Prací gel pro atopika

47
6.6.21 19:55

Prací gel pro atopika

Dobrý večer. Syn 18 měsíční má ekzém. A já řeším gel. Když byl miminko používala jsem Lovelu. Ta nám neseděla, tak jsem přešla na Frosch baby.
Je nějaký gel, který je úplně bez chemie a cenově dostupný? Co si myslíte o eco power (takove destičky)
Díky za info :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14307
6.6.21 20:02

Dcerce se objevil atopak kolem roku, od mimina ji peru ve Froschi - tak jsem myslela, ze to nema souvislost, ale dost se to zlepšilo, kdyz jsem přešla na Jelena, což teda úplně eko myskim neni. Ted testuju prasek z bezobaloveho obchodu, ten je od Tierra Verde. A asi u nej zůstanu pro všechny. Je teda sypký (ja chtěla naopak prejit z gelu na prasek), ale TV dela i gely :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
6.6.21 20:04

Non toxic - to jsou prací prášky bez chemie vhodné pro atopiky. Celou problematiku NT můžeš nastudovat na facebookové skupině “svět non toxic”. Eshopů, které prodávají NT kosmetiku a drigerii je už vícero - např. netoxickadomacnost. cz
Nicméně u atopika změnit jen prací prášek nebude stačit. Chce to přejít na NT domácnost komplet - úklidové prostředky, veškerá drogerie. Pak jsou úspěchy s vyléčením exému skvélé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.6.21 20:29

@vedma007
Přesně tak, lépe bych to nenapsala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7516
6.6.21 20:51

Zrovna Frosch je dobry - dle me. Jenze atopika jen zmenou prasku/gelu nespasis, bohuzel… Dulezite je nejen prani, ale hlavne strava,… Kozni potize jsou z vetsiny odrazem vnitrniho problemu, v tomto pripade vetsinou streva.

Dcera mela ekzem jako mimino, ale byla to kvasinka. Mrkni na stranky Very Zikove, ma to tam krasne popsany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat