Pracovně lékařská prohlídka

Anonymní
14.5.21 16:03

Pracovně-lékařská prohlídka

Ahoj, zítra bych měla jít na Pracovně lékařskou prohlídku a vzhledem k tomu, že jsem hrozný posera, co se doktorů týče, jsem z toho nervózní :roll: není tu někdo, kdo ji v blízké době absolvoval a mohl by mi říct, co vše mě čeká? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.5.21 16:04

Ještě bych chtěla říct, že jde jen o kancelářskou práci, takže prohlídka bude v kategorii 1. Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
30530
14.5.21 16:05

Ta prohlídka se odvíjí podle povolání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
14.5.21 16:06

Mě dal doktor jen razítko, žádná prohlídka se nekonala. :) :lol: neboj, kolonoskopii ti tam dělat nebudou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
14.5.21 16:09

Většinou taková ta klasika jako zrak, sluch, moč, poslech, záda. Nic strašného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30530
14.5.21 16:15
@JancaS84 píše:
Většinou taková ta klasika jako zrak, sluch, moč, poslech, záda. Nic strašného.

To je právě jak kde. U nás jen tlak. U manžela ORL, karpály a ještě nějaké věci, bylo to na několik hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.21 16:18

@vokishka a co dělá manžel za práci? Ty prohlídky se dělí do 4 kategorií dle závažnosti práce nebo tak nějak 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30530
14.5.21 16:22
@Lištička20 píše:
@vokishka a co dělá manžel za práci? Ty prohlídky se dělí do 4 kategorií dle závažnosti práce nebo tak nějak 😁 😁

No proto jsem psala hned první příspěvek, že záleží na pracovním zařazení. Manžel byl obkladač zedník, posílali je na prohlídku na profi pracoviště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54116
14.5.21 16:26

Náš smluvní Dr. měří tlak, prohmatá břicho, podívá se do krku. Pak se vyptává, jestli beru prášky, dobře vidím atd. Nesla jsem zkumavku.
Loni jsem byla po 4r. a nepřinesla jsem mu výpis od mé obvodní. Za 4r. to mám na další kontrolu vzít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30530
14.5.21 16:27
@Kelsey píše:
Náš smluvní Dr. měří tlak, prohmatá břicho, podívá se do krku. Pak se vyptává, jestli beru prášky, dobře vidím atd. Nesla jsem zkumavku.
Loni jsem byla po 4r. a nepřinesla jsem mu výpis od mé obvodní. Za 4r. to mám na další kontrolu vzít.

Myslela jsem, že je to co tři roky. My tak chodíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18045
14.5.21 16:30

Taky jsem sla jen na kancelářskou práci a byla jsem překvapená co vse kontrolovala. Tlak, moč, váha, záda, oči, sluch, poslech, prohmatala mi prsa i břicho, udelala ekg, vzala krev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 16:34

@lachtanice86 a ten sluch a poslech byl v ordinaci nebo Vás poslala na ORL

• Citovat
  • Nahlásit
54116
14.5.21 16:37
@vokishka píše:
:think:
Zatím jsem byla 2× na vstupní po roce u něj, pak jsem šla po letech na kontrolní, ale mám pocit, že to bylo po 4r. :nevim: a kolegyně po 50r. ty chodí co 2r.
Prvně jsem byla zaměstnanec školky a pak vedle školy. Ale je to stejný doktor.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3753
14.5.21 16:39
@vokishka píše:

Myslím, že kromě kategorie práce záleží i na věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30530
14.5.21 16:46
@renduli píše:
Myslím, že kromě kategorie práce záleží i na věku.

Jo, po 50 vím, že to jsou co dva roky. Už jsem si to našla a je to co čtyři, ale byla jsem právě přesvědčená, že jsem tam lezla co tři roky. Ono to tak rychle utíka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat