Práce pouze o víkendu?

Anonymní
22.7.21 20:25

Práce pouze o víkendu?

Zdravím,
Chci se zeptat, zda je možné najít práci jen na víkend? Přes týden musím být s dětmi, ale o víkendu mám hlídání a tak bych mohla do práce (finanční důvody).
Napadá mě restaurace, kavárna, obchod…
Máte nějaká zkušenost? Umožní to zaměstnavatel a jaká bývá v profesích prodavačka/servírka odměna? Ostrava

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30891
22.7.21 20:27
@Anonymní píše:
Zdravím,
Chci se zeptat, zda je možné najít práci jen na víkend? Přes týden musím být s dětmi, ale o víkendu mám hlídání a tak bych mohla do práce (finanční důvody).
Máte nějaká zkušenost? Umožní to zaměstnavatel a jaká bývá v profesích prodavačka/servírka odměna? Ostrava

mekáč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7376
22.7.21 21:57
@Anonymní píše:
Zdravím,

Co sanitarka v nemocnici? Kdyby jsi byla jen na kratsi uvazek, tak by to slo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
24.7.21 06:19

Mela jsem takovou praci, ale po case me hodne vadilo, ze nemam vubec volny vikend ani jeden a proste uz to neslo jinak nez odejit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat