Pouze kašel, bez rýmy.

Anonymní
22.9.20 21:31

Pouze kašel, bez rýmy.

Ahoj, určitě poradíte :D. Mám dvě děti, ale tohle neznám. Syn přišel ze školky a kašle. Třeba 5× do hodiny, rýmu nemá, nic jinýho mu není. Kašel má suchý a sem tam si odkasle. Je mozny, že má třeba zadní rýmu, aniž bych to poznala? Do školky ho zítra samozřejmě nedám a budu konzultovat s doktorkou, co mi taky jinýho zbývá. Jen by mě zajímalo, zda může být i kašel bez jiných příznaků :nevim: :nevim: Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.9.20 21:40

Syn má to samý, dneska je to pŕesně týden. Doktorka taky řekla, že si myslí, že to je i zadní rýma, ale 100% si nebyla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 21:43

@Adina Mandalova a lecite sinupretem a mořskou vodou? A i něco na kašel? No jsem zvědavá, normálně bych to neřešila, ale do školky si ho poslat nedovolím :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1644
22.9.20 21:59

Pediatra bych v současnosti vůbec nezatěžovala. Pokud bych nepotřebovala ocr nebo dítě nemělo několik dní horecky. Stříkala bych do nosu mořskou vodu, zkusila dát něco aby začal odkašlávat nebo inhalovat vincentku. Nechala bych ho pár dní doma a viděla po víkendu.
A ano, syn měl několikrát kašel bez jiných příznaků. Nejvíc se mi osvědčila zrovna inhalace Vincentky s něčím na odkašlávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 22:07

@Netopýr1 díky za zkušenost. Právě, že potrebuji OCR, bohužel musim i s občasným kašlem k doktorce hned :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
104
22.9.20 22:07

U nás též už minulý týden… Prý to postupně mají všichni ve třídě…lečíme též sinupret, mořská voda, mezitím to chytil druhý dáreček a tomu se naopak spustila po sinupretu rýma jako trám ale vodová… doktoři řeknou léčit standartní virózu a nejlépe nechat 10 dní doma kdyby náhodou… Na test posíláme jen výraznější příznaky…stejně na to není léčba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
22.9.20 23:30

Také si tím dcera prošla zrovna nedávno. Jak už bylo zmíněno, léčit sinupretem a mořskou vodou.Pro jistotu jsem volala doktorce a prý viróza. Musela být 10 dní doma, kdyby náhodou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.9.20 00:38
@Anonymní píše:
@Adina Mandalova a lecite sinupretem a mořskou vodou? A i něco na kašel? No jsem zvědavá, normálně bych to neřešila, ale do školky si ho poslat nedovolím :roll:

Doktorka nám řekla fenistil kapky a na noc na tlumení sinecod. Ten sinupred máme doma taky, ale dali jsme ho 2× a už nevíme jak ho do syna dostat, má teprve rok a samozřejmě mu nechutná. Do nosu stříkám mořskou vodu několikrát denně. Teplotu měl jen zvýšenou, takže na to nic. Přeju ať jste brzy zdraví :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama