Pozná někdo pohlaví miminka?

276
15.2.20 20:29

Pozná někdo pohlaví miminka?

Hezký večer. Nestojí mi na tom svět, ale známá mi koukala na tihle fotku utz a rekla mi, že je to jasný kluk. Ja bohužel ale vidím jen flek :D poznáte někdo pohlavi miminka. Můžete to brát jako zábavu pro dnešní večer :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19184
15.2.20 20:32

Jasná holka :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
15.2.20 20:34
@Ssmajlik píše:
Hezký večer. Nestojí mi na tom svět, ale známá mi koukala na tihle fotku utz a rekla mi, že je to jasný kluk. Ja bohužel ale vidím jen flek :D poznáte někdo pohlavi miminka. Můžete to brát jako zábavu pro dnešní večer :lol:

To je vtip ne??? V 10tt+/-? :roll:
V této fázi není možné rozpoznat pohlaví:
https://www.babyonline.cz/…dnu/10-tyden ¨

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Ssmajlik to nemyslis ani trosku vazne ze ne?? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
2716

:roll: tam by nevidel nic ani doktor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4651
15.2.20 20:35

@Ssmajlik pohlaví miminka jde poznat cca od 13 tt a jen na kvalitním ultrazvuku a zkušeným doktorem, který to vidí podle úhlu kam směřuje pohlavní hrbolek, který je v tu dobu stejný u chlapce i dívky, ale směřuje jinam.. (první odhad pohlaví se říká na prvotrimestrialním screeningu a ještě jen, pokud je plod v dobré poloze) ;) Tohle ještě není možné poznat.. Tipuju to tak na 7-8tt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 20:36

Takhle brzo to nepozná nikdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
15.2.20 20:38

Jezis, klid, neberte to tak vážně, ne :lol: ja psala, že to není nic důležitého, jen mě zajímal názor ostatních. Nečekám, že mi někdo napíše, že to je holka nebo kluk. To jen když by na to měl někdo nějaké vlohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5462
15.2.20 20:40

Mě vždy řekli pohlaví miminka až kolem 18 tt dřív nikdo nic teď co čekám na konci března třetí tak jsem se ptala kolem 13 tt na prvním screeningu ale pak doktor neviděl a střílet od boku nechtěl takže to zase vím nějak od 18 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 20:40

@Ssmajlik mela ses zeptat partnera jestli se zeptal svy nejrychlejsi spermie jestli je rodu zenskeho nebo muzskeho… :see_no_evil: :see_no_evil: :rofl: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
276
15.2.20 20:42

@donutkaP tohle jsem ani netušila, že je to vidět na nějakém pohlavním hrbolku. Díky :) je to 10+6 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
15.2.20 20:44
@Anonymní píše:
@Ssmajlik mela ses zeptat partnera jestli se zeptal svy nejrychlejsi spermie jestli je rodu zenskeho nebo muzskeho… :see_no_evil: :see_no_evil: :rofl: :roll:

:potlesk:
Jo, prý se ptal. Bohužel spermie byla natolik rychlá, ze než stihla odpovědět, byla už ve vajíčku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 20:44

Tak se zase uklidnime mile damy :rofl:… @Ssmajlik myslela jsem ze ti jde v prvni rade o to aby to. Miminko bylo zdrave a nemelo tri ruce dve hlavy a tak… a neeee ze ono je rado ze zvlada plny vyvin a ty tady resis pohlavi… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.2.20 20:45

@Ssmajlik no tak to teda lituju to nebohy ditatko v tvym brise :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1337
15.2.20 20:46
@Ssmajlik píše:
@donutkaP tohle jsem ani netušila, že je to vidět na nějakém pohlavním hrbolku. Díky :) je to 10+6 :)

No tak jsem to odhadla správně ten týde…, tak si o tom něco přečti je to v tom linku co jsem posílala… :roll:

Jinak za mě úplně zbytečná diskuze.

Jedině, že by známá aspoň uměla číst a odhadla, že to bude kluk a že se bude jmenovat PAVEL… když si to na tom snímku nahoře přečetla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama