Reklama

Praní kožešinových ponožek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimart
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 20.04.18 15:14
praní kožešinových ponožek

Ahoj, děvčata.
Chtěla bych se poradit. Mám kožešinové ponožky a nevím, jak je vyprat? :nevim: Jsou to takové ty, které se prodávají v zimě na trzích nebo jsou i v různých obchodech, uvnitř je kožešina a nahoře pletenina. Mám je prát raději v ruce nebo můžu v pračce, a na kolik stupňů? Děkuji všem za rady :)
Přeji hezký slunečný jarně-letní víkend :kytka: :mavam:

Reklama

Reakce:

mimart
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 20.04.18 15:49

@pannda Děkuji!! Mám doma prací prostředek na vlnu z Eurony, tak zkusím vyprat v rukách :)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 20.04.18 16:17

Já peru úplně normálně v pračce s ostatním prádlem. Žádnou vědu jsem v tom nehledala a drží v pohodě.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 20.04.18 17:01

Mam program na prani vlny, tak bych to soupla do pracky. Akorat spis s pracim gelem a bez avivaze.

mimart
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 21.04.18 12:30

Díky holky, tak je strčím do pračky s pracím prostředkem na vlnu :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >