Irobot - vysávání a vytírání

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenísek 1989
Stálice 87 příspěvků 28.01.19 12:02
Irobot vysavani vytírání

Dobrý den, mate někdo irobota který vysává a zároveň vytírá? moc dekuji za zkušenost a recenze

Reakce:
kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 28.01.19 12:06

Tak to se s dovolením vetřu :) taky nad nim premyslim,ale nevím jaký

Lenísek 1989
Stálice 87 příspěvků 28.01.19 12:10

@kacenka.sks
Já koukám ještě na robozone:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 12:15

kolegyně mají robzone a jsou spokojené- mají ale bez vytírání, jen vysává. Obecně prý je u těchto vysavačů vytírání problém.

Capretta
Kecalka 465 příspěvků 28.01.19 12:20

Ja mam Conga serie 990, nevysava a nevytira zaroven - ma vymennou cast. Takze nez jdu ven s malym, necham ho vyluxovat a poslu ho pak treba dodatecne vytrit kuchyn, kdyz je potreba. Spokojenost velka!!

Bábrdl
Generální žvanilka 22414 příspěvků 28.01.19 12:29

Tohle dělala od irobota scooba, ale tu už nevyrábějí.
Já mám teď vysavač roomba na vysávání a braavu na vytírání. Miluju je oba. :mrgreen: :srdce:

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 28.01.19 19:57

@Lenísek 1989 jo na ten jsem taky koukala. Jen si rikam, jestli ho budu pouzivat i na vytirani, nebo si radsi setru sama. Ze bych koupila jen ten vysavac. No, barak budeme mit dostaveny asi v cervenci, tak mam jeste par mesicu cas. Ale jsem tak nerozhodna, že se asi nerozhodnu :D

zimniden
Povídálka 36 příspěvků 28.01.19 20:01

Já mám Teslu, vysává i vytírá a je cenově dostupná. Akorát to teda neudělá naráz, takže když odcházím, tak buď dám kalíšek na vysávání anebo ten na vytírání. Vytírá jen vodou bez saponátu, takže je občas potřeba vytřít i ručně.

Lenísek 1989
Stálice 87 příspěvků 31.01.19 21:29
@kacenka.sks píše:
@Lenísek 1989 jo na ten jsem taky koukala. Jen si rikam, jestli ho budu pouzivat i na vytirani, nebo si radsi setru sama. Ze bych koupila jen ten vysavac. No, barak budeme mit dostaveny asi v cervenci, tak mam jeste par mesicu cas. Ale jsem tak nerozhodna, že se asi nerozhodnu :D

Tak jsem si koupila robzone:kiss:

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 01.02.19 10:40

@Lenísek 1989 krasnej :palec: tak dej mi prosim vedet, jak jsi spokojena.

Nimie
Nadpozemská drbna 26954 příspěvků 01.02.19 10:42

@Bábrdl a jsi s tou Braavou spokojená?

Bábrdl
Generální žvanilka 22414 příspěvků 01.02.19 11:47
@Nimie píše:
@Bábrdl a jsi s tou Braavou spokojená?

Jsem.
Ale já nejsem nějak náročná.

Jako vytírat musíš stejně. Přilepené věci, fleky, ti to nevytře. Ale já ji pouštím každý den na takové to setření a jsem ráda, že ji mám. Je jemnější než roomba, nevytahá ti kabely.

Roombu taky miluju, ale musíš pro ni pořádně uklidit.

Nimie
Nadpozemská drbna 26954 příspěvků 01.02.19 11:51

@Bábrdl a jaký máš model (Roomby)?

Bábrdl
Generální žvanilka 22414 příspěvků 01.02.19 12:34
@Nimie píše:
@Bábrdl a jaký máš model (Roomby)?

Ten nejobyčejnější. Já ji mám už fakt dlouho.

Nimie
Nadpozemská drbna 26954 příspěvků 01.02.19 12:43

@Bábrdl díky :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >