Práce mě ničí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.10.21 17:42

Práce mě ničí

Práce jako taková mě baví i když je náročná. Ale ničí mě kolektiv. Tzv.”stare jadro”. Ctyri kolegyně které tam jsou snad od zacatku a hrozně každého pomlouvají. Já sem nejslabší článek. Ze začátku mě ta práce nešla a i po 4 letech na to pořád upozorňují i nově příchozí, že mě to nešlo, sem introvertnější. Prý kde na mě hned vše vidět. Když sem emočně vykolejená tak zrudnu. Když chci poradit nebo se zeptat, hned sem za blbce. Pořád di šeptají. Snažím se si to nebrat ale občas to jde málo. Nevím co dělat. Snažím se zlepšovat, být jak ony chtějí, chvíli se cítím dobře, že se mi vše daří, berou mě a pak zas na me vystartují s necim jiným a me to opět vykolejí nevím jak reagovat a opět se snažím bojovat. Už sem vyčerpaná a nevím co dělat dál. Jediné proč tu jsem je, že je tu fajn pracovní doba. Ale i tak před ostatními vedoucí říká, že kvalitní lidi už nejsou tak má co má

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1174
14.10.21 17:54

A kdy pujdou do duchodu? Co zatnout zuby, kdyby to mely „za par“? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
14.10.21 17:55
:(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6559
14.10.21 18:04

Njn, staré jádro holt držívá při sobě..
u nás je to taky tak… kolem dvacítky mi ty padesátileté pomlouvačné závistivé megery taky lezly krkem (jedna se navíc tvářila jako kámoška, vytáhla info a pouštěla dál---) no vím přesně, o čem mluvíš..
naštěstí jsem přešla léty na oddělení, kde jsou hlavně muži, což je obrovská paráda a pohoda.. max. se pošlem narovinu do prd.ele, ale z 99% se máme vážně rádi, vycházíme moc fajn, vídáme se i mimo práci, přátelíme se i s rodinami a tak…
NO A ANO - taky už jsem tam po skoro 29letech staré jádro :lol: takže jediná rada - buď léta vyčkej, až to na mazáka dotáhneš taky :lol: NEBO pokud tě to fakt drtí hledej tajně všude možně jinde a až najdeš, tak to tam prostě ukonči. Co jiného chceš taky poradit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6447
14.10.21 18:12

A má ta vedoucí pravdu? Opravdu tím naznačuje, že jsi slabá?
Nevím co je to za práci, ale pokud od počátku víš, že ti ta práce nejde a musíš na sobě průběžně pracovat, což mimochodem vzdělávat by se měli všichni pracovníci, tak asi je opravdu na čase hledat jinde.
Nebo prostě chce mít vedoucí klid a ty musíš počkat až se staré jádro vymění za jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18642
14.10.21 19:04

Generacni strety jsou nekdy silne. Vidim to u nas. Za posledni tri roky nastoupilo par mladych 25+ a kolektiv uz neni, co byl. Zkratka je mezi nami vekovy rozdil skoro 20 let, a to neni dobre. Chybi mezi nami kolegove ve veku 30-40, abychom byli vice promiseni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16822
14.10.21 20:13

Ať si kdo chce, co chce říká, ženskej kolektiv je něco příšernýho…málokdy se sejde dobrá parta…vždycky to tam holt někdo kazí…a většinou ty starší bývají opravdu zapšklé a chladí si žáhu na těch mladších, nebo si hrají na vedoucí a pod. U nás je to tak půl na půl…jsou tam dobrý holky, ale i naprostý slepice a navíc vlezdopr.elky…unás je i ten problém, že je nás tam 8 ženských a 2 vedoucí, chlapi věk 40 let a to máte vidět, jak se některé předhánějí, aby se jim vetřely do přízně a nelení ani pomlouvat ostatní kolegyně…jen aby ony vypadaly nejlepší… :P Njn, co naděláme, já si těch problémových nevšímám a jedu si svoje. Můžou mi políbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat