Sklokeramický sporák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klinerovi
Kecalka 339 příspěvků 30.05.19 22:35
Sklokeramický sporák

Hezký večer :), konečně jsem dospěla ke 2 sporákům volně stojící s e sklokeramickou deskou, přijdou mi dle popisu totožné, ale nemůžu posoudit, jestli by bylo lepší Aeg nebo Electrolux, nemá někdo zkušenost? :kytka:

https://www.tsbohemia.cz/…d289804.html
https://www.tsbohemia.cz/…d308585.html

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 19306 příspěvků 30.05.19 22:51

Přijdou mi více méně nastejno ;) Na mě malá trouba, já mám 70l

Markéta80
Hvězda diskuse 44527 příspěvků 30.05.19 22:54

@klinerovi to je stejný. Já vybrala electrolux ale jiný. Chtěla jsem velkou troubu https://sporaky.heureka.cz/…specifikace/#…. Na to fakt pozor, nenarveš tam ani klasické plechy takže si to poměř ;) Obě značky jsou ok. Já mam od electroluxu většinu spotřebičů ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 44527 příspěvků 30.05.19 22:55

@pe-terka taky jsme při výběru se zarazila že ted většinou dělají mini trouby tak mám 74l a přijde mne akorát :mrgreen:

klinerovi
Kecalka 339 příspěvků 30.05.19 23:03

@Markéta80 a seš s outo spokojená? :) achjo :D měla jsem jich nakouklých hodně, nakonec u mě zvítězila ta funkce steamplus a pomohlo mi to rozesknout. Co se týče té velikosti, tak nějaký plech k tomu je a člověk pak dokoupí dle rozměrů, ale nevím no. Obvykle stejně peču jen jeden plech, při pečení dvou věcí nad sebou mi to nikdy nepřijde ono, tak si to asi nedovedu představit, za jakých okolností by mi ta větší přišla lepší. Díky za radu oboum

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19306 příspěvků 30.05.19 23:09
@klinerovi píše:
@Markéta80 a seš s outo spokojená? :) achjo :D měla jsem jich nakouklých hodně, nakonec u mě zvítězila ta funkce steamplus a pomohlo mi to rozesknout. Co se týče té velikosti, tak nějaký plech k tomu je a člověk pak dokoupí dle rozměrů, ale nevím no. Obvykle stejně peču jen jeden plech, při pečení dvou věcí nad sebou mi to nikdy nepřijde ono, tak si to asi nedovedu představit, za jakých okolností by mi ta větší přišla lepší. Díky za radu oboum

velkou troubu oceníš hlavně s velkou rodinou a když často pečeš :think: Dřív jsem měla menší a jedno kuře, co se vejde do klasického pekáče (a menší trouby), je na nás málo! Ale nás je opravdu hodně, pro běžnou rodinu stačí i menší trouba! A když peču 2 plechy nad sebou, zapnu ventilátor

klinerovi
Kecalka 339 příspěvků 30.05.19 23:17

@pe-terka no my se teprve začínáme rozrůstat a co se týče pečení, tak peču ráda a často, ale tam by šlo maximálně o to, že by se mi o vánocích vlezlo více cukroví na plech, nebo více buchet… Jinak to kuře u vás chápu :))

Markéta80
Hvězda diskuse 44527 příspěvků 31.05.19 02:02

@klinerovi jde o to že tam skoro nic nedáš :? Spokojená sem a moc :palec: Mne zarazilo kolik sporáků má fakt malou troubu :? a nakonec je trouba o něco větší než byla ta minulá :lol: ale dobře se tam vejde i velký oválný pekáč :palec: U těch menších jsme právě zjistila že ty plechy z původní trouby tam nenacpu :cert:

Váš příspěvek
Reklama