Vestavné spotřebiče Baumatic

2904
10.3.08 22:59

Vestavné spotřebiče Baumatic

Ahojky,
poraďte, chystáme se dělat linku a vybíráme spotřebiče, zejména trouba a plynová deska nás zaujaly od Baumaticu, tak se nám od této značky libíla myčka. Máte někdo zkušenosti s touto značkou.
Slyšeli jsme od jednoho kluka, co nám bude dělat kuchyň, že na ní občas lidi nadávají, doporučoval nám Ariston.

Díky moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

614
11.3.08 08:19

Ahoj,
já mám od Baumaticu troubu, varnou desku a digestoř a jsem moc spokojená :wink:

Varnou desku máme plynovou s takovou tou těžkou litinovou mřížkou a předním ovládáním - je to docela dobré, jen ta mřížka se trochu hůř čistí. Resp., chce to čistit pravidelně, i když je vizuálně čistá.
A ovládání bych příště volila asi na boku, jsem trochu čuňátko, takže mám mezi knoflíkama věčně nacintáno :oops:

Trouba - naprostá spokojenost, nemám jí co vyčíst, snad jen, že je menší, než moje bývalá trouba a já musela 90% všech plechů a pekáčů koupit nových, protože se mi nevešly :wink:

A na digestoři snad není co zkazit. Já oceňuju to, že filtry lze dát do myčky, takže nemusím nic drhnout růčo nebo kupovat nové :D

S myčkou neporadím, máme AEG, v době, kdy jsme dělali kuchyň, myčky od Baumaticu nebyly k dostání…

Snad jsem ti trochu pomohla :wink:
Tak ať dobře vybereš a jsi spokojená!
ELiška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
11.3.08 08:38

Ahoj, tak my jsme na tom jako gandelion: Máme od Baumaticu varnou desku(plynovou, vestavěnou troubu( elektrickou) i digestoř. Všechno používané dva roky a naprostá spokojenost.( Jenom jsem byla zvyklá na plynovou troubu, tak to byl ze začátku boj, ale to není otázka značky… :oops: )
Přeju šťastnou ruku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
11.3.08 10:57

Ahoj,
jsme taky ve fázi zařizování.

Baumatic je značka hlavně na vaření - takže varné desky, digestoře i trouby jsou špičkové (jen u trub se mi zdálo, že za stejnou cenu nabízí například Whirpool víc funkcí - například samočištění nebo teleskopy).
My jsme tedy vybrali plynovou desku a digestoř.

Taky jsem váhala litinové x smaltované mřížky, ale nakonec jsem se rozhodla pro litinové (ty smaltované se teoreticky mohou oloupat), obojí lze dát do myčky…

Co se myčky týče, tak nevím…my měli vybranou vestavnou pračku Baumatic, ale všichni nás přesvědčovali, ať vezmeme raději nějakou osvědčenou značku na praní.

Do Aristonu bych nešla - je to taková nižší řada typu Zanussi. Ve starém bytě jsem měla troubu Ariston (kupovali jsme ji před 4 lety) nebyla hrozná, ale štvalo mě na ní hodně věcí (například spirála grilu se nedala vyjmout a umýt, tudíž smrděla…trouba se dlouho předehřívala, zamlžovalo se sklo, v přílušenství byl jen jeden plech atd)

Gandelion, Mischni a nerezne vám digestoř někde? Na Bílém zboží jsem četla reakci nějakého uživatele, kterému po dvou letech začala nerezová! digestoř rezivět…trochu jsem se toho zalekla, ale ta digestoř je levná a má dobré paramenty, takže jsme jí objednali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
11.3.08 12:41

TAky mame vestavnou plynovou desku a digestor.

K desce, je s litinovym rostem, 1 plotna ma 3 horaky, ty ostatni jsou po jednom, jsou tam detske pojistky a hlavne bezpecnost kdyz ti chcipne plyn.
povrch je nerez a teda nevim, koulim ocima, priste bych to asi brala se sklenenym.....spatne se to udrzuje, pokud to nelestim casto- coz nedelam tak uz po 2 dnech je videt pracha usmudlani

Digestor- nemam pripominky…filtry se daji myt v mycce.

mycka mame aeg-
trouba- vestavna fagorka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
11.3.08 13:00

sklo taky není žádná výhra :roll: Aby se lesklo, musí se vytřít dosucha…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
11.3.08 13:05

No tak teda uz nevim z ceho................. snad bila barva

Jinak ne mne asi neberte ohledy- ja a uklid kuchyne- no comment, nesnasim to :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
11.3.08 17:06

Tak digestoř nerezne - asi. Nějak mě nanapadlo zkoumat nerez, jestli nerezaví, ale možný je všechno. A máme ji skleněnou, což je na údržbu při mém vztahu k úklidu teda mor. Většinou vypadá jako mléčné sklo… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.08 18:05

baumatic

Ahojky ,tak já jsme bohužel jedna z těch co nadává na Baumatic ,máme od nich vše a bohužel po měsíci nám měnili digestoř ,termostat v troubě ,dvířka ,lednici nám měnili po půl roce..opět ji dodali s vadou (prasklá doza na zeleninu )jenom myčka zatím slouží jak má.
Ale osobně si myslím ,že to bude tím ,že jsme ji kupovali přes internet na centrumu nákupu …přijde nám že prodávají 2kovou jakost proto to maji tak levný …

tak přeji správný výběr ..

Majdalenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2753
11.3.08 19:03

ahoj, my mame sporak i mycku od Baumaticu - sporak super (kombinovany), mycka je trochu hlasitejsi diky nerez provedeni, ale jinak si nemuzu stezovat. Oboji mame pres 2 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
11.3.08 22:43

Ahojky, holky díky všem, hlavně za to, že se asi nebudu muset vzdát svých vybraných věcí. Fakt se mi líbí design i funkce, hlavně jsem si zkoušela vybrat třeba od Aristonu troubu a když se mi líbila vzhled, funkce a cena, tak jsem zjistila, že je „béčková“ spotřeba, což mě až vyděsilo, to domů fakt nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1686
11.3.08 22:56

Ahojky, my máme od Baumaticu skloker.desku, troubu, lednici a jsme moc spokojeni. Myčku máme Fagor a je super, bez problémů (raději musím zaklepat :wink: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
12.3.08 10:32

Shari , nám taky nic nerezne :wink:

cmelda , co má nerez provedení společnýho s hlasitostí myčky 8O
Já mám nerez (pravda, od AEG), ale je krásně tichá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
13.3.08 23:15

Google http://google.comJeště jednou díky. A co ty myčky, vůbec netuším, co to má mít a co není potřeba, když to sečtu, tak nás kuchyň včetně spotřebičů vyjde asi na 140.000,– Kč :roll: :roll: :roll: tak se radši ptám 3× ať to stojí za to. Jo a co vestavěné lednice, když komplet, tak komplet. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
13.3.08 23:17
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie