Práce v Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bibi-lili
Povídálka 43 příspěvků 05.11.18 14:29
Prace lidl

Ahoj takova otazka na ty co pracuji v lidlu. Byla jsem na pohovoru k memu udivu me nevzali, duvod nevim. Ale prekvapilo me to pohovor byl fajn, vsechny podminky sem splnovala s nicim nemela problem (v momentalni praci mam stokrat horsi podminky) nicmene inzerat na praci jim vyssi porad je to uz tak měsíc co sem tam byla. O tu praci jsem mela opravdu zajem a rikala sem si skusit to znovu? Jenze si myslim ze takto brzo je to blbost a snad by si me ani nepozvali… takze skusit neskusit? kdy?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 14:40

Pracovala jsem v lidlu dlouho, dělala jsem i první kolo pohovorů, pak jsem doporučila či ne oblastnímu manažerovi. Vždy se tam vybírali zaměstnanci jako že ti lepší, než byli třeba v Penny nebo v Albertu. Možná kdybych věděla, co jsi tam řekla a co máš v životopisu, tak bych ti dokázala odpovědět na to, proč tě nevzali.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 14:43

Nebo třeba vás tam bylo víc a vybrali někoho jiného, a ten jim to na poslední chvíli odřekl.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 05.11.18 14:47

Nevim, jestli je to pravda, ale pry neberou ty, co delali v Albertu.

kačka39
Kecalka 289 příspěvků 05.11.18 14:54
@lísteček1 píše:

To asi pravda není, jsou v Lidlu i lidi z Albertu, ale většinou je to tak, že ty co nevemou do Lidlu, skončí v Albertu.

TMana
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 05.11.18 15:02

Já nějak nevím, ale snad si zaměstnavatel ještě může vybrat, koho chce a koho ne a to i bez důvodu?

bibi-lili
Povídálka 43 příspěvků 05.11.18 15:08

Lidi bylo vic a co sem se ptala tak rikal ze potrebuje 2 ze i 3 by se hodili… ale jak rikam inzerar porad maj… zivotopis mam na dve koule…nedodelana matura kterou mam sanci porad dodelat takze sem ji i zminila v zivotopisu s poznamkou a tam jsme se bavili jak to je…a o me? No pres dva roky v baru…nonstop smeny 12ctky cili rozhovor o tom ze sem zvykla na svátky vikendy a hodin pres 200…tskze zadny problem s prescasy…prace s lidmy, taky zvykla tahat tezsi veci…proste vse co oni chcou… a ze chci odejit z finančních duvodu pac za tech 200 hodin mam to co oni nabizi při 30h.tydenim úvazku…jedinou chybu si prisuzuju ze sem na ferovku rekla ze mam 4letou dceru…co mu taky rict kdyz mezi skolou a praci mam skoro dvouletou pauzu v zivotopisu… ale i to sme teda probirali ze je skolkova a ze chlap dela pouze rani takze nemam problem s tim kdo ju odvede a přivede ze školky…nastup mozna hned ale to ze mu nereknu jiste…nejpozdeji do noveho roku …pohovor byl prijemnej zasmali sme se …jeste kdyz tam cosi nadhodil a ja mu odpovedela i kdyz to byla takova ta otazka na kterou chtel rict odpoved sam… tak se munto tak strasne libilo ze rikal ze si ke me musi napsat naly plusko…

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 3 inzeráty 05.11.18 15:22

@bibi-lili Tak splnění podmínek je jedna věc a jak se pak zalíbíš na pohovoru druhá. Taky nebereme každého, kdo splňuje podmínky, i když třeba pak musíme hledat dál (dělám v jiném oboru). Nicméně zkusit znovu to můžeš, ale předpokládám, že jestli jim to někdo lepší než ty odmítl a Tebe by měli v záloze, tak by se ozvali sami.

TMana
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 05.11.18 15:22

A? Prostě si nevybrali, nebo průběžně sondují stav na pracovním trhu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 15:31
@bibi-lili píše:
Lidi bylo vic a co sem se ptala tak rikal ze potrebuje 2 ze i 3 by se hodili… ale jak rikam inzerar porad maj… zivotopis mam na dve koule…nedodelana matura kterou mam sanci porad dodelat takze sem ji i zminila v zivotopisu s poznamkou a tam jsme se bavili jak to je…a o me? No pres dva roky v baru…nonstop smeny 12ctky cili rozhovor o tom ze sem zvykla na svátky vikendy a hodin pres 200…tskze zadny problem s prescasy…prace s lidmy, taky zvykla tahat tezsi veci…proste vse co oni chcou… a ze chci odejit z finančních duvodu pac za tech 200 hodin mam to co oni nabizi při 30h.tydenim úvazku…jedinou chybu si prisuzuju ze sem na ferovku rekla ze mam 4letou dceru…co mu taky rict kdyz mezi skolou a praci mam skoro dvouletou pauzu v zivotopisu… ale i to sme teda probirali ze je skolkova a ze chlap dela pouze rani takze nemam problem s tim kdo ju odvede a přivede ze školky…nastup mozna hned ale to ze mu nereknu jiste…nejpozdeji do noveho roku …pohovor byl prijemnej zasmali sme se …jeste kdyz tam cosi nadhodil a ja mu odpovedela i kdyz to byla takova ta otazka na kterou chtel rict odpoved sam… tak se munto tak strasne libilo ze rikal ze si ke me musi napsat naly plusko…

Tak jako jednoznačný důvod vidím tu nedodělanou maturitu, teda pokud nejsi vyučená. Nikdy jsme tam nebrali nikoho, kdo měl dokončenou jenom základku. Ani na pohovor jsme je nezvali. Ty děti snad ani by nevadili. My jsme byly ve vedení 3 ze 4, co měly tři děti a běžně jsme tam braly holky s ročním nebo dvouletým dítětem na zkrácený úvazek. Ale taky záleží na lidech z tý konkrétní prodejny, koho tam vezmou. A taky tam dva roky už nedělám.

Russet
Extra třída :D 11704 příspěvků 05.11.18 15:32
@bibi-lili píše:
Ahoj takova otazka na ty co pracuji v lidlu. Byla jsem na pohovoru k memu udivu me nevzali, duvod nevim. Ale prekvapilo me to pohovor byl fajn, vsechny podminky sem splnovala s nicim nemela problem (v momentalni praci mam stokrat horsi podminky) nicmene inzerat na praci jim vyssi porad je to uz tak měsíc co sem tam byla. O tu praci jsem mela opravdu zajem a rikala sem si skusit to znovu? Jenze si myslim ze takto brzo je to blbost a snad by si me ani nepozvali… takze skusit neskusit? kdy?

Asi hrubky v životopisu :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 15:37
@lísteček1 píše:

Dělala jsem v Lidlu a pak krátce i v Albertu, a musím říct, že většina lidí z Albertu by práci v Lidlu nevzvládla a ani dělat nechtěla. Nechtěli by od vybalování běžět na pokladnu a zase zpět. Nebyli by o hodinu dýl v práci, protože bylo hodně lidí, i když by to dostali zaplaceno. A vedení Albertu je si toho dobře vědomo, proto je netlačí nic, aby jim zvedli plat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >