Reklama

Práčka so sušičkou LG

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katka6709
Nováček 1 příspěvek 06.01.17 18:40
Práčka so sušičkou LG

Prosím máte niektorá skúsenosť s týmto modelom LG F72U2HDM0N http://www.lg.com/…g-F72U2HDM0N Ďakujem za postrehy.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9630 příspěvků 06.01.17 18:56

@katka6709 ahoj, my mame lg kombinaci, jen na větší množství - 8/5 a zatím bez komplikaci. Pere i suší dobre, prvních par varek bylo lehce cítit gumou, ale zmizelo to.

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 06.01.17 21:11

@katka6709 máme velice podobnou, F84U2ZDH0N, a spokojenost. Je to teda moje první pračka se sušičkou, ale splňuje co jsem očekávala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama