Pozitivní těhotenský test

Anonymní
20.1.21 18:50

Pozitivní TT

Zdravím děvčata, vím že to už tady bylo několikrát a opakovaně, ale chtěla bych se zeptat. V květnu a srpnu 2020 mám za sebou dvakrát zamklé těhu..už je to přes rok snažení. Jsem celý leden na neschopence, že třeba stresem(pracuji jako zdravotní sestra) no a Včera 28 DC, byla jsem objednaná ke gynekologovi, že mi udělá vyšetření a zjistí proč to nejde..no a ráno bum vyšel pozitivní test, odběr na HCG dopadl dobře, odpovídá rannemu těhotenství. Další kontrola za týden..a já se bojím, že to dopadne stejně jako minulý rok..dnes jsem si dělala druhý test, čárka trošku silnější..další zkusím za dva dny a snad bude sílit..máte někdo podobne zkušenosti? Vím že každý je jiný, akorát asi potřebuju trochu uklidnit…🙈 předem vám děkuji za reakce :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
20.1.21 18:52

Hele ani 10 testu co budou silit to nic nepoví. Ten začátek je bohužel buď a nebo. Tak se hod do pohody a mysli na to, ze to dopadne dobře. Teď už to neovlivnis. Jinak teda já to měla stejně, 2× potrat po 2 měsících, pak půl roku nic a další těhotenství vyšlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.1.21 19:05
@Anonymní píše:
Zdravím děvčata, vím že to už tady bylo několikrát a opakovaně, ale chtěla bych se zeptat. V květnu a srpnu 2020 mám za sebou dvakrát zamklé těhu..už je to přes rok snažení. Jsem celý leden na neschopence, že třeba stresem(pracuji jako zdravotní sestra) no a Včera 28 DC, byla jsem objednaná ke gynekologovi, že mi udělá vyšetření a zjistí proč to nejde..no a ráno bum vyšel pozitivní test, odběr na HCG dopadl dobře, odpovídá rannemu těhotenství. Další kontrola za týden..a já se bojím, že to dopadne stejně jako minulý rok..dnes jsem si dělala druhý test, čárka trošku silnější..další zkusím za dva dny a snad bude sílit..máte někdo podobne zkušenosti? Vím že každý je jiný, akorát asi potřebuju trochu uklidnit…🙈 předem vám děkuji za reakce :oops:

Jsme na tom úplně stejně 😆 taky čekám, jak se to vyvine. Mám za sebou jedno biochemické, půl roku snažení a až teď nějaký výsledek. Taky se bojím

Příspěvek upraven 23.01.21 v 09:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
20.1.21 19:27

@nikolkan17 to čekání je nejhorší že..noo tak držím palce ať nám to dobře dopadne..už by mohlo 🥴 ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.1.21 19:28

@Jiriiinka přesně,to čekání 🤢 chci usnout a probudit se ta 14 dní 😅 také moc držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
20.1.21 20:14

Všechny testy vidím rozhodně pozitivně, holky ;) :palec: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 13:53

Ahoj chtěla bych se zeptat na názor na test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
24.1.21 14:01

@tehulka -2008 a co bys chtěla vědět? Je pozitivní, co víc tam chceš vykoumat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 14:28

@Kriss Tina jen jsem chtěla vědět názor, jestli to nemůže být třeba chemické nebo tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
24.1.21 14:29

@tehulka -2008 to podle testu nikdo nepozná, ten ti ukáže jestli jsi nebo nejsi těhotná, ty jsi. Ale jestli je to zdravé těhotenství, biochemické, jestli z toho nebude potrat, to už ukáže jenom čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 14:38

@Kriss Tina jen jsem chtěla vědět názor, jestli to nemůže být třeba chemické nebo tak… @Kriss Tina děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.1.21 14:55

@tehulka -2008 zkus třeba za dva dny nebo zítra znovu, pokud bude sílit tak by to snad mohlo dobře dopadnout, mě při biochemickém těhu čárka slábla a slábla, nikdy nesilila..snad to dobře dopadne držim palce ☺️, já jsem na tom tahle:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 18:16

@Jiriiinka kolikátý jsi týden???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.1.21 18:19

@tehulka -2008 podle ms 4+4, ale oficiálně ještě nevím, byla jsem minulý týden shodou okolností na gyndě a vzhledem k prodělanýmu biochemickému mě objednal na čtvrtek 28.1, takže uvidim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
27.1.21 21:22

Tak zítra kontrola, tak snad tam už nějaká tečka půjde vidět ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu