pračka - poradíte??? (Zanussi??)

948
5.1.06 16:45

pračka - poradíte??? (Zanussi??)

Ahoj holky,

konečně mám možnost zbaviti se mé staré kraksny pračky, bábinka nabídla, že nám koupí novou, ovšem ouha, v té děsně velké nabídce se absolutně ztrácím. Mám finanční strop 10.000,–, koukala jsem, že je momentálně v akci nějaká ZANUSSI FA 1026 Hydro, cena fááááááááákt dobrá, otáčky, náplň, energet.třída A, praní též A, no vypadá super, nemáte náhodou zkušenost??? Nebo poradíte nějakou????? Vím, že si asi stačí zajít do obchodu, ovšem, konkrétní zkušenost je daleko lepší než informace prodavače, který vám těžko sdělí, že daný typ je např. často poruchový (což prý je např. Wirpool, má ji ségra a 2 kamarádky a nadávají).
Dík za případné příspěvky.

sanynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
5.1.06 16:56

Sanynko,
ja bych sla do AEG lavamat.......ted jsem ji videla v nabidce za 13 tisic......ty 3 tisice bych si doplatila.....

Ja uz taky cekam, az nam odejde pracka a pak si ji urcite poridim

Kamarad manzi ji ma a je krasne ticha, pere taky super, a ma vsechny AA

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
5.1.06 17:03

Já mám doma Zanussku Fa 1032 a jsem spokojená, ale kdybych měla dneska možnost koupit novou pračku (kdyby tak šla ta stará střelit), koupim si pračku se sušičkou. Sice stojí o něco víc, ale vyjde to levnějc než kupovat každý zvlášť a u nás není moc kde sušit.
Tak jsem moc neporadila, jen napsala svůj názor.
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.1.06 17:20

Ahoj,
nevim,jestli Ti moje rada pomůže,ale neřeš,co je to za značku.Hlavně koukni na množství praného prádla,otáčky a pak na energii a vodu.Pokud je to všechno v A ,brala byvh jí.
Já se totiž už poučila-před 13-cti lety jsme si při zařizování domáctnosti chtěli pořídit všechno super a značkové.Vybrali jsme pračku české výroby-Crosley,stála 22.000,–Kč,za první rok provozu u nás byl opravář 5×-prodřená guma,čerpadlo,tlumiče.Po dalších 3 letech jsme jí vyhodili,za opravu jsme měli zaplatit 8.000.Tak jsme šli do prvního obchodu a koupili tu nejlevnější,která měla požadované kriteria-stála 6.900,–,název snad ani nemá,je to slátanina 3 výrobců a já jsem s ním max.spokojena.Každý týden peru manželovi montérky ze stavby a holka ještě nezklamala.Až se rozbije,koupim zase takovouhle.Ostatně kamarádka se nechala mnou zvyklat a naběhla si stejně,jen jí měla o rok déle…
Další zkušenost je myčka-značka Bosh,vydržela 6 let,ke konci jsme do ní museli lít vodu,aby vůbec umyla nádobí.Teď máme nějakou značku Baumatic,7 let bez opravy,pořizovací cena poloviční.A to nemluvím o koníčku mého muže-televizích.Za 13 let to byla LG,SONY,PANASONIC-vše se super vybavením,ale neustále v opravnách.Dneska máme nějakou Made in Thaivan a šlape…

Takže moje poučení:opravdu bych koukla na cenu a aby měla všechno,co chci a koupila bych si jí.
PS:koukni na www.nakupuj.com,mají super ceny,často velké slevy,dovezou vše až do bytu-do 3dní a platit můžeš hotově po předání zboží.Jsme s nima max.spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
5525
5.1.06 17:32

ahoj, ja mam whirlpoolku asi 4 roky a jsem celkem spokojena… akorat nam tam hned po pul roce odesel programator, ale pry to bylo z vyroby a bylo to v zaruce, tak nam ho vymenili… od ty doby nic
ale co je pro me nejdulezitejsi - priplatila jsem si 2000 a mam na 5 let servis zdarma a na 8 let nahradni dily… to se docela vyplati, protoze ta prvni oprava by nas stala skoro 4 tis.
moje mama kupovala whirlpoolku pred 8-9 lety a poruchu jeste zadnou nemela

tchyne koupila zanussi, nevim jakou presne, ale byla dost hlucna a rozbila se tesne po zaruce tak, ze nema smysl ji opravovat :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
5.1.06 17:34

jo a taky maji docela casto akce na obchodnidum.cz , odvoz zdarma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
5.1.06 17:40

dík holky, třeba ještě někdo přidá svou trošku do mlýna.

Jinak - se sušičkou - to by se mi líbila, ale přidávat nebudu, máme tisíce jiných výdajů a moje stará kraksna ještě pere, dělá děsný kravál, blbě ždímá a to v podstatě „donutilo“ babču dát nám oněch deset táců, byla u nás a zděsila se, že nám někdo bourá koupelnu :D (je pravda, že když má jít malá spát nesmím prát), kdyby toho nebylo, nic zatím nepořizuju a počkám až klekne :wink: Musím prostě pořídit do této ceny. Jo a právě tuhle Zanussku nabízej za 8tis., na netu se cena pohybuje v rozmezí 9.až 10tis., tak mě to přijde jako dobrý kup.

novoborko - má spotřebu 52l, 1000otáček, spotřebu 0,87kWa, ale hlučnost neuvádějí, - to jde ne? Jinak sdílím v podstatě tvůj názor, ony i ty super značky si nechávají dělat součástky a montáž dělat na výchdě, tak co.

zatím ahoj, jdu ještě na výzvědy :)

sanynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
5.1.06 17:49

Ja mam Whirpoolku s tim 6 smyslem a LCD displejem 2rok a jsem maximalne spokojena,tu samou tridu i znacku mam i mycku(3roky)a opravdu si nemuzu stezovat.Bracha ma Zanusi a nadava..Ale ja si myslim,ze to taky zalezi na kusu a obchode ve kterem to koupis.Znam jeden obchudek na Morave,teda neni zrovna maly ma 3 pobocky a tam prodavali za:,–(ne pracky a lednicky 2.jakosti za 1.jakost.Nejakou dobu jim to slo,ale pak prisla COI,ale obchod zije dal.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
5.1.06 18:06

Ahoj, souhlas s Ka-tkou. AEG je opravdu výborná. Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.06 11:58

electrolux

Ahijky, my máme pračku od Electrolux a je dobrá, sehnali jsme ji přes internet, vyšla na 13.000kč.Má dogitální displej a časové nastavení.Nemusím tak hlídat kdy pračka dopere.Ráno přijdu, vytáhnu prádlo a je to!

• Nahlásit
  • Citovat
530
25.1.06 12:42

Ahoj,

nenapsala jsi, jestli chces plnenou shora nebo zepredu. Ja jsem pred tydnem kupovala novou (plnenou shora) a koupila jsem na www.obchodni-dum.cz Candy CTE111 - je v akci za 9990. Je fakt super, nizka spotreba, trida A+, tichy chod. Nema sice odlozeny start a elektronicky displey, ale to mam na mycce a jeste jsem to za ty dva roky nepouzila. Naopak ma XXL buben s velkym otvorem, coz se mi moc libi.
Obecne si myslim, ze na znacce moc nezalezi, opravdu vybirej podle ceny a parametru. A nakupuj pres Internet - ty pracky, co jsou ve sleve v kamennych obchodech, jsou vetsinou starsi modely, ktere uz v bezne nabidce ani nenajdes…

Marťoch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
25.1.06 12:50

osobne jsem za predem plnenou pracku:-)))

Kdyz je v koupelne, da se na ni dat mimi, kdyz vykoupes, a kdybyjsi ji chtela dat do kuchyne, tak ji klido das po linku
sice nemuzes kdykoliv behem prani vyjmout pradlo- pojistka, ale i tak

a svagrova koupila candy, po roce ji odesel termostat, byla docela nastvana.....

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
25.1.06 13:24

Ahojky,

já mám 2 roky starou Whirlpoolku a už tu byl 3× opravář :D . Whirlpool je totiž obyčejná Tatramatka, jak mi vysvětlil opravář, když tu byl. Měli jsme i ledničku a tu jsme reklamovali a naštěstí nám byly vráceny peníze. Hrůza. Tuto značku již nikdy.

Teď máme vybranou tuto pračku:

http://www.bilysvet.cz/index.php?…&

Je to proto, že už máme myčku AEG a ledničku Electrolux, což je vlastně jedna a ta samá firma a s ní maximální spokojenost, nikdy žádné problémy. Navíc tahle má úžasnou spotřebu vody - 39 l.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
25.1.06 13:27

Ahoj,

já mám taky whirlpoolku asi 3 roky a jsem s ní spokojená.

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19577
25.1.06 13:34

Ahoj,
ja mam rok AEG lavamat, vybirala jsem dlouho a jsem max. spokojena. Dalsi spotrebice do nove kuchyne vybiram od znacky AEG, Elektrolux.
Jinak pokud chces dobre poradit, doporucuju obratit se na poradnu na www.bilezbozi.cz , nekolikrat jsem jejich rady vyuzila, necekas dlouho a radi fakt dobre. A nepreferuji zadnou znacku, alespon jsem si toho nevsimla, zda se mi, ze radi fakt objektivne. Napis, jake mas pozadavky, ktera se ti libi a tak a oni napisou, jesli ti ji z vlastni zkusenosti muzou doporucit, nebo doporuci neco jineho. Obcas radi i nekteri spotrebitele. Jak jinak se dozvis, jestli na tu pracku nejsou treba caste reklamace apod., nejlepe u prodejce. A nemusis si u nich nic kupovat, i kdyz nemaji spatne ceny.

Zkus to, uvidis a nic za to nedas.

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama