Pracovní podmínky v práci...

blackbird1
19.11.15 07:42

Pracovní podmínky v práci...

Ahoj holky, chci se zeptat jestli vám v práci při oznámení těhu, udělali lepší pracovní podmínky? Já sice fyzicky náročnou práci nemám, ale sedím denně v průvanu, v létě tu mám nehorázné vedro a v zimě chlad. Prostě nic vhodného pro těhotnou. Navíc pracují v průmyslu a jsou tu ve vzduchu škodlivé látky jako prach z broušení, barvy, hluk apod.
:kytka:

Příspěvek upraven 19.11.15 v 10:45

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
19.11.15 07:58

Klimatizaci kvůli tobě asi kupovat nebudou :roll:

Na neschopenku nemáš nárok, když ti nic není. Jediné, co můžeš chtít je přeřadit mimo průvan ( :lol: :lol: ) nebo zůstat doma za plnou mzdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 08:08

Těhotné po celém světě sedí pod klimatizovaným zvonem aby na ně netáhlo a nebylo jim vedro :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 08:11
@Knofletka píše:
Těhotné po celém světě sedí pod klimatizovaným zvonem aby na ně netáhlo a nebylo jim vedro :)

:pankac: :pankac: Těhotné pracují ve vakuu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blackbird1
19.11.15 08:12

@radkka no ono to je problém celé firmy tyhle podmínky.

Příspěvek upraven 19.11.15 v 10:46

• Nahlásit
  • Citovat
20807
19.11.15 08:13
@blackbird1 píše:
@radkka no ono to je problém celé firmy tyhle podmínky. Si vem, že sedíš denně ve skleníku v létě. Mám nad sebou takový ty světlíky přes který peče slunko a opravdu je to někdy na umření. a vyvětrat není jak jelikož nemám okna. Takže tohle by se nelíbilo nikomu. a aby jsem doma zůstala za plnou mzdu o tom pochybuji…

Ano, tohle není vhodné pracovní prostředí, ale měli jsme to tak i ve státní správě a vídám to naprosto běžně v kdejaké firmě, pečeme se kolektivně všichni i s šéfem.

A jak tam můžeš mít průvan, když tam nejsou okna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
19.11.15 08:19

Hod se do klidu, miliony a miliony let evoluce, zeny proste rodi deti, jsou k tomu uzpusobene… pruvan, vedro, chlad, proste pro tehotnou nevyhovujici kancelar… si delas srandu? :mrgreen:
Pokud jsou v ovzdusi nevyhovujici latky, u tebe v kancelari a okoli, urcite uz ted nosis ochranne pomucky… kazdopadne je opora v zakoniku, pokud jde o opravdu skodlive prostredi, zamestnavatel te musi preradit na bezpecnou pozici, pokud takovou nema, zustanes doma s nahradou plne mzdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blackbird1
19.11.15 08:21

@radkka jelikož

Příspěvek upraven 19.11.15 v 10:46

• Nahlásit
  • Citovat
20807
19.11.15 08:22
@blackbird1 píše:
@radkka jelikož sedím na recepci a je tu vstup z dílen, do jídelny a ven, takže je to tu propojený a táhne…prostě páni architekti někde udělali chybu. :zed:

Tak aspoň ti tam v těch vedrech nestojí vzduch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19181
19.11.15 08:23
@blackbird1 píše:
Ahoj holky, chci se zeptat jestli vám v práci při oznámení těhu, udělali lepší pracovní podmínky? Já sice fyzicky náročnou práci nemám, ale sedím denně v průvanu, v létě tu mám nehorázné vedro a v zimě chlad. Prostě nic vhodného pro těhotnou. Navíc pracují v průmyslu a jsou tu ve vzduchu škodlivé látky jako prach z broušení, barvy, hluk apod.
Přemýšlím, že odejdu na neschopenku než něco riskovat… :kytka:

A jak si to představuješ??? :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
19.11.15 08:24
@blackbird1 píše:
@radkka no ono to je problém celé firmy tyhle podmínky. Si vem, že sedíš denně ve skleníku v létě. Mám nad sebou takový ty světlíky přes který peče slunko a opravdu je to někdy na umření. a vyvětrat není jak jelikož nemám okna. Takže tohle by se nelíbilo nikomu. a aby jsem doma zůstala za plnou mzdu o tom pochybuji…

Tak nepochybuj, vynech sve dojmy a pojmy a oficialne, pisemne zazadej…
Ted tam mas taky vedro ci co? nez nastoupi vedra, tak uz budes na materske ne… pruvan bez oken…
Hele doma jsem v lete taky mela sklenik a sileny vedra a taky venku tak bylo a v buse a v motole na kontrolach a… a v zime byla fakt kosa… no nevim, mam dve zdravy deti a ja to taky prezila, jako kazda jina :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blackbird1
19.11.15 08:26

@soney nemůžeš soudit, když nevíš jak to tady vypadá.

Příspěvek upraven 19.11.15 v 10:47

• Nahlásit
  • Citovat
754
19.11.15 08:30

Jinak obecne receno, proste nechces pracovat, byt doma, chodit plavcit a nakupovat vybavicku a na tehu cviko a vse ve jmenu toho maleho drobecka, nic neriskovat… urcite si najdes duvod ci jineho lekare, ktery ti tu neschopenku vystavi… :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blackbird1
19.11.15 08:30

@soney ted? ještě nemrzne a už si přitápím. řeknu ti to takhle sedím v prostoru co má cca 150m2 a mám tu jedno jediné topení, které tyhle prostory rozhodně nevytopí..hjak by se tobě líbilo sedět 9 hod ve 20C v zimě?
jo jen se do mě obujte, ale kdyby jsem seděla v kanclíku, tak držím hubu.

• Nahlásit
  • Citovat
19.11.15 08:32

Nestav se hned od začátku ke svému těhotenství jako k nemoci. I když je to dnes moderní. Ale máš před sebou ještě kus cesty, tak si to užívej :) Pokud tam :nevim: jsou výpary a prach, tak bys nárok měla, i když pochybuju že by recepční nechali sedět v takových opravdu špatných podmínkách. To by sis mohla stěžovat že nemáš ochranné pomůcky už předtím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama