Jakou sušičku vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ElisC
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 110 inzerátů 04.11.18 15:10
Jakou sušičku vybrat?

Ahoj holky, chceme pořídit sušičku. Asi od firmy Beko. Ale absolutně netuším, podle čeho se ve výběru řídit? Co je potřeba si hlídat, kromě spotřeby energie?
A nemáte některá sušičku této značky, že byste mi předaly své postřehy. Někde jsem četla, že se špatně čistí filtry.
Díky za vaše rady a zkušenosti.

Reakce:
Janli
Kelišová 6806 příspěvků 04.11.18 15:23

Sušičku s tepelným čerpadlem. Momentálně dělá nejlepší siemens.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 04.11.18 15:35

Mame Siemens, pouzivam 5let na vse (krome bund a svetru), nikdy se nam nic nesrazilo. Kamaradka ma AEG, porad neco srazenyho. Dala bych tedy na zkusenosti s konkretnim typem.

Xmichaelah
Stálice 83 příspěvků 04.11.18 15:35

@ElisC mám beko wmy neco… :) jsem moc spokojena..ten u bubnu se cisti dobre, pak je tam spodni- ten jednou tydne vyluxuju a je jak novy :)

P4ja
Kelišová 7050 příspěvků 1 inzerát 04.11.18 16:24

Máme AEG a za mě zatím super. Ale něčemu sraženému se asi nevyhneš. Ono to chce vychytat a opravdu si dávat pozor, co a na který program dáváš.

pikola
Neúnavná pisatelka 19659 příspěvků 04.11.18 16:25

Podívej se na programy aby měla co budeš využívat. Pak tak akorát spotřeba a jak má udělané filtry na čištění

ivoun
Závislačka 4257 příspěvků 04.11.18 16:28

Mam whirlpool, spodni filtr prakticky nevycistitelny :zed: takze hlavne ne tuto. Od Beka mame v praci a spokojenost ve vsech smerech :palec:

P4ja
Kelišová 7050 příspěvků 1 inzerát 04.11.18 16:28
@pikola píše:
Podívej se na programy aby měla co budeš využívat. Pak tak akorát spotřeba a jak má udělané filtry na čištění

Tak pokud nekoupí ten starý typ, ale koupí tu s tepelným čerpadlem, tak je to hodně podobné. My řešili A+ a A++ u jedné značky a on ten cenový rozdíl je docela velký, takže co ušetřís na elektrice, zase zaplatíš na modelu.

hantom
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 04.11.18 16:50

Já jsem měla vybranou od beko ( tu nejprodávanější na heurece). Nakonec jsem kvůli ceně koupila lg a vyšla mě na 7500 (dny Marianne) a maximální spokojenost. Tepelné čerpadlo mají snad všechny, pak mě zajímala kapacita a spotřeba…ale přijde mi ze ty rozdíly jsou minimalni :)

ElisC
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 110 inzerátů 04.11.18 17:18

Všem děkuji za odpověď. Problém je, že to bude první sušička, takže sice si načtu programy, ale jaké budu v reálu opravdu potrebovat :nevim:
Budu ještě mluvit s kamarádkami, na co si dát při výběru pozor.

terka33pol
Kecalka 260 příspěvků 02.01.19 09:14

@ElisC ono hodně záleží co nosíte, princezna v saténu bude sušit jinak jak holka v bavlně ;)

Káťa19
Echt Kelišová 8135 příspěvků 19 inzerátů 03.01.19 09:19

dostala jsem Beko od Ježíška, ale jiný model, pro německý trh, řekli jsme si že to vyzkoušíme, když si to všichni chválí, tak snad vydrží dlouuuho :-)
Už jsem sušila asi 6× a jsem moc spokojená. Akorát se mi do jedné cíchy zamotaly menší věci a nabyly usušené, tak to musím příště vychytat.

Chtěla jsem se zeptat, když perete směsku, syntetiky a bavlny, jak to dáte pak sušit? Já prostě pračku syntetiky nenasbírám. Jde o krajkové kalhotky, trička s potiskem nebo halenky, jak to sušíte?

ElisC
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 110 inzerátů 03.01.19 09:58

@Káťa19 také jsme nakonec koupili Beko. A zatím spokojenost.
Na dávku prádla, co popisuješ, používám program BabyProtect.

Káťa19
Echt Kelišová 8135 příspěvků 19 inzerátů 03.01.19 10:00

@ElisC díky, vyzkouším :kytka:

terka33pol
Kecalka 260 příspěvků 04.01.19 15:57

@ElisC asi poměr cena výkon má nejlepší :star2:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >