Praní kožešinových ponožek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimart
Kecalka 387 příspěvků 20.04.18 15:14
praní kožešinových ponožek

Ahoj, děvčata.
Chtěla bych se poradit. Mám kožešinové ponožky a nevím, jak je vyprat? :nevim: Jsou to takové ty, které se prodávají v zimě na trzích nebo jsou i v různých obchodech, uvnitř je kožešina a nahoře pletenina. Mám je prát raději v ruce nebo můžu v pračce, a na kolik stupňů? Děkuji všem za rady :)
Přeji hezký slunečný jarně-letní víkend :kytka: :mavam:

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6313 příspěvků 28 inzerátů 20.04.18 15:27

https://www.oveckarna.cz/…z-ovci-vlny/

mimart
Kecalka 387 příspěvků 20.04.18 15:49

@pannda Děkuji!! Mám doma prací prostředek na vlnu z Eurony, tak zkusím vyprat v rukách :)

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 20.04.18 16:17

Já peru úplně normálně v pračce s ostatním prádlem. Žádnou vědu jsem v tom nehledala a drží v pohodě.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 20.04.18 17:01

Mam program na prani vlny, tak bych to soupla do pracky. Akorat spis s pracim gelem a bez avivaze.

mimart
Kecalka 387 příspěvků 21.04.18 12:30

Díky holky, tak je strčím do pračky s pracím prostředkem na vlnu :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama