Praha 9 - Třeboradice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 13.07.10 12:55
Praha 9 - Třeboradice

ahoj,

hledám kámošku(y) z Třeboradic.

Mám dvě princezny, 3letou Nikolku a 7měsíční Nelinku a rády bysme parťáky na procházky, hřiště atd..

těšíme se L+2×N :wink:

Reakce:
kitty25
Neúnavná pisatelka 16072 příspěvků 13.07.10 13:47
Leňda píše:
ahoj,

Mám dvě princezny, 3letou Nikolku a 7měsíční Nelinku a rády bysme parťáky na procházky, hřiště atd..

nejsem s Třeboradic, ale kamarádka bydlí hned u toho přelomu v nových barácích. má tříletou a jednoletou holčičku, tak posílám kontakt přes sz na mail. třeba se bude chtít skamarádit.

Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 13.07.10 13:49
kitty25 píše:
Leňda píše:
ahoj,

nejsem s Třeboradic, ale kamarádka bydlí hned u toho přelomu v nových barácích. má tříletou a jednoletou holčičku, tak posílám kontakt přes sz na mail. třeba se bude chtít skamarádit.

dekuju moc, urcite se ji ozvu :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >