Sušička v létě/parfém na prádlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elzaaa
Kecalka 290 příspěvků 10.06.19 09:37
Sušička v létě/parfem na prádlo

Dobry den,
rada bych se zeptala tech z vas ktere maji susicku. Susite v ni pradlo i ted v lete? Kdyz jsou vedra? Me se to ven moc nechce davat, i kdyz by to bylo suche za hodku a susicka jede treba 2 hodiny. Ale ze susicky je to pak zbavene prachu, kocicich chlupu (mame dlouhosrstou kocku) a nemusim to pak zehlit. Uz jsem se setkala s nazorem ze jsem rozmazlena a pres leto to mam davat ven :roll:.
A jeste dotaz. Nedavam avivaz. Ale muzu dat do pracky ty perlicky co se davaji rovnou do bubnu? Jsou jen na vuni. Nevyfouka se to v susicce? Ubrousky do susicky mam. Zkousela jsem z DM a pak Cocolino. Ale zda se mi ze to pak na pradle stejne neni poznat.
Dekji a preji hezky den vsem :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15055 příspěvků 10.06.19 09:39

Suším celoročně v sušičce, máme zvířata a navíc je to pohodlné. Kuličky netuším

arinecka
Kelišová 6545 příspěvků 10.06.19 09:40

@Elzaaa Tedˇkdyž je venku krásně, tak dávám prádlo ven, do sušičky jen když prší. Ty perličky jsem jednou vyzkoušela a po vysušení v sušičce už jsem skoro nic necítila, dávám aviváž.

Elzaaa
Kecalka 290 příspěvků 10.06.19 09:41

@Tichošlápek dekuji taky jsem si uz zvykla, ze je to pohodlne. Mam susicku necely rok a jsem maximalne spokojena

Elzaaa
Kecalka 290 příspěvků 10.06.19 09:44

@arinecka je se bojim davat avivaz v navodu je napsano ze neni vhodna, ze se pak susicka zanasi.

Murka
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 10.06.19 09:46

Manželovi pracovní věci (psovod) suším výhradně v sušičce, právě kvůli chlupům. Všechno ostatní prádlo venku na sušáku, pokud počasí dovolí. Prádlo z venku krásně voní. Nepoužívám aviváž ani žádné jiné vůně, jsem naopak ráda, že moje pračka krásně máchá a prádlo není cítit ani práškem, jen čistotou. Nemám ráda, když je oblečení po vyprání cítit čímkoliv. Třeba v autobuse nebo v čekárně se mi dělá vyloženě blbě, když vedle mě sedí někdo smrdící práškem či aviváží. Za mě je lepší se navonět oblíbeným parfémem či toaletní vodou.

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 9844 příspěvků 10.06.19 09:55

Suším v sušičce celoročně. Z balkónu je to tvrdé a musela bych pak ještě žehlit a to se mi v těch vedrech nechce.

Jako vůni nepoužívám nic

Venesí
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 10.06.19 09:58

Ručníky a povlečení venku, jinak susicka a vyhradne perlicky :palec:

Janli
Echt Kelišová 9266 příspěvků 10.06.19 09:58

Suším i v létě. Sice mám ráda, jak prádlo ze šňůry voní, je to ekologický, ale už se mi párkrát stalo, že mi do něj zalezla včela a píchla mě. Jsem alergik a prádlo jsem poslední dobou prohlížela jak kdyby v něm byla bomba… :? Zlatá sušička…

Lalelale
Závislačka 4948 příspěvků 10.06.19 10:08

Suším v sušičce celoročně, nehodlám trávit čas vesenim prádla a ještě ho vystavovat na odiv sousedům.

Uživatel je onlineNatálka26
Kelišová 5863 příspěvků 10.06.19 10:10

Susim jen v sušičce, na to abych s košem lítala ven jsem líná, navíc to pak musím žehlit a to je činnost kterou fakt ráda nemám. Nepoužívám ani aviváž, ani perličky, jsem ráda když mi prádlo „nevoní“, místo aviváže dávám ocet, který chrání barvy, desinfikuje a je účinný proti vodnímu kameni.

ivašot.
Echt Kelišová 8304 příspěvků 10.06.19 10:10

Venku jsem sušila naposledy, když byla sušička mimo provoz. Uznávám, že prádlo z venku hezky voní, ale ručníky byly jak drsný prkno a prakticky všechno jsem musela žehlit, takže ani žádná úspora elektřiny se nekonala.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2471 příspěvků 10.06.19 10:12

@Elzaaa
Co máš za sušičku?

Já, když jsem měla Bosch, tak jsem aviváže dávala minimum a kupovala jsem v DM takové ubrousky do sušičky.
Teď mám nějaký no name, tam se nic nezanáší, je to starý šunt.

Používám celoročně, mám ráda měkké prádlo, které nemusím žehlit.

Elzaaa
Kecalka 290 příspěvků 10.06.19 10:13

Holky dekuji, premyslela jsem i o elologii. Nejsem zadna lesana :lol: jen kdyz muzu tak se snazim prirode nepritezovat. Ale proste to pradlo z pracky povesene na balkone mi prijde od nasi dlouhosrste kocky cele chlupate. A to nosit na tele fakt nechci.

Elzaaa
Kecalka 290 příspěvků 10.06.19 10:16

@Janina81 mam ted novou Whirlpoolku

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama