Práce dělnice ve výrobě léků

Anonymní
7.7.20 14:19

práce dělnice ve výrobě léků

Práce dělnice ve vyrobě léků, údajně jde o práci s chemikáliemi, což patří do rizika, proto se nemohu rozhodnout zda se mám o takovou práci ucházet. Nabízejí o něco víc než v práci kam bych měla nastoupit. peníze ted potřebuji..Z bývalého zaměstnání jsem odešla, protože bylo rizikové a také fyzicky náročnéné, na zdraví by mi zanechalo časem následky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4506
7.7.20 14:41

A po nas chcete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
7.7.20 14:45

dělnice ve výrobě léků

Radu zda tam jit či ne, nebo co si o tom myslite..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5869
7.7.20 14:59
@Anonymní píše:
Práce dělnice ve vyrobě léků, údajně jde o práci s chemikáliemi, což patří do rizika, proto se nemohu rozhodnout zda se mám o takovou práci ucházet. Nabízejí o něco víc než v práci kam bych měla nastoupit. peníze ted potřebuji..Z bývalého zaměstnání jsem odešla, protože bylo rizikové a také fyzicky náročnéné, na zdraví by mi zanechalo časem následky.

Tak logicky leky jsou chemikalie, ze.
Pak jde o to, jake leky se delaji. Ale obecne bych rekla, ze vyroba leku je ta nejmene rizikova. Radsi leky nez treba lakovna.
Nekde to muze byt „jen“ navazeni nekolika druhu sypkeho materialu a zbytek michaji stroje. A krom ucinne latky tam nic „nebezpecneho“ byt nemusi, kdyz ti zrovna nespadne pytel na hlavu :nevim:
Asi se chce zeptat trochu konkretneji.

Příspěvek upraven 07.07.20 v 15:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4894
7.7.20 14:59

Ahoj.

Jdi tam. OK? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
7.7.20 15:00
@kleriska píše:
Radu zda tam jit či ne, nebo co si o tom myslite..

Tak ano, samozřejmě že se tam bude pracovat s chemikáliemi - léky jsou chemikálie.
Ale potřebujeme víc detailů. Co to je za léky? Budete až na konci procesu - balit je do krabiček? Nebo na začátku procesu, kde budete sypat tuny chemikálií do kotlů a léky vařit? Plánujete těhotenství?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 15:04

No třeba do výroby ciclosporinu by se mi moc nechtělo. Jinak je to určitě bezpečnější, než někde v lakovně dejchat ty výpary nebo v živočišný výrobě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
7.7.20 15:09

dělnice ve výrobě léků

Já to už odřekla. práci man jinde domluvenou. smlouvu jrste neman tak to můžu zrušit zas ale za min. noční jsou i tady toho se bojim. Nejsem zrovna sova. jenze do takového Lidlu např. neberou každého a výběrové rizeni trvá mesic. někdo na tu práci nadává jiny chválí..Neplánuji jsem už stara děti mam dospělé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5869
8.7.20 05:17
@Myška321 píše:
Tak ano, samozřejmě že se tam bude pracovat s chemikáliemi - léky jsou chemikálie.
Ale potřebujeme víc detailů. Co to je za léky? Budete až na konci procesu - balit je do krabiček? Nebo na začátku procesu, kde budete sypat tuny chemikálií do kotlů a léky vařit? Plánujete těhotenství?…

Do krabicek bali stroje obzvlast v době serializace. A k balicce asi ženskou nedaji, kdyz by tam musela davat role folii a kartony. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
8.7.20 08:21

dělnice ve výrobě léků

Oncomed manufacturing výroba léků injekci pro onkologicky nemocné…jenze ja jim to blbá odmitla. když mi volali a mluvila o práci s chemikáliemi. navíc zitra nastupují uz jinde.Ted mi to ale vrtá v hlavě měla bych to kousek a za vic peněz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama