Pračka – podle čeho vybírat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Crystal87
Generální žvanilka 23926 příspěvků 31.01.19 11:14
Pračka ...podle čeho vybírat?

Ahoj holky. Chtěla bych znát názory ostatních a nemám moc času. Dneska musíme objednat novou pračku. Mela jsem vybranou jednu, ale tak dlouho jsem čekala až ji zdrazili a nevím zda tu cenu za ní dát. Je za 12 tisíc. Jsme 6 ti členná rodina, takže prádla hodne :mrgreen:.Na 10 kg. Jedna se o LG s invertorovym motorem.Dolu pak hodim odkaz, snad tím nic neporuším. Porad koukám po jiných ale jsou spíše dražší. Na menší obsah to asi nemá cenu, prala bych věčně. Jsou o něco levnější, ale zase nemají třeba parní prani apod. Zda se vám 12 tisíc za pračku hodně? Popřípadě bez čeho byste u pračky nerozhodly? Člověk by řekl jak je snadné vybrat, ale už se mi o pračkách i zda :roll: dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13751 příspěvků 31.01.19 11:16

máme tuhle https://www.alza.cz/…d5258487.htm kupovali jsme jinde ještě laciněji

Crystal87
Generální žvanilka 23926 příspěvků 31.01.19 11:16

Zde je odkaz kterou mám vyhlídnutou
https://www.mall.cz/…torovy-motor

Crystal87
Generální žvanilka 23926 příspěvků 31.01.19 11:18
@ka2ka píše:
máme tuhle https://www.alza.cz/…d5258487.htm kupovali jsme jinde ještě laciněji

Na tu jsem také koukala ..ale my máme možnost jen zaplatit hotově a v Plzni…a není 60 db už dost?mně se to zdá už hlučné… :think:

ka2ka
Extra třída :D 13751 příspěvků 31.01.19 11:19
@Crystal87 píše:
Na tu jsem také koukala ..ale my máme možnost jen zaplatit hotově a v Plzni…a není 60 db už dost?mně se to zdá už hlučné… :think:

platili jsme hotově přivezlo jí ppl :nevim: jako hlučnější je to je fakt, ale máme jí v koupelně a když jí zavřu tak v pohodě , ale máme barák takže nevím jak v paneláku :think:

Tableta
Závislačka 4323 příspěvků 31.01.19 11:20

Takže za mě: recenze, značka, aspoň 5 kg, eko program, nízká spotřeba vody, aspoň A++, odložený start, plnění bokem, musí být úzká, nepříliš hlučná. Na displej si nepotrpím, ale je fajn vědět, kdy pračka dopere.

ka2ka
Extra třída :D 13751 příspěvků 31.01.19 11:21

@Crystal87 měli jsme značkovou drahou a vydržela jen pět let je fakt že byla na 7kg a prala jsem tak 2× denně odprala si svoje to je pravda, ale čekala jsem že vydrží víc, takže jsme se rozhodli pro lacinou a když odejde za tři roky tak dobrý

debra.morgan
Kelišová 6153 příspěvků 31.01.19 11:25

Ja to moc neresila, potrebovali jsem ji rychle, koukla jsem kolik na ni mam penez, pak jsem koukla, ktere do toho limitu jsou treba v akci a s dovozem nebo blizko a vybrala si z tech. pak jsem koukla na heureku a alzu, jestli nema nejaky sileny recenze a objednala. druhy den byla doma. je to jen pracka. funguje dobre, zadne problemy ani kazy.

Káťa19
Echt Kelišová 8885 příspěvků 18 inzerátů 31.01.19 11:26

Lg pracky jsou dobre, cena za kvalitni a dobrou pracku je normalni 11-13 tisic. Ja bych ji koupila. Pracovala jsem nekolik let v elektru a mam s nimi dobrou zkusenost ;)

lolink
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 31.01.19 11:27

Konkrétně neporadim, ale opravar mi poradil vzit vzdy tu nejlevnejsi moznou, prodlouzit zaruku na pet let. Uz podle toho jedu roky a vyplati se to. V podstate jsem do pracky investovala jednou a to na zacatku. Od ty doby tocim jen zaruku. Uz je to od prvni koupe 15 let :mrgreen:.

Lalelale
Závislačka 3493 příspěvků 31.01.19 11:27

Moje kritéria: značka, rychlý program, tichost, recenze, počet otáček :oops: nevyznám se, ale nakonec jsme vybrali dobře

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 31.01.19 11:37

Lg je dobra značka a parní prani používáme hodně. I kapacitu ma dostatečnou. Vzala bych tu, cos vybrala. Cena nevim - dala bych tak do 15k, dražší uz by mi přišlo asi zbytecne

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 31.01.19 11:40

Mám novou pračku doma dva dny. Jsme teda jen čtyřčlenná rodina , ale vybrali jsme AEG na 8 kg prádla s mozností parního praní a jsem unešena. Je tichá, prádlo krásně voní a obrovská změna oproti předešlé Indesit na 6 kg . Kupovali jsme v Datartu v neděli , stála teda 12999 + 500 dovoz, výbos a instalace. Tu službu bych znovu neplatila, chovali se důležite a nakonec ji ani dobře nezastrčili do zásuvky, tak neprala . Pračka je ale super , tak mi 12 tis nepřijde moc

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6826 příspěvků 31.01.19 11:40

Mě přijde 12 tisíc spíš méně.
Jedu dle programů a jejich délky, aby tam byly ty, co potřebuji, odlifruju vyloženě ty nejhorší značky známé problémy a vyberu nějakou s intuitivním ovládáním.
Vždy jsem investovala do dražší a zatím se vyplatilo.
Máme druhou pračku za více než 15 let, ta první neměla ani jednu opravu, pak už bohužel zasáhla rez.

lucynka25
Echt Kelišová 8650 příspěvků 31.01.19 11:46

@Crystal87 ja mam ted svoji 2pračku.Ta prvni jeste byla dobra,ale jen na 5kg,takze s prichodem druhe dcery sla pryc a koupila jsem si Beco na 8kg, jsem moc spokojena.Vysla asi na 10.tis, ma program na zvireci chlupy a klasika vselijake prani od rychlovky po 3h program..
Mam oblibene 3 programy,nek­tere.jsem jeste nezkusila.
Ale pere perfektně a hlavne narvu do ni zimni perinu,coz je proste uzasna vec :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >