Práce z domova při více dětech

15.5.17 16:39

Práce z domova při více dětech

Ahoj,

chci se zeptat zda některá pracujete z domova a máte početnější rodinu? Chtěla bych začít pracovat z domova, abych přilepšila rodinnímu rozpočtu a taky zkusit něco dělat i jiného než péču jen okolo dětí.
Na vysoké jsem dělala správce eshopu, tak vím, že to lze.

Můžete mě inspirovat co děláte, v čem podnikáte?

Okolo mě jsou holky, které hodně šijí, pečou a jedna dělá korekturu textu.

Děkuji :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14748
15.5.17 16:58
@japrtoja píše:
Ahoj,

chci se zeptat zda některá pracujete z domova a máte početnější rodinu? Chtěla bych začít pracovat z domova, abych přilepšila rodinnímu rozpočtu a taky zkusit něco dělat i jiného než péču jen okolo dětí.
Na vysoké jsem dělala správce eshopu, tak vím, že to lze.

Můžete mě inspirovat co děláte, v čem podnikáte?

Okolo mě jsou holky, které hodně šijí, pečou a jedna dělá korekturu textu.

Děkuji :mrgreen:

Tak když jsi na VŠ dělala správce e-shopu, tak snad bude nejlepší, když někomu budeš dělat správu e-shopu nebo webu, ne? Jestli bys to časově zvládla, tak si určitě vyděláš víc, než když budeš dělat něco, co umí každý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 17:23

@eumedon jistě, že jsem tuto možnost zvažovala a hledala příležitost, ale nikdo tohle nenabízí. Proto hledám něco, co bych dělala pro sebe a nebyla odkázána na někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 17:50

Tak ja jsem zkousela delat v oboru-projektant, ale vydrzelo mi to presne jednu zakazku, dva mesice. Mam dve deti 1r a 2 r, zadne hlidani, takze jsem delala po nocich a byla jsem uplne vyrizena, nejak na to nejsem delat vic veci najednou. Ted jenom kdyz si delam ajvar pro sebe tak udelam par sklenic navic a prodavam to po vesnici, zadnej velkej vejvar to neni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.18 10:27

Obnovuji diskuzi - za ten rok jsem tedy něco našla (opět pro cizí webovky) a tak nějaký přivýdělek je… Ale sále si pohrávám s myšlenou něco na sebe, pro sebe :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama