Pračka+sušička 2v1-venkovní teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anik
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 10.06.19 14:58
Pračka+sušička 2v1-venkovní teplota

Ahojky holky. O 2v1 je toho tady psáno hodně, ale nenašla jsem odpověď na jednu otázku,,,narazila jsem totiž na to, že sušička /konkrétněji teda 2v1, ale to je asi jedno/ vydává teplo, asi logická věc, ale mě předtím nenapadla, a tak mě zajímá jak moc je zvenku horká. Jde o to, že koupelna je jediné místo s chladivou dlažbou, a tak mi tam lehává pes. není sebevrah, tak by se jí zřejmě vyhýbal,,,ale zkrátka řeším jestli koupit novou pračku, nebo si udělat radost i sušičkou, tak sbírám pro a proti, a řeším už tím pádem každou kravinu.
 Díky.

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14744 příspěvků 10.06.19 14:59

No místnost to vyhreje pěkně 8)

iPodPrd
Kecalka 352 příspěvků 10.06.19 15:02

Naše pidi paneláková koupelna se stane nesnesitelnou, teď v hicech radši zase suším venku, nedalo by se tam ani vejít :poblion:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 10.06.19 15:02

Tak hafan pujde lehat asi jinam :)

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 10.06.19 15:03

Místnost vyhřeje, psa nezapálí ;-) Mám sušičku teda samostatnou, podle mě lepší volba, a mám ji v kuchyni, aby se to teplo trošku rozneslo po bytě. V zavřené místnosti je to poznat.

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 1 inzerát 10.06.19 15:29

@Anik to je nejhorší věc kterou můžeš koupit. Sušička + pračka 2v1 :zed: :zed: pračka je dobrá i ta levnější cca 600,– ale dobrá sušička aby ti vydržela je lepší od 12 ticís nahoru. A samozřejmě záleží na umístění a možnosti čištění filtrů!!! Tenhle výrobek moc nevydrží. Vím to protože můj chlap prodává pračky, sušičky a chodí na různé školení. JInak sušička vyhřeje pěkně celou místnost. Zrovna včera jsem ji měla zapnutou. Otevřený všechny okna v bytě, vzduch se ani nehnul, a v předsíni kde sušičku máme (nemáme místo v koupelně ani v kuchyni) vedro na zdechnutí :zed: :zed: ale u nás dělá hodně i 5. patro v bytovce v centru velkoměsta :pankac: :pankac:

Anik
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 10.06.19 15:42

Pavculinka - já vím, tento argument se opakuje stokrát v každé diskusi, ale já nemám víc místa ani v té předsíni, nikde, nemám ji kam dát. Bydlím ve střešni nadstavbě,,,takže pokud je to s tím teplem takto, tak si na ni asi nechám zajít chuť,,,a nejen kvůli psovi :)

Tichošlápek
Extra třída :D 14744 příspěvků 10.06.19 15:43

@Anik v klidu, já mám 2v1 už ctyri roky a šlape jak hodinky ;) kvůli teplu bych se ji teda nevzdala :mrgreen:

Anik
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 10.06.19 15:45

Tichošlápek - jojo, řeči proti 2v1 beru s nadhledem, ale to teplo mě teda otrávilo :()

Uživatel je onlinestín katedrál
Kecalka 222 příspěvků 10.06.19 15:47

Mám 2v1, jsem velmi spokojená, dávám prát většinou přes noc a ráno už vytahuju suché prádlo. :palec: Teď ve vedrech samozřejmě dávám prádlo sušit ven. Nevšimla jsem si, že by ta sušička vydávala nějaké drastické teplo. :nevim: Asi ráno přijdu už k vychladlému.

Váš příspěvek
Reklama