Práce v Mm reality

Anonymní
10.10.19 18:49

Práce v Mm reality

Ahoj chtěla jsem se zeptat, Je tu někdo kdo v nedávné době nastoupil do Mm reality? Jsem pozvána k pohovoru. Ale jak to tady čtu tak nevím jestli tam vůbec jít? Nevíte jak je to s fixnim platem co slibují hned od začátku? A co služební vůz? Je něco z toho vůbec pravda? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.10.19 11:57

Já mám kamaráda, který dělá makléře u M&M reality, ale už je tam opravdu hodně dlouho. Myslím si, že ohledně toho platu i vozu se musíme nejdřív někam dopracovat. Nic vám samo do klína nepadne. A za sebe osobně mohu jen poradit, že je vždycky lepší dát na vlastní zkušenost než na někoho jiného. Co člověk to jiné zkušenosti. Takže bych se nebála ten pohovor vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
dnes v 08:34

Náš rodinný přítel v M&M reality pracuje. Pomáhal nám s hledáním podnájemníků, s celkovou inzercí zařizoval veškeré schůzky a vždycky super. Pracuje jako makléř už hodně let tedy, takže má velké zkušenosti, věděl na koho a kam se obrátit víceméně pokaždé. Mohu se ho zeptat na nějaké detaily jak firma funguje uvnitř. Ale osobně bych asi také sama nejdřív vyzkoušela ten pohovor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama