Používání kondomů

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Stálice 54 příspěvků 13.08.17 00:05
Používání kondomů

Ahoj holky,
Chci se zeptat, jak vnimate pouzivani kondomu??? :think:
Neni vam to neprijemne? Neucitim proste jenom,, kus gumy''??? :think:
Jde si sex uzit i s kondomem? :nevim:
Diky za velice intimni odpovedi… :oops: :oops:

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  13.08.17 00:07
@Nieny píše:
Ahoj holky,
Diky za velice intimni odpovedi… :oops: :oops:

Nikdy bych si neničila zdraví nějakými hnusy, jako je HA. Používáme kondomy, a bez problému.

Nieny
Stálice 54 příspěvků 13.08.17 00:09
@Anonymní píše:
Nikdy bych si neničila zdraví nějakými hnusy, jako je HA. Používáme kondomy, a bez problému.

No prave… Je to tak velky rozdil, jak bez nej???
Ucitim jeho kuzi??? :oops:

pikola
Neúnavná pisatelka 16834 příspěvků 13.08.17 00:11

Vsechno jde kdyz se chce. Vagina nema nejaky pocit, proste tam neco cistis a je jedno z ceho to je, Jen je to takove sussi.
Pouzivala jsem ho na zacatku vztahu a ted asi tri roky, co neberu HA po porodu. Jako nejaky enormni rozdil jestli s nim nebo bez nevidim.

Nieny
Stálice 54 příspěvků 13.08.17 00:11

@pikola
Diky za odpoved. :D

Anonymní  13.08.17 00:13

Asi takhle. Když to bylo nutné, používali jsme ho. Durex, skoro jsem ho necítila a partner byl zvyklý, věděl že jinak to nejde a nějak to negativně neprožíval. Ale už víc jak rok neberu HA, a i když jsme měli kondomy v zásobě, použili jsme tak 2×. Hlídám plodné dny a když je to rizikové tak přerušujem nebo prostě k souloži nedojde. Ale my si to můžeme dovolit, kdyby náhodou byla nehoda.
Už první sex jsem měla bez kondomu, brala jsem Ha a byli jsme si první a věrní. Sex s kondomem moc nemusím, holt jsem zvyklá bez. Ale jsou situace kdy je prostě nutností. A nijak zásadně nepřekáží.
Prosím nechat anonym, důvěrné.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 13.08.17 00:14
@Anonymní píše:
Nikdy bych si neničila zdraví nějakými hnusy, jako je HA.

Upřímně by mě zajímalo, kolik takových odpůrkyň nosí make-up, pije slazené limonády a žere prášky na podporu otěhotnění… :roll:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 13.08.17 00:17

JInak k tématu, u nás jde, spíš než o nějaký „technický“ nedostatek, o to, že bez kondomu si to daleko víc užívá chlap a následně i já. A jelikož ta miniaturní množství hormonů v antikoncepci neberu jako synonymum pekla, a HA navíc mně osobně nejen sedí, ale i pomáhá, tak se chráníme jen tou. Kupodivu ani při zdejší frekvenci selhání stále nejsem těhotná :lol:

Reklama

Anonymní  13.08.17 00:17
@Nieny píše:
No prave… Je to tak velky rozdil, jak bez nej???
Ucitim jeho kuzi??? :oops:

Není v tom téměř žádný rozdíl. S použitím lubrikantu je efekt daleko lepší.

Nieny
Stálice 54 příspěvků 13.08.17 00:20
@Anonymní píše:
Není v tom téměř žádný rozdíl. S použitím lubrikantu je efekt daleko lepší.

Diky :D :)

Wani
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 13.08.17 00:23

Používáme s mužem celý vztah pouze kondom (s vyjímkou, když jsme chtěli dítě a těhotenství). Já během soulože rozdíl nevnímám, muži kondom nevadí. Sex si užíváme dosyta. Používáme převážně Durex a Pasante.

Nimie
Generální žvanilka 24064 příspěvků 13.08.17 00:24
@LAlezane píše:
Upřímně by mě zajímalo, kolik takových odpůrkyň nosí make-up, pije slazené limonády a žere prášky na podporu otěhotnění… :roll:

Nemyslíš, že je trochu rozdíl mezi hormony (jsou zdravotní stavy, které jsou dokonce kontraindikací), které prokazatelně narušují přirozený cyklus a dost zásadním způsobem ovlivňují organismus a sklenkou coly? :roll:

Prášky na podporu otěhotnění jsou v mnohých případech přirozené a často pouze doplňují nedostatek jednoho nebo druhého. I to je velký zásah do organismu, ale předpokládám, že neočekáváš, že se např. někdo nechá dobrovolně zabít místo aby si vzal antibiotika. HA žádným způsobem nepodporují přirozený běh organismu, z logiky věci ho narušují a zvykají na něco úplně jiného. Je úplně jedno jak kvalitní to je, ten organismus není blbej. Zkus se někdy nějakého lékaře zeptat, co udělá s organismem, když za něj začneš něco zařizovat. Jsem zvědavá, který z nich by ti řekl, že není problém to kdykoliv přestat dělat, protože to nezanechá na organismu žádné důsledky a bude fungovat stejně jako dřív.

Příspěvek upraven 13.08.17 v 00:30

Nieny
Stálice 54 příspěvků 13.08.17 00:26

@Wani
Diky za odpoved :mrgreen:

Nimie
Generální žvanilka 24064 příspěvků 13.08.17 00:29
@Nieny píše:
Ahoj holky,
Diky za velice intimni odpovedi… :oops: :oops:

S Durexama nikdy nebyl problém :) navíc dost srandy si jde užít při předehře :)

Nieny
Stálice 54 příspěvků 13.08.17 00:31

@Nimie
Presne tak. HA totalne rozhodi cely organismus a brani jeho prirozenym funkcim… :pocitac: Coz cola rozhodne ne. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Články z Ona Dnes

Získejte každý den dárek, stačí otevřít Adventní kalendář OnaDnes.cz

Již tradičně jsme si pro věrné čtenářky a čtenáře OnaDnes.cz připravili... číst dále >

Šest překvapivých návyků, které mohou vést k cukrovce

Ačkoliv název nemoci napovídá, že hlavním viníkem jejího propuknutí je... číst dále >

Reklama