Práce pro seminárky za 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 18:42
Práce pro seminárky za 1

Ahoj, prosím máte někdo zkušennost s prací pro tuto společnost? Jaké jsou termíny zpracování materiálů? Dá se to zvládat při práci? Prosím o zachování anonymu, nechci aby zaměstnavatel věděl že si sháním ještě brigádu. Děkuji.

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 8 inzerátů 19.02.17 19:28

Termíny slibují na stránkách zákazníkům, tak si přečti. A umím si teda představit je jiné důvody anonymity tohoto dotazu, to by ses nestyděla dělat?

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 19.02.17 19:53

Tak zvládat se to asi dá, záleží na tvé pracovní době :nevim:
Já osobně bych do toho nešla. Neměla bych na to žaludek, prostě se mi tohle podvádění příčí. Vždycky jsem si vše dělala a stále dělám poctivě sama, i když padám na hubu. Ale kamarádka kdysi něco potřebovala, nevím, kolik platila, ale měla to do 4 dnů napsané, tuším kolem 20 stran čistého textu. Já bych na to neměla, ty nervy s tím pak :D Takže to jen orientačně délka-čas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 19:55

@selia Nehodlám brát psaní seminárek nebo diplomek jako celek, ale psaní podkladů mi přijde jako super způsob jak si udržet přehled ve svém oboru a navíc si něco přivydělat bokem. Ostatně styděla, nestyděla - vím, jak to na výškách chodí. Tohle člověku moc nepomůže, seminárky jsou většinou uznatelné v pohodě a diplomku si člověk musí především obhájit, takže tohle mu může spíše uškodit.

selia
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 8 inzerátů 19.02.17 20:04
@Anonymní píše:
@selia Nehodlám brát psaní seminárek nebo diplomek jako celek, ale psaní podkladů mi přijde jako super způsob jak si udržet přehled ve svém oboru a navíc si něco přivydělat bokem. Ostatně styděla, nestyděla - vím, jak to na výškách chodí. Tohle člověku moc nepomůže, seminárky jsou většinou uznatelné v pohodě a diplomku si člověk musí především obhájit, takže tohle mu může spíše uškodit.

Oni tomu ale jen říkají podklady, ale očividně napíšeš „podklady“ v podobě hotové práce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 20:06

@selia No vidíš to, a právě proto sem píšu dotaz. Nikdy jsem nic podobného nepotřebovala takže ani nevím jak to chodí. Přišlo mi to jako fajn způsob jak se nadále vzdělávat v oboru třeba i přes mateřskou a rodičovskou. Ono je to totiž dost těžké pokud člověk nemá pořádnou motivaci a nějaké „zadání“.

selia
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 8 inzerátů 19.02.17 20:22
@Anonymní píše:
@selia No vidíš to, a právě proto sem píšu dotaz. Nikdy jsem nic podobného nepotřebovala takže ani nevím jak to chodí. Přišlo mi to jako fajn způsob jak se nadále vzdělávat v oboru třeba i přes mateřskou a rodičovskou. Ono je to totiž dost těžké pokud člověk nemá pořádnou motivaci a nějaké „zadání“.

TO jsme lae zjistila až po tvém dotazu, předtím jsem stránku neznala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 14:08

Pro Seminárky za jedna jsem pracovala a můžu vám říct, že spoluprace s nimi je fakt příšerná. Hlavne me uz na zacatku prekvapil zpusob prijeti…chteji jenom diplom. Vůbec vám nedají k vyzkouseni napsat nejaky text, nic. Berou uplne kohokoliv kdo jim predlozi nejaky papir. Dalsi vec, ktera me dostavala byly penize…Za stránku inkasuji od 250 a výš a systém funguje tak, ze po prihlaseni vidite seznam praci. Uplne v pohode lze identifikovat skolu kam zadavatel chodi. Na to vy zareagujete a napisete za kolik jste ochotnin praci vypracovat, např. Seminarní práci o 10 normostranach nabídnete za 150 kč za stranu (kdyz napisete vic, tak vam praci nikdy neprideli)Honosne to takto i prezentuji…že si pisatel muze sam stanovit cenu, ale pravda je, ze vyberou tu nejnižší, takže jestli chces mit praci, tak musis jit hooodne dolu pod cenu a pak vlastne zjistis, ze delas stranku za 100Kč. No a pak teda nasleduje tve vypracovani prace, kterou v terminu odevzdas. Takze oni na tobe vydelaji cca 200kč 1 normostrana, slusný ne? A to s tebou jeste jednaji jako s povlem. Klidne ti preposlku emailovou komunikaci s nima. Spolupraci sem ukoncila a presla k rychlým seminarkam plus pisu na sebe- to je uplne nejlepsi. Za stranu si uctuji 180 a jsem spokojena. Jeste jen doplnuji, ze vyplata od nich:-) to je vyssi divci. Jeden mesic mi ji zapomneli poslat a to mi jen zatelefonovalůi, ze se omlouvaji. Pak mi ji poslali a to uz vubec neuveris. Nevim za co z toho jeste strhávají, ale v konecnem dusledku to vycházi jako vby si stranku psala za 80Kč. Jsou to neskuteční švindlíři a není jim vubec nic trapný. Krom toho, ze vlastne praci pro takove servery se dopoustis protipravniho jednání, ale to i pri praci pro jakykoliv obdobný server. Zkratka jen Seminarky za 1 …rozhodne NE.

MartinaHavránek
Nováček 1 příspěvek 20.10.18 20:36

Holky a nechtělo by se Vám některé pomoci mi s bakalářkou soukromě? Pokud to tedy ještě děláte…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >