Práce z domova - prace-nadoma.cz (pan Velcl)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ha-ne-le
Kecalka 271 příspěvků 05.01.11 07:59
Práce z domova

Ahoj..

Prosím Vás, máte některá z vás nějaké zkušenosti s pracemi z domova?? Našla jsem na netu www,prace-nadoma.cz, nějaký pan Velcl. Nezkoušela jste to některá? Potřebovala bych si něco přivydělat, ale nerada bych někomu naletěla. Na rozhazování tedy nemam…

Pokud byste mi poradiliy něco zaručeného, bylo by to super :lol: Díky moc…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tetma
Kelišová 5164 příspěvků 05.01.11 08:08

hele většinou co jsem hledala já,tak to všchno byly podfuky,práce z domava,jako kompletování tužek,přepisování , snad neexistuje,nevím třeba ti někdo něco píísne,ale já dělám avon,dedra,oriflame a všechno je k ho… spš prodáva nějaké svoje práce třeba na fleru,ale jinak nevím,někdo dělá taky to,že nakoupí balík věcí z anglie amerika a pak to po kusek prodává na aukro,mmb atd.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 05.01.11 08:34

Mě mrzí že zde není rubrika nabízím práci z domova. :nevim:
Chápu adminy že takové nabídky mažou,ale znám víc maminek co hledaj někoho na výpomoc tady s emimina a nemaj šanci zde někoho najít když to admin smázne :nevim: .Škoda je že je tu spoustu maminek co by jim pár stovek měsíčně pomohlo.

Pokud je zde někdo kdo rozumí zahradě a umí dělat návrhy zahrad,doporučit stromky atd… pro začátečníka tak se mi ozvěte :mavam:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 05.01.11 16:30

Holky tak já na to taky mrkla ale jak někde chtěj poplatek tak je to podvod :nevim: .Jedinej kdo tam vydělá je ten co je nad váma a vaše práce bude spočívat v tom že hledáte další ovečky jako jste vy.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 05.01.11 17:53

Já určitě nechtěla nikomu kazit radost,ale zkuste si vyhledat všechny diskuze na téma pan Venlcl alias Karel Malec. který se nejdříve proslavil kompletací propisek :roll: :wink:
reaguj [53] Velcl … [35] Zdenka - Taky jsem naletěla tomuto pánovi – budiž,jsem hloupá že jsem se nepídila dřív a ta stovka co jsem mu poslala ho doufám bude pálit v kapse. Takže pozor na jména Karel Malec a T.Velcl.
Pokud chceš mohu tě spojit s jednou kamarádkou která má s panem Velcem alias malcem svoje zkušenosti nebo spíše jí dluží 8000
Pokud se nejedná o stejnou osobu tak se omlouvám,ale je to pán co obchodoval už se vším možným teda nabízel práci.ždy bere od 100kč) za info,katalog,startovací sadu,sadu propisek určenou ke kompletaci atd..Téma běželo i na MMB

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 05.01.11 21:18

JÁ TEDA OSOBNĚ TAKY NEVĚŘÍM KDE JE STARTOVACÍ BALÍČEK :nevim: A RŮZNÝ POPLATKY,PROTOŽE PROČ BYCH MĚLA NĚKOMU PALTIT ZA TO,ŽE U NĚJ BUDU PRACOVAT :nevim: ..PROSTĚ MI TO PŘÍJDE DIVNÝ

karfice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.13 18:42

Plno fór na webu a vše podvody, uvědomte si, že práce z domu není - žádné perličky, obálečky, klikačky, natom si nic nevyděláte, spíš proděláte.
Udělejte si kurz účetní, jazykový kurz, učte doma, dělejte účetnictví z domu…

Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 16.07.13 18:54

@karfice škoda že tady není tlačítko „to se mi líbí“ jako na fb. Hned bych ho pod tvůj příspěvek dala. Souhlas…

karfice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.13 18:58
@Anabellka píše:
@karfice škoda že tady není tlačítko „to se mi líbí“ jako na fb. Hned bych ho pod tvůj příspěvek dala. Souhlas…

Jenže plno ženských i tady na tomto foru si myslí, že si práci na doma vydělají! Jsou blbé a platí nehorázné peníze za něco, co nikdy neuvidí. Místo toho aby ty peníze raději investovaly do kurzu, který jím bude platný.
Například nějaký jazykový certifikát pro doučování jazyka, nebo kurz účetní…
A ony místo toho dávaj peníze nějakým lidem, o kterých nic neví a myslí si, jak zbohatnou, no já říkám baby kozy fakt!

eumedon
Extra třída :D 14608 příspěvků 16.07.13 22:21

@karfice Tak. Já pracuju taky z domu, ale nejde o žádné perličky, obálečky, klikačky ani letadlo. Ke své práci potřebuju kvalifikaci a zkušenosti. Mám standardní pracovní smlouvu na dobu neurčitou, mzdový výměr a dostávám stravenky a zaměstnavatel za mne platí 2000 měsíčně na penzijko a IŽP. A nic jsem zaměstnavateli neplatil za to, že mi tu práci dá.

Platit obchodníkům s marnou nadějí je blbost.

Ultramarinus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.13 13:39

Me osobne by spis zajimalo kde a jak sehnat NEPODVODNOU praci z domova, nez info, ze to vetsinou je podtrh, ale ze v nekterych pripadech to tak jde mit zarizeno.

eumedon
Extra třída :D 14608 příspěvků 21.11.13 14:25
@Ultramarinus píše:
Me osobne by spis zajimalo kde a jak sehnat NEPODVODNOU praci z domova, nez info, ze to vetsinou je podtrh, ale ze v nekterych pripadech to tak jde mit zarizeno.

Tento web o práci z domova vypadá seriózně: http://workline.cz/nabidky.aspx

Jo, a vidím dole přímo tady na e-miminu reklamní bannery (asi kontextové), třeba: http://www.lepsi-prijem.cz/

anetta30
Nováček 8 příspěvků 08.04.14 08:10

Ahoj lidi. Delam u jedny spanelsky firmy z domova. A jsem spokojena! :)

anetta30
Nováček 8 příspěvků 08.04.14 08:11

Je hrozny, ze clovek shani praci na doma a nic moc neni na vyber.

karfice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.14 17:48

@anetta30 ale je Oriflame, Avon, Herbalife a další.
Další jsou jen podvody.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama