Pracovník v soc.službách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PiQuy
Povídálka 12 příspěvků 12.05.19 11:45
Pracovník v soc.službách

Ahoj, zajímá mě informace o těch co dělají pracovníky v soc. službách ( domov pro seniory ) zají má mě zda potřebuji nějaký zdravotní průkaz?? mám jen zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství a nevím zda tento pro tuto práci chtějí nebo je to jiný průkaz?? na internetu sem o tom nic nenašla.. moc moc děkuji za odpovědi je to pro mne moc duležité.. díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vokishka
Extra třída :D 14322 příspěvků 12.05.19 11:47

Je jen jeden zdravotni prukaz.

Vlastina18
Stálice 80 příspěvků 12.05.19 11:48

Na praxi do domova důchodců jsem prukaz mít musela

marin
Echt Kelišová 9983 příspěvků 12.05.19 12:11

Zdravotní průkaz ne. Jen je nutné mít kurz pracovníka v sociálních službách nebo si ho do 18 měsíců po nástupu dodělat, výpis z rejstříku trestů a potvrzení o zdravotní způsobilosti od závodního lékaře zařízení. Když ho nemají, tak od tvojí praktické lékařky.

Uživatel je onlineg.sandova
Závislačka 4490 příspěvků 12.05.19 12:16

Ano, potřebuješ a máš ho, buď v klidu. A jeste ten kurz, ten máš?

Uživatel je onlineg.sandova
Závislačka 4490 příspěvků 12.05.19 12:16

@marin zdravotni prukaz ano

PiQuy
Povídálka 12 příspěvků 12.05.19 12:24

@vokishka @Vlastina18 @marin @g.sandova

a když musím nějak doložit to že jsem očkovaná proti žloutence typu B? byla jsem očkovaná jako malá ve 12ti letech.. a očkovací průkaz mam ve stavu za ta léta v rozložení a ještě můj dětský doktor psal jako když kočka škrábe takže se to horko težko přečte.. jak jinak to mohu doložit?? děkuji za odpovedi…

Aduš8
Závislačka 4458 příspěvků 12.05.19 12:35

@marin tohle je ale individuální na požadavcích zaměstnavatele. U nás třeba kurs potřeba nebyl, dodělala jsem si ho z vlastní vůle po pěti letech. @PiQuy zdravotní průkaz potřeba je, ten ti obvoďák většinou vydá na počkání a očkování proti žloutence B má většinou účinek do deseti let, pak se musí přeočkovávat, předtím nechat zkontrolovat protilátky.

Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 12.05.19 12:50

Jak kde, já dokladala potravinářský průkaz, očkovací a nic víc sem mít nemusela. Kurz nechtěli ani v nemocnici natoz v soukromém sektoru.

vokishka
Extra třída :D 14322 příspěvků 12.05.19 13:12
@Aduš8 píše:
@marin tohle je ale individuální na požadavcích zaměstnavatele. U nás třeba kurs potřeba nebyl, dodělala jsem si ho z vlastní vůle po pěti letech. @PiQuy zdravotní průkaz potřeba je, ten ti obvoďák většinou vydá na počkání a očkování proti žloutence B má většinou účinek do deseti let, pak se musí přeočkovávat, předtím nechat zkontrolovat protilátky.

Jako ze si vsichni zdravotnici nechaji zloutenku nekolikrat za zivot preockovat? To bych teda chtala videt.

PiQuy
Povídálka 12 příspěvků 12.05.19 13:15

Hodně čtu že třetí dávkou očkování ná žloutenku typu B je celoživotní ale na žloutenku typu A je učinost několik let..

vokishka
Extra třída :D 14322 příspěvků 12.05.19 13:20

@PiQuy proste bych vzala ten ockovaci prukaz, jak ho mate. Oni budou vedet, co z toho je ta zloutenka. A urcite nebudete sama, co ho ma v dezolatnim stavu. Dcera ma ockovaci prukaz v ramci te knizecky, je to cela ta knizka dohromady. Chci videt, jak to bude vypadat za dvacet tricet let.

marin
Echt Kelišová 9983 příspěvků 12.05.19 13:22
@Aduš8 píše:

Záleží, zda k tomu máš vzdělání, pokud ne, tak ten kurz mít do 18 měsíců po nástupu mít musíš, protože každého zaměstnance v sociálních službách musí zařízení registrovat na kraji a na registrace chodí kontroly.

Příspěvek upraven 12.05.19 v 13:27

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2395 příspěvků 12.05.19 13:22
@Aduš8 píše:

V současné době (není to tak dávno, co to bylo jinak) musí mít každý pracovník v sociálních službách vzdělání dle zákona o sociálních službách, které zahrnuje buď rekvalifikační kurz pracovníka v přímé péči nebo adekvátní středoškolský nebo vysokoškolský obor.

marin
Echt Kelišová 9983 příspěvků 12.05.19 13:30
@g.sandova píše:
@marin zdravotni prukaz ano

Jaký jiný zdravotní průkaz než ten v potravinářství?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama