volají si. Jestli se potkají v jídelně, když si vyzvedávájí oběd. Tak to netuším :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
17.3.21 22:17

Ano, pouštím, ale jsou rozumní, navíc ve vesnici, kde žijí moc kamarádů nemají. Navíc manžel musí jezdit pracovně po celém okrese, to už ho přinese spíš on. Už na jaro jsem tak nějak přijala, že můžu udělat, co je v mých silách, ale nedokážu úplně ovlivnit, jestli to nechytneme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
17.3.21 22:23

Pouštím. Baví se se třemi dětmi, dvoje rodiče jsou na HO, jeden tatínek chodí do práce, ale předpokládám, že se tam testují. Děcka jezdí na kole, nepředpokládám, že by se u toho stihla nakazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24963
17.3.21 22:24

Ano, pouštím. Na zahradu, do lesa, na hřiště, do parku…Chci, aby měli pokud možno „normální“ dětství a byli v dobré kondici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.21 22:26

No my máme nad domem takovém malém lesík a za tím je další část ulice u nás to nehrozí ze by dosáhly covid, většinou jdeme do lesa s nesmí ale někdy je tam pustíme i samotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13634
17.3.21 22:27

Ano, hraji si u nás na zahradě, nebo před domem, me dve děti a k nim 1-3 od sousedu.
Vše dodržujeme, rodiny mame mimo okres s nikym se nevidíme, muz kdyz to trochu jde je na HO.
Uz tak je to opruz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
17.3.21 22:30

Naprosto bez výčitek. Dělám to pro jejich fyzický a moje duševní zdraví… Teď je pár dnů hnusně a děcka mi tu pomalu lítají po stropě a prudí, že chtějí kamarády. Chápu, že pokud je někdo opravdu rizikový, tak kontakty omezuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
17.3.21 22:32

Ano, pouštím. Má dva „povolené“ kamarády, a je poučený, že kdyby se k nim pridaly další děti, tak už radši jít domů. Teď po zpřísnění má vždy roušku. Alespoň, že tak. Snáší tento lockdown lépe než ten první z loňského jara, kdy jsme ho ven museli přemlouvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
17.3.21 22:39

Ja mam teda male miminko, ale kdyz to ctu, je mi uplne smutno z toho. Chudaci deti v tenhle dobe opravdu, a obdivuju vas, maminky, ze to takhle davate. Musime doufat v lepsi casy :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5586
17.3.21 22:45

Chodí. S několika málo kamarádkami. Sama je pobízím, protože už tak jsou mezi jejich kamarády takoví, kteří než aby šli ven, sledujou Riverdale na Netflixu nebo hrajou Browlstars. To bych fakt nechtěla, aby tak dopadli i ti naši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
965
17.3.21 23:15

Kdyz vidim ty skupiny deti na sidlisti, tak tam bych mela strach z nakazy. Ja mam skolkove a druhe na prvnim stupni a jsou zvykle byt spolu a zabavi se

• prochazka, zahrada, hriste. Horsi to bude s nastupem pekneho pocasi. Stykame se jen s prarodici, ja doma a manzel na HO (obcas testovan, tak beru ze i my jsme ok). Zakladatelko nic si nevycitej-jde o tve zdravi, deti to zvladnou a hlavne aby mely mamu :pankac: Musime to vydrzet vsichni :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
18.3.21 07:28

Kolik je dětem? Pokud ví, že jsi riziková, tak snad mají dost rozumu na to, aby se venku negrupili a měli na tlamě respirátor.

My se teď s nikým nevídámě, ale nastavili jsme si to, že to ty cca 3 týdny vydržíme. Navíc v aktuálním počasí děti o pobyt venku nestojí.
Počítám, že až se oteplí, budou se vídat s dětmi ze sousedství na zahradě/okolo domu, na hřišti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6398
18.3.21 07:35

Ano, pouštím starší (7 a 5) a bez náhubku. Tříletou jen na zahradu a nebo chodím na procházky s nimi, ale vyloženě kamarády ke shlukování tu nemají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat