Velká teflonová pánev wok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 05.01.17 15:41
Velká teflonová pánev wok

Dobrý den, mám pánev wok 28 cm s objemem max 3,5 l a naší početné rodině přestává dostačovat. Proto sháním větší, ale nedaří se mi. Někde jsem viděla i 32 cm, ale přišlo mi že zase nebyla tak vysoká, objem se většinou neuvádí. Teoreticky to může být i teflonový hrnec nad 4 l. Mám dobré zkušenosti s Tefalem, takže hledám kvalitní. Poradíte? Neměla by být moc těžká, to bych ji plnou už neuzvedla. Děkuji.

Reakce:

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 05.01.17 16:06

Máme tuto a skvělá.. už asi 5 let a pořád jak nová.. https://www.kitchenstyle.cz/…-nowo--woll/?…

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 05.01.17 16:09

Jen pokličku doporučuji koupit z ikey.. ta originál mi málem spadla na hlavu a střepy jsem sbírala ještě týden..

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 05.01.17 21:15

@Králičice Děkuji za typ, vypadá dobře, jen teda ta cena 8o Nenapsala bys mi kolik litrů vody se do ní vejde abych měla představu. Díky.

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 06.01.17 00:41

@Pe-G - 4 litry (zjištěno teď pokusem :-D ) Byl to dárek od tchyně..

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 06.01.17 18:31

@Králičice A to jsi měřila až po okraj? Přijde mi že na to že má o 4 cm více než má a vyšší je o 3 cm je ten rozdíl minimální ( 0,5 l ) :think:

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 06.01.17 19:02

@Pe-G - tak cca 1 cm pod okraj 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >