Reklama

Praha 9 - Třeboradice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 13.07.10 12:55
Praha 9 - Třeboradice

ahoj,

hledám kámošku(y) z Třeboradic.

Mám dvě princezny, 3letou Nikolku a 7měsíční Nelinku a rády bysme parťáky na procházky, hřiště atd..

těšíme se L+2×N :wink:

Reklama

Reakce:

kitty25
Neúnavná pisatelka 16051 příspěvků 13.07.10 13:47
Leňda píše:
ahoj,

Mám dvě princezny, 3letou Nikolku a 7měsíční Nelinku a rády bysme parťáky na procházky, hřiště atd..

nejsem s Třeboradic, ale kamarádka bydlí hned u toho přelomu v nových barácích. má tříletou a jednoletou holčičku, tak posílám kontakt přes sz na mail. třeba se bude chtít skamarádit.

Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 13.07.10 13:49
kitty25 píše:
Leňda píše:
ahoj,

nejsem s Třeboradic, ale kamarádka bydlí hned u toho přelomu v nových barácích. má tříletou a jednoletou holčičku, tak posílám kontakt přes sz na mail. třeba se bude chtít skamarádit.

dekuju moc, urcite se ji ozvu :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >