Prací prášek Waschkönig

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katushka 7
Kecalka 262 příspěvků 07.01.17 12:39
prací prášek Waschkönig

Maminky používáte některá prací prášek Waschkönig? Prosím o zkušenosti. Děkuji. :kytka:

Reakce:

Catthi
Stálice 79 příspěvků 18.01.17 07:49

Ahojky ano, já si jej nedávno pořídila. Zkusila jsem pro začátek malý balení. Do Německa to mám dál, ale mají ho u nás u ťongů. Není špatný, ale nic jiného oproti Formilu z Lidlu, na ten nedám už dlouho dopustit. Myslela jsem, že německý prášek bude víc vonět, ale ne. I když vlastně on ten Formil je taky německej, ale nicméně Waschkonig si už asi nekoupím, stejnej jak Formil ale dražší.

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 17.09.17 14:10

Zdravím. Máte ho někdo vyzkoušený? Jak pere?

Katushka 7
Kecalka 262 příspěvků 20.09.17 21:09

@ArumLily0 nakonec jsem ho vyzkoušela a jsem spokojená. Už jsem objednala další balení, používám od nich i odstraňovač skvrn a čistič pračky. ;)

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 26.09.17 11:17

@Katushka 7 Můžu se zeptat jak si poradí se skvrnami třeba od oběda? Mám malé dítě, takže skvrny, skvrny…

Katushka 7
Kecalka 262 příspěvků 26.09.17 13:09
@ArumLily0 píše:
@Katushka 7 Můžu se zeptat jak si poradí se skvrnami třeba od oběda? Mám malé dítě, takže skvrny, skvrny…

Celkem dobře flekate oblečení nemám takže vypere. :palec: Na větší skvrny použijí žlučové mýdlo tekuté z dm a pak vyperu. Když Peru světle ponožky přidám odstraňovač skvrn taky waschkönig a paráda. A řeknu ti že můj 10ti lety syn má ponožky fakt jak prasisko. :mrgreen:

Ppawlusha
Kecalka 150 příspěvků 26.09.17 22:13

Ahoj holky, také řeším s prckem skvrny. Můžu se prosím zeptat, kde se to dá sehnat? Moc děkuju

Katushka 7
Kecalka 262 příspěvků 27.09.17 01:04
@Ppawlusha píše:
Ahoj holky, také řeším s prckem skvrny. Můžu se prosím zeptat, kde se to dá sehnat? Moc děkuju

Já objednávám buď na topmarkt nebo drogerie lacina

Ppawlusha
Kecalka 150 příspěvků 27.09.17 15:41
@Katushka 7 píše:
Já objednávám buď na topmarkt nebo drogerie lacina

Super, díky moc :mavam:

EtaOva
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 28.02.18 17:27

Já s ním spokojená nejsem :-(.. měla jsem tekutý a teď mám sypký s vůni levandule a přijde mi, že vůbec nepere… dětem na oblečení zůstaly fleky (a to jsou už odrostlejší, takže žádná mrkvička nebo tak) a tmavé prádlo mi strašně vybledlo :-(. Prádlo navíc jaksi ztvrdlo… Předtím jsem měla Formil z Lidlu a za tu cenu mu teda tleskám… předtím jsem nekupovala nic jiného, než Ariel, s tím jsem spokjená uplně maximálně.

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 28.07.18 22:40

Holky,jaké je dávkování?

seferka
Nováček 7 příspěvků 03.09.18 08:56
Waschkonig prášek

@Katushka 7
Není vyrobeny v Německu, ale v Polsku. S německou kvalitou nemá nic společného.

seferka
Nováček 7 příspěvků 03.09.18 08:57
Nepere

@EtaOva
Protože je to polský prášek. Není vyrobeny v Německu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >