Poznáváme Tarot

46
9.2.16 18:08

Poznáváme Tarot

Mílé kartařky, přispějte zde prosím radami a zkušenostmi pro výklad tarotu.Jak jste začínaly, postupovaly. Co vás zaujalo. Já sama dělám výklady už přes půl roku a o tarot se všeobecně zajímám již dlouho. Mám dvě sady karet a nějaké knížky. Začínala jsem denním výkladem pro sebe, abych lépe pochopila karty a dnes už vykládám i rodině. Zatím mohu říct, že se výklady daří. A co Vám? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

123
17.2.16 19:53

Ahoj, ja obcas taky sahnu po vykladu. A byla jsem i u vestkyne a rekla mi vse pozitivni a nic negativniho me nerekla a pritom jsem prozivala tezke obdobi, takze najit nekoho schopneho ktery ti nebude mazat med kolem pusiny je tezke. Zkousela jsem matiasky tarot a co se mi nejvic osvedcilo je karty od Stenlyho to je presne. Tarot je slozity a neda se to naucit za chvili, nebo to je muj osobni pocit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
18.2.16 21:25
@lojzina81 píše:
Ahoj, ja obcas taky sahnu po vykladu. A byla jsem i u vestkyne a rekla mi vse pozitivni a nic negativniho me nerekla a pritom jsem prozivala tezke obdobi, takze najit nekoho schopneho ktery ti nebude mazat med kolem pusiny je tezke. Zkousela jsem matiasky tarot a co se mi nejvic osvedcilo je karty od Stenlyho to je presne. Tarot je slozity a neda se to naucit za chvili, nebo to je muj osobni pocit :palec:

To je fajn, pokud chápu dobře vykládáš si sama ano?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
16.5.16 12:55
@mamonek píše:
Mílé kartařky, přispějte zde prosím radami a zkušenostmi pro výklad tarotu.Jak jste začínaly, postupovaly. Co vás zaujalo. Já sama dělám výklady už přes půl roku a o tarot se všeobecně zajímám již dlouho. Mám dvě sady karet a nějaké knížky. Začínala jsem denním výkladem pro sebe, abych lépe pochopila karty a dnes už vykládám i rodině. Zatím mohu říct, že se výklady daří. A co Vám? ;)

Ja taky občas vykladam karty, teda spis snažím se :)
Nějak mi to zatím nejde. Mam dvě sady tarotovych karet a jedny mariásovy které jsem si koupila i s tou knížkou jako sadu.
Párkrát jsem teda už vykládala, kamarádce a říkala ze vše vyšlo, ale stejnak, prijde mi ze mi to hlava vůbec nebere. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
15.6.16 15:38
@Zavin píše:
Nějak mi to zatím nejde. Mam dvě sady tarotovych karet a jedny mariásovy které jsem si koupila i s tou knížkou jako sadu.
Párkrát jsem teda už vykládala, kamarádce a říkala ze vše vyšlo, ale stejnak, prijde mi ze mi to hlava vůbec nebere. :roll:

To je super, mi taky vychází vykládat ostatním :palec: Jaké to jsou karty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
16.6.16 17:32

Máte zkušenosti s kartami Lenormand?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
9.7.16 23:44

@mamonek Arthur Edward Waite základní tarot, porad se ještě učím.
Vůbec mi nejde vykladat karty sobě právě. Bylo by super kdyby mi je taky někdo vylozil :D
Občas mi vykladala kámoška ona ma teda runove karty a všechno vyšlo snad úplně do puntíku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
29.11.16 16:44
@Zavin píše:
@mamonek Arthur Edward Waite základní tarot, porad se ještě učím.
Vůbec mi nejde vykladat karty sobě právě. Bylo by super kdyby mi je taky někdo vylozil :D
Občas mi vykladala kámoška ona ma teda runove karty a všechno vyšlo snad úplně do puntíku :)

Ahojky já mám Andělské karty od Doreen Virtue a tarotové A. E.Waite základní, s jinýma zkušenosti nemám. Sama sobě běžně nevykládám ani by se to nemělo (můžou se karty ovlivnovat nebo si přeješ něco jiného a sama si to tam vyčteš neobjektivně a nevýjde to). Sama jsem pro sebe vykládala jen když jsem se učila význam kater tzn. že jsem si vytáhla denně jednu kartu a večer si ověřila jestli to sedlo a tak jsem poznala význam karty. Dnes už si nevykládám ani pro sebe jako spíš ostatním. A taky nevykládám dlouhodobé výklady (nejlépe týdně nebo do páru měsícu- né víc než půl roku) to proto, že sama mužeš změnit směr kterým se vydáš, tak dobrá ještě nejsem abych viděla dál(mám tedy radši kratší budoucnost- a ta zatím vždy vyšla). Ale učím se to poořád (opakuju atd)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7332
29.11.16 16:53

@mamonek ahojky, vyložila bys mi karty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
29.11.16 18:45

Ahoj, mamka je má a vždycky vykládala jenom sobě a jenom na danou konkrétní věc a prý vyšlo skoro vždy. Také uvažuji, že si je koupím. Asi před 10ti lety jsem dostala Knihu stínu, kde je několik druhů výkladu tarotu, run apod. Tak bych to ráda zkusila i když přiznávám, že jak jsem to četla prd jsem tomu rozuměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
30.11.16 11:01
@glitterball píše:
Ahoj, mamka je má a vždycky vykládala jenom sobě a jenom na danou konkrétní věc a prý vyšlo skoro vždy. Také uvažuji, že si je koupím. Asi před 10ti lety jsem dostala Knihu stínu, kde je několik druhů výkladu tarotu, run apod. Tak bych to ráda zkusila i když přiznávám, že jak jsem to četla prd jsem tomu rozuměla.

Ahoj na svůj osobní výklad je plno názorů spíš by se to dělat nemělo (záleží na tom zda si umíš objektivně přiznat, že může nastat to co karty ukazují). Každá karta má klady i zápory a pokud si přeješ, aby věc dopadla dobře a neumíš jí objektivně posoudit může se stát že si vyložíš výklad jinak. Taky jsem si ze začátku vykládala na sebe, ale jen párkrát. Sice objektivní jsem, takže to vyšlo, ale jsem toho názoru raději zajít vyložit pro sebe jinam.
Jinač ti za sebe doporučím výbornou knihu, která je napsaná přehledně a jednoduše. Myslím, že ti pomůže v poznávání tarotu kniha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
4.3.18 21:11
@Zavin píše:
Párkrát jsem teda už vykládala, kamarádce a říkala ze vše vyšlo, ale stejnak, prijde mi ze mi to hlava vůbec nebere. :roll:

Ahoj no ono hlava to z počátku vůbec nebere a veř budeš li to opakovat si tak to pujde samo, rozhodně co je důležitý je si karty vzit a seznamovat se s něma povídat si s něma jako z obrázky, povedet si co tam vidiš a co ti to rika. Nikdy neber knihu k tomu abyjsi se podivala zda to maš dobře protože tu stejnou kartu mohou popsat jinak lide a jinak ji vidět tak že neexistuje pevne pravidlo. Knihu k tarotu s eneuč jen si přečti co jak znamena a hlavní rysy to je vše nic se neuš na zpamět ot se neda a hlavne o tom neni tarot, Tarot je odraz duše tak že veř že to co vyložíš dnes a řekneš a pak si vyložíš to same za rok bude to jine rozhodně si veď tarotový dení doporučuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama