Práce s dítětem, nevíte? Akutní

Anonymní
11.5.21 07:45

Práce s dítětem, nevite? Alutní

Ahoj, prosím nevíte někdo o nějaké práci z domova nebo co můžu dělat s dítětem? Jsem z Náchoda. Zrušilo se mi hlídání, takže nemůžu do staré brigády a jsem skoro bez peněz. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.5.21 07:46

Pardon za chyby :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1249
11.5.21 07:55

Zpracovávání faktur, účetnictví, doučování, HTML, C++, psaní odborných článků, SEO, marketing, reklama.
Je toho hodně, stačí si vybrat, záleží, co umíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 08:50

Sběr bylin. Teď vše roste a kvete. Dítě bude v přírodě a dá se tím vydělat tak 5-10 kč/hod. Ale když je nouze, tak tohle jsou taky peníze.

• Citovat
  • Nahlásit
1932
11.5.21 09:11

Roznos letáků, vodění/vyzvedávání dětí ze školky, žehlení, mytí oken.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.21 12:02

Zkus se zeptat na poště, roznášení dopisů, letáků. Kamarádka si to jako přivýdělek k práci chválila (asi 2 roky zpět teda). Dokonce teď u nás na poště paní na přepážce měla u sebe dítě, ale na přepážku jistě bude potřeba i školení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1249
11.5.21 14:14
@Lesní přízrak píše:
Zkus se zeptat na poště, roznášení dopisů, letáků. Kamarádka si to jako přivýdělek k práci chválila (asi 2 roky zpět teda). Dokonce teď u nás na poště paní na přepážce měla u sebe dítě, ale na přepážku jistě bude potřeba i školení.

Jenomže to není z domu. Musíš ven, sehnat letáky, roznést za jakéhokoliv počasí do určitého data.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.21 16:18

@FraDeu to sice jo, ale myslím, že kdyby tazatelka měla ve škole třeba účetnictví nebo grafiku, případně praxi v něčem takovém, už by posílala životopisy a neptala se tady. Ono zaučit někoho v tomhle narychlo a pak spoléhat, že nebude dělat chyby fakt není jen tak.
Těch prací z domu úplně mnoho není a já obdivuju, jak se někdo postará třeba o divoké batole a u toho se soustředí na pc. Já odbíhám i od vaření, od úklidu apod. a děsně mě to nervuje a dělám chyby i u toho.

Ještě mě napadá call centrum teda přímo z domova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat