Pozitivní test před MS

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
5.1.22 10:24

Pozitivní test před MS

Dobrý den, cca týden před MS viz test na obrázku, MS přišla v den očekávání, normálně mám 5 dní, tentokrát byla MS silná 2 dny a třetí den pouze lehce a konec, nějaký týden dva větší chuť k jídlu, časté močení, prodělala jsem i zánět močáku s krví v moči před 2 týdny-gynekoložka možnost těhotenství nevyvrátila ale tak brzo ani nemohla potvrdit. Máte někdo podobnou zkušenost? O druhé miminko se snažíme skoro rok, je možnost že i přes MS může jít o těhotenství? Mame již 2,5 letou dceru, před ní jsem prodělala i zamlklý potrat, tak si to možná i vsugerovávám nebo? Děkuji za názor :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12540
5.1.22 10:28

Udělej si znovu test. Ale řekla bych, že těhotná spíš nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
5.1.22 10:31

Je spousta zen, ktere v tehotenstvi nekolik mesicu normalne “menstruuji”. Takze ano, tehotenstvi mozne je. Pravdepodobnejsi je tedy, ze tehotna nejsi. Udelej si novy test a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
5.1.22 10:46

Podle me to odešlo s ms, kdyz byla tak silna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10509
5.1.22 10:50

@lenkub Nic nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.1.22 11:42

Děkuji za názory :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
5.1.22 15:17

Přesně z tohohle důvodu se nemá testovat před vynechám MS. Vždyť je to potom zbytečně bolavé, když objevíte ducha a pak MS stejně přijde… Myslím si, že to spíš odešlo. Některé ženy v těhotenství krvácí, to je pravda, ale pokud bylo krvácení silné, tahle varianta moc pravděpodobná není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.1.22 16:29

Vnitrne jsem citila, ze je neco jinak a test potvrdil..jedna revize jiz za mnou, s malou jsem pak od 15tt lezela s previa centralis, uspesne jsme dosli az do 40tt, clovek se musi srovnat a nevzdavat :-) pozitivni je dalsi krok a ze je nadeje vyssi s duchem i kdyz pred, presto ze mne i dal podbrisek rika, ze je neco jinak i kdyz zrejme dozvuky jen, jdeme dal za svym snem :-) nadeji mi byla kratsi ms, ale tam by zrejme nemelo byt tolik krve a tato zkusenost me zajimala zda nekdo ustal uspesne, zitra udelam test jeste, dekuji vam za ochotu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat