Pračka Candy, jakou máte zkušenost?

Anonymni
6.4.08 09:27

Pračka Candy

Prosím o radu, máte některá pračku Candy? máme vyhlídlý typ Candy Grand G04 126 TXT. Líbí se nám jak funkcemi, náplní prádla tak i cenou. BOhužel o této značce jsem nic neslyšela. Tak prosím o vaše názory.
Děkuji Jitka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
6.4.08 10:20

candy

Naše Candy byla poruchová, jsem ráda, že ji už nemáme. Ale asi je to spíš kus od kusu.

• Citovat
  • Nahlásit
3650
6.4.08 11:03

My máme Candy s horním plněním na 6 kg prádla, máme ji rok a půl a zatím vše dobrý, ťuky ťuk. Manželka od kolegy ji měla a také si ji, pokud si vzpomínám, pochvalovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišuna
6.4.08 12:29

Měla jsem s bočním plněním na 3 kila, za pět let bez poruchy a před čtyřmi roky jsme koupili s horním plněním na 6 kilo a zatím ok. Až na to že má jen 1000 ot/min, teď bych si pořídila výkonnější.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
13497
6.4.08 22:24

Ahoj moje mati ma Candy na 3kg bocni plneni,ma ji asi 3 roky a je naprosto spokojena a u partnera doma mame candy na 5kg vrchni plneni a taky super.Pracka si sama naprogramuje jak dlouho bude prat a ukaze nam to na displeji coz mi moc vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
7.4.08 13:20

Holky, děkuji za odpovědi, bála jsem se, že to bude poruchová značka a udělali jste mi radosst. Teď jenom doufám, že nekápnem na špatnej kus :oops:
Jitka

• Citovat
  • Nahlásit
399
1.7.08 13:13

Ahoj holky!
Chtěla jsem se zeptat na nějaké další zkušenosti s pračkami CANDY 8) Líbí se mi - funkcemi, spotřebou i účinností A - Candy Go (asi ta 145). Rozhoduju se teď právě mezi Candy a Whirpool. Tak pořád nevím :roll:
Předem děkuji za vaše zkušenosti! :wink:
Gabča

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7584
24.7.08 13:35

My máme taky Candy. Už teda pět let a jsme s ní spokojení. Rozbitá byla jen jednou - naše vina. Poškodila se při stěhování. Ale naštěstí to šlo jednoduše opravit. Jen jew na 4,5kg a radši bych někdy na 10kg:-)

Doporučil nám jí kamarád, co prodával v Elektře. Źe je dobrá v poměru k ceně.
Máme i Candy ledničku a taky v pohodě.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
moncamonca
14.12.10 16:10

smůla?

Tak já si ted' koupila candy 40cm na 6kg za 7000kc v akci a byla hned strašně hlučná,při ždímání hrozné vibrace až mi nakonec asi vypadl řemen protože se buben přestal točit a nedá se ani ručně! :o( takže jsem po asi 5 praních doprala -no kaput! Do dvou dnů nám tu mají přijít servismeni se na to kouknout tak snad to opraví..ale fakt jsem z toho dost zklamaná a nejraděj bych aby si ji odvezli a nechci CANDY ani vidět.Zanusska mi jela 18 let bez závady a daleko tišší. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
moncamonca
19.12.10 20:37

Takže pokračování.Opravář přijel za dva dny a na místě zjistil že krom toho že spadlý řemen opravdu byl jsou vadná i ložiska.Do protokolu napsal"Nový výrobek-vadná vana komplet!Výrobní vada. ND-není skladem! " A oznámil že si pro pračku někdy přijede a odveze ji ale at' s pračkou nepočítám až tak po vánocích.. :roll: Takže jsem si z chodby přitáhla tu svou starou rezavou ale ještě funkční zanussku kterou se jim naštěstí nechtělo tahat po schodech dolů když nám nejel výtah a že nám ji odvezou k reciklaci až výtah pojede.Zlatá zanusska lidi-je opravdu o hodně tišší jsem se znova přesvědčila a užívám si ji dokat' budu moct. :hug: Takže hezké vánoce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1
7.9.11 23:45

Máme 6 let pračku Candy CS 105 TXT pro 5kg, 10 tis. otáček s bočním plněním. Již po třech letech začala téct při napouštění. Po rozebrání pračky jsem zjistil, že je proděravěná vnitřní gumová napouštěcí hadice mezi zásobníkem na prášek a bubnem. Hadice se proděravěla vibracemi o ostrý výstupek na bubnu. Jsem přesvědčen, že jedinou funkcí tohoto výstupku je to, aby rok po záruce hadici proděravěl!!! Pračku Candy nebrat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
cbf
1
17.1.12 15:25

pračka

Varuji všechny , kteří by si chtěli koupit Candynu na 3,5 kg prádla. Pračka se klepe jezdí po celé koupelně dělá hrozný rámus . V záručním servisu mi řekli , že jeto normální a že si ji mám dát do nějakého držáku jak starou Tatramatku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
udo68
26.2.12 15:23

ahoj všem,manželka má pračku Candy CS 105 už šestý rok a nebyl problém až ted začalo hučet ložisko tak bych se chtěl zaptat jestli někdo nemá zkušenosti z výměnou díky

• Citovat
  • Nahlásit
muskuluska
19.11.12 19:49

pračka Candy

Mám pračku Candy Avo, na 7kg - 5 měsíců, neždíme na 1000otáček, na jiných otáčkách jak se jí chce. Dnes jsem tady měla opraváře a naznačil mi že neumím prát. Pračka má prý šestý smysl, a pokud se prádlo nerozloží při ždímání správně, tak ždímat nebude. Tak jsem mu řekla, že teda jak to že si to prádlo neumí rozložit rovnoměrně, když má šestý smysl? Prý to neumí, záleží na prádle. Naposledy jsem v ní prala 3bundy, řekl že jsem tam měla mít 4 aby se rovnoměrně rozložilo:-)) No už jsem byla na nervy z něj. Nakonec ještě chtěl peníze za to že vůbec dojel i když jí mám v záruce, prý se to na to nevztahuje pokud s pračkou nic není, no to jsem šla do kolen. A to mi nabídl, když tedy si myslím, že neždímá, tak že mi jí vezme do opravy, ale pokud nic nezjistí budu platit 750kč. Je to normální? Tak mi jí tady nechal a domluvili jsme se že ještě vyzkouším jedno praní, poučil mě jak mám do ní naložit, vyprat na 1000 otáček a uvidíme, když tak pro ní přijede. No a co myslíte je dopráno, vlastně není, zase nevyždímala, tak jsem zvědavá co bude. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1
26.5.13 01:14

Ja mam ted 14 dni candy evo 40cm 7 kg a hrozne boucha pri zdimani a docela skace a silene vibruje uz jsem tady mela opravare a take na me zkousel ze se jen spatne rozrozilo pradlo ale i kdyz jsem ho tam naskladala sebe lip tak to delala stejne a to v navodu pisou ze ma proti hlukovy a proti vibracni system tak tomu nerozumim. A akorat opravar zjistil ze byl spatne zaveseny buben a tak to opravil zkusil a sla v pohode az na sileny vibrace ale nebouchala a ja pak zkusila 3 krat vyprat a 3 na prd zase stejne jak pred opravou ja se asi zblaznim… candy uz nikdy… :-( :evil:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama