Pračka a sušička 2v1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Luciš-
Stálice 100 příspěvků 11.11.18 13:08
Pračka a sušička 2v1

Ahojky holky!!!
Prosím o doporučení na nějakou pračku a sušičku 2v1. Nemusela by být úplně nejdražší, ale pokud levnější nejsou ok, přikloníme se k té lepší. Potřebuji odložený start a hlavně aby fakt dobře MÁCHALA, protože mám špatnou zkušenost s mou pračkou a je to o nervy. Kdyby zvážila prádlo a podle toho dávkovala vodu, plus nemačkala prádlo, bylo by to úplně skvělý!!!

Moc děkuji za tipy!! mějte se krásně :palec: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
drsňačka
Kecalka 208 příspěvků 11.11.18 13:19

Kombinaci pračka se sušičkou velmi nedoporučuji. Já mám dva spotřebiče a nedám na ně dopustit, ale švagrovou tlačilo místo ( má LG) a dneska není spokojená: Proč:

1. Když peru-nemůžu sušit.
  2. Sušit můžu pouze polovinu vyprané dávky-jinak je to moc zmuchlané
  3. Když vyperu-usuším v pračce zůstávají chloupky, které se nalepí na další prádlo

Raději bych to ještě zvážila… E.

Taky jedna
Extra třída :D 11928 příspěvků 11.11.18 13:23

Doporučuji najít místo na sušičku a koupit dva přístroje.

mumisek79
Extra třída :D 12059 příspěvků 11.11.18 13:23

@-Luciš- mám Samsung digital inverter tech. 8kg na přání 6kg na sušení Za mě spokojenost zrovna peru a susit odpoledne :D

neumisa
Neúnavná pisatelka 19413 příspěvků 11.11.18 13:27

Měla jsem úzkou Candy - po 5 letech jí přeskočilo, doslova. Jakási chyba v elektronice. Žádný opravář do toho nechtěl jít.

takže jsme koupili novou, úzkou LG - zatím funguje tak, jak má.

@drsňačka @Taky jedna
jsou koupelny, kam 2 přístroje neumístíte - ani vedle sebe, ani na sebe. Myslím, že člověk, který se ptá na kombinovaný přístroj, už o prostorových možnostech docela dost přemýšlel.

Tichošlápek
Extra třída :D 10952 příspěvků 11.11.18 13:28

Mam lg a jsme spokojena ;) ale nevim, co pro tebe je adekvatni cena, nase stala neco kolem 26k. Susim vždy plnou dávku a jen skladam, zmuchlane to není, naopak jsem rada, ze nemusím prádlo prehazovat a proste ráno zapnu prani a večer jen uklidim suché poté, co se vrátím domu. Mame kočky a psa a chlupy na prádle nejsou - zůstanou na gumě bubnu, kterou stačí jen otrit.

Taky jedna
Extra třída :D 11928 příspěvků 11.11.18 13:28
@neumisa píše:
Měla jsem úzkou Candy - po 5 letech jí přeskočilo, doslova. Jakási chyba v elektronice. Žádný opravář do toho nechtěl jít.

takže jsme koupili novou, úzkou LG - zatím funguje tak, jak má.

@drsňačka @Taky jedna
jsou koupelny, kam 2 přístroje neumístíte - ani vedle sebe, ani na sebe. Myslím, že člověk, který se ptá na kombinovaný přístroj, už o prostorových možnostech docela dost přemýšlel.

Mám sušičku v kuchyni, původně jsem si taky myslela, že ji nemám kam dát, ale od přístroje 2v1 mě odrazovali a díkybohu za to. Dva přístroje jsou mnohem lepší.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19413 příspěvků 11.11.18 13:30

@Taky jedna

no vidíš, a já ji, i když mám velký byt, nedostanu ani do koupelny, do chodby ani do kuchyně. V obýváku ji nechci a v ložnici taky ne. Jak říkám - jsou byty, kde to prostě není možné.

Taky jedna
Extra třída :D 11928 příspěvků 11.11.18 13:32
@neumisa píše:
@Taky jednano vidíš, a já ji, i když mám velký byt, nedostanu ani do koupelny, do chodby ani do kuchyně. V obýváku ji nechci a v ložnici taky ne. Jak říkám - jsou byty, kde to prostě není možné.

Tohle nerozporuji. ;)

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 11.11.18 13:53

Mam Candy a jsem spokojena. Susim jen obcas, vetsi kusy, pripadne ted v zime. Peru prubezne, takze mne neirituje, ze mam susickou obsazenou pracku. Borcus ze suseni zustava ba skle a gume, za pul minutky setreno, pripadne pro lenochy, jako jsem ja, poslouzi parminutovy oplach. Nikdo nezpochybnuje vyhody dvou spotrebicu, ale jeden ma tez sve klady. U nas jsem resila misto, druhy spotrebic bych k pracce nenarvala.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 11.11.18 14:02

Máme aeg 2v1 a super nemůžu si stěžovat. Neperu úplně na max váhu (8kg) tudiz mi nevadí ze susim pak třeba 5kg prádla…

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 11.11.18 14:06

ted mam rozbitou susku a jsem stastna, ze ji nemam dohromady s prackou. ale na to ses neptala, vim… treba nemas na dva spotrebice misto.

Gortyna
Kecalka 444 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 14:29

Já mám 2 v 1 od LG, stála něco pod 20 k a spokojenost. Je pravda, že moc nesusim. Dále je dobrá ještě od Samsungu nebo Beko. Candy nebrat.

-Luciš-
Stálice 100 příspěvků 11.11.18 15:24

Děkuji moc všem. Příteli se líbí tato. Nevíte náhodou, jestli je tato značka dobrá? Děkuji moc.
 https://www.alza.cz/…d5098201.htm?…

nozu
Extra třída :D 11759 příspěvků 11.11.18 16:35

tak si najdi recenze. třeba Zde: https://pracky.heureka.cz/…1sc/recenze/#… a nebo… https://www.covybrat.cz/…x-l8wbc61sc/
já mám této značky samostatnou pračku a spokojená jsem

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >