Pračka ardo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 13.12.09 23:42
Pračka ardo?

Ahojte.
Před pár dny mi kyxla pračka a protože mám malé mimčo, jsem zoufalá z hromadícího se prádla..Před tím jsem měla whirlpool a přesně po dvouleté záruce se rozbil motor oprava by byla asi za bura a vzhledem k tomu, že mě stála sedum, chci koupit novou…(měnit pračku po dvou letech je docela děs..) :cert:
Mám zálusk na pračku Ardo FLO 126 L HEXAGON tak jsem se chtěla zeptat, máte-li jak jste spokojené? :huban:
Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
k nepř.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.09 00:17

Tak za sebe Ardo nikdy více - měla jsem od nich ledničku i pračku, obě neskutečně hlučné. Když mi pračka poprvé začala ždímat, tak jsem měla pocit, že mi v koupelně startuje nákladní letoun a to máme velký barák a koupelnu daleko :evil: Tchýně i švagrová měly taky problém, jedné vytekla - přední plnění a druhá ani přesně nevím, ale je fakt, že se třeba v kvalitě polepšili. :nevim:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 14.12.09 08:11

Naši mají Ardo už asi 15 let a jsou moc spokojení, stále jede bez problémů a to perou několikrát týdně. Já si ji pak v předchozím vztahu taky koupila, ale prala jsem na ní jen rok, pak zůstala bývalýmu :-) tak nevím, jak fachá… Ale jinak mi vyhovovalo ovládání, byla jsem spokojená.

Anik
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 14.12.09 09:37

ahoj, já mám Ardo ledničku i pračku, obojí zatím cca 6 let a nemůžu si stěžovat, a to je mám v malém bytě, kde by mi nějaký větší hluk opravdu vadil. Takže já hlasuju pro. Anik

leila
Neúnavná pisatelka 16742 příspěvků 14.12.09 10:07

Ahoj, tak já mám taky lednici i pračku Ardo a s lednicí jsem spokojená ale pračku už nikdy. Věčně je rozbitá, teče, něco jí je. Máme jí 4roky a opravář tu na ní byl asi 6× a sám mi říkal že pračky Ardo nejsou kvalitní a volil by Whirpool nebo Bosch
Samozřejmě že je to kus od kusu a můžeš mít štěstí a vybrat kvalitní ale já bych si jí už nikdy nekoupila

cmelda
Závislačka 2753 příspěvků 14.12.09 11:36

mame pracku ardo hlavne kvuli tomu, ze byla tenkrat jedinna s hloubkou 45cm. je fajn, jen desne hlucna. ale jinak spokojenost.

Lendulas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.09 12:51

Mam pracku ardo sedm let,jednou se potento.. programator,pak cosi u zamku,ale vecne je dole louze,tedy sem tam coz me stve!!!Opravare uz ani nevolam.Proste si sem tam vytece :)Az se neco jeste pose…tak poleti.Ardo bych si uz nekoupila.Kvalitni jsou pry Aeg,Siemens,Bosh,E­lektrolux,Mie­le..ale ta je draha.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 14.12.09 17:48

Mám Ardo vrchem plněnou asi 8 let a slouží dodnes bez jediné chybičky a to nekupuju žádný calgon a podobné nesmysly. Tu hlučnost tedy neřeším, ale nemám možnost srovnání jestli jiné značky jsou méně hlučné :nevim:

Abra
Kelišová 7269 příspěvků 14.12.09 21:20

ahoj máme pračku i lednici ARDO obě přes osm let a jede mi každý den denně vyperu jednu pračku a ještě jsem s ní neměla problém akorát je hlučnější při ždímání ale taky nemůžu porovnat jinou jsem neměla :wink:

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 15.12.09 00:02

Ahoj.
Děkuji za odpovědi, musím říct, že jste mě moc nepotěšily :cert: :-D
Vybrat dokonalou pračku je asi jako vybrat perfektní kočárek..
Jsem zase namydlená.. i když tenhle typ pračky http://www.levneelektro.com/…26-l-hexagon
by neměl být až tak hlučný..

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 15.12.09 00:12

Ahojky, přesně tuhle pračku máme. Zatím funguje necelý půl rok tak 4-5 týdně. Doufám, že nebudou problémy. V prádelně jsme zapomněli udělat kanálek a při představě že vyteče…radši ani nedomyslet. Moji i manželovi rodiče mají taky pračku ardo a fungujou už 14 a 9 let. Neříkám, že sem tam nějaká závada nebyla, ale nic velkýho a za těch let se to dá čekat.

Co se týče hlučnosti tak je to myslím normálka. Máme prádelnu přes chodbu do obýváku a při zavřených dveřích slyším, že ždíme, ale že bych kvůli ní musela třeba zesilovat televizi tak to ne. To už mně víc v tomhle ohledu štve rychlovarná konvice.

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 15.12.09 00:43

Jé to jsi mi udělala radost :kytka: !!!Já pro ní chci zítra poslat manžela (až do Brna) .
A má poloviční program?

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 16.12.09 00:47

má množstevní automatiku, zváží prádlo a podle toho dávkuje vodu.

AWAK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.11 16:23

Znacku ardo uz nikdy viac … mam doma pracku, chladnicku, umyvacku riadu aj sporak … a vsetko sa vecne kazi … neodporucam

Zemik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.12 21:38

Ahoj vsem meli jsme pracku ardo a electrolux byli jsme zpokojeni s ardo protoze jsme asi pred 2 lety zacala electrokux zacala zdimat a ta guma co je na spod tak se roztrhala a ardo ta byla zlata pokud se po 11 letech nerozbyla oma ju mela jeste mama dokud si nekoupila novou a nam ji nedala tet chudinka je na zahrade uz 2 zimy a byli jsme s nou spokoje ni takze ardo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >