Bolest trojúhelníku

18.11.15 13:30

bolest trojuhelniku

Ahoj.. Hledala jsem vsude mozne na internetu, ale nikde jsem nic nenasla.. Uz v noci me zacalo bolet nebo spise tlacit na trojuhelniku.. Dnes koncim 34 tt, tak nevim jestli me muze tlacit mimco a nebo je problem jinde.. Bolest do ted neprestala.. Chvilkama me to neboli vubec a pak je treba hodina, kdy me to tlaci snad kazdou minutu.. Tak se chci zeptat, zda nemate nektera s tim zkusenost.. Dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lizzi
18.11.15 13:34

@Adnulinka myslíš na stydké sponě? to se roztahuje a tělo se připravuje na porod. pomůže stahovací pás. já to měla šílené, po porodu jsem nemohla chodit, vozili mě na kolečkovým křesle, ale ten pás jsem dostala už v porodnici a byl klid :-)

• Nahlásit
  • Citovat
32905
18.11.15 13:39

Trojuhelniku?? No to me po.er, kolik ti je :lol: muze to byt roztahovani, kdyz si nejsi jista jdi na gyndu nebo do nemocnice na prohlidku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 13:41

@Lizzi jsem prave prvorodicka, tak jsem vubec nevedela, co to je.. No tak to doufam, ze me to prejde, protoze takovou bolest mit do porodu by bylo pekny.. :D jinak dekuji za uklidneni a za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
18.11.15 13:42

@Adnulinka jo te teda na stydke spone? to by melo po porodu prejit, ale konzultuj to s lekarem..

• Nahlásit
  • Citovat
7016
18.11.15 13:57

@Adnulinka nekleslo ti bricho dolu? Asi mimco sestoupilo a tlaci na stydkou sponu hlavickou. Ja to mela u prvniho, ale teda az v 38.tt. A tyden na to jsem rodila.
Jinak e bezne, ze to tam dole boli pri stani, ale pokud ti to zacalo v leze, tak bych se setrila. Na spani ti muze pomoci dat mezi stehna a kolena polstar, kdyz spis na boku.
A kdyby se to nejak stupnovalo, tak bych pro jistotu zajela na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24858
18.11.15 14:19

@Adnulinka já trojůhelník říkám oblasti kolem žaludku ;) A tam mě tlačila malá hlavičkou a následně se objevil problém se žlučníkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama