Jakou sušičku vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ElisC
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 54 inzerátů 04.11.18 15:10
Jakou sušičku vybrat?

Ahoj holky, chceme pořídit sušičku. Asi od firmy Beko. Ale absolutně netuším, podle čeho se ve výběru řídit? Co je potřeba si hlídat, kromě spotřeby energie?
A nemáte některá sušičku této značky, že byste mi předaly své postřehy. Někde jsem četla, že se špatně čistí filtry.
Díky za vaše rady a zkušenosti.

Reakce:

Janli
Kelišová 5996 příspěvků 9 inzerátů 04.11.18 15:23

Sušičku s tepelným čerpadlem. Momentálně dělá nejlepší siemens.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 04.11.18 15:35

Mame Siemens, pouzivam 5let na vse (krome bund a svetru), nikdy se nam nic nesrazilo. Kamaradka ma AEG, porad neco srazenyho. Dala bych tedy na zkusenosti s konkretnim typem.

Xmichaelah
Stálice 51 příspěvků 04.11.18 15:35

@ElisC mám beko wmy neco… :) jsem moc spokojena..ten u bubnu se cisti dobre, pak je tam spodni- ten jednou tydne vyluxuju a je jak novy :)

P4ja
Kelišová 6289 příspěvků 04.11.18 16:24

Máme AEG a za mě zatím super. Ale něčemu sraženému se asi nevyhneš. Ono to chce vychytat a opravdu si dávat pozor, co a na který program dáváš.

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 04.11.18 16:25

Podívej se na programy aby měla co budeš využívat. Pak tak akorát spotřeba a jak má udělané filtry na čištění

ivoun
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 04.11.18 16:28

Mam whirlpool, spodni filtr prakticky nevycistitelny :zed: takze hlavne ne tuto. Od Beka mame v praci a spokojenost ve vsech smerech :palec:

P4ja
Kelišová 6289 příspěvků 04.11.18 16:28
@pikola píše:
Podívej se na programy aby měla co budeš využívat. Pak tak akorát spotřeba a jak má udělané filtry na čištění

Tak pokud nekoupí ten starý typ, ale koupí tu s tepelným čerpadlem, tak je to hodně podobné. My řešili A+ a A++ u jedné značky a on ten cenový rozdíl je docela velký, takže co ušetřís na elektrice, zase zaplatíš na modelu.

hantom
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 04.11.18 16:50

Já jsem měla vybranou od beko ( tu nejprodávanější na heurece). Nakonec jsem kvůli ceně koupila lg a vyšla mě na 7500 (dny Marianne) a maximální spokojenost. Tepelné čerpadlo mají snad všechny, pak mě zajímala kapacita a spotřeba…ale přijde mi ze ty rozdíly jsou minimalni :)

ElisC
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 54 inzerátů 04.11.18 17:18

Všem děkuji za odpověď. Problém je, že to bude první sušička, takže sice si načtu programy, ale jaké budu v reálu opravdu potrebovat :nevim:
Budu ještě mluvit s kamarádkami, na co si dát při výběru pozor.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >