Praní kožešinových ponožek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimart
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 20.04.18 15:14
praní kožešinových ponožek

Ahoj, děvčata.
Chtěla bych se poradit. Mám kožešinové ponožky a nevím, jak je vyprat? :nevim: Jsou to takové ty, které se prodávají v zimě na trzích nebo jsou i v různých obchodech, uvnitř je kožešina a nahoře pletenina. Mám je prát raději v ruce nebo můžu v pračce, a na kolik stupňů? Děkuji všem za rady :)
Přeji hezký slunečný jarně-letní víkend :kytka: :mavam:

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6395 příspěvků 29 inzerátů 20.04.18 15:27

https://www.oveckarna.cz/…z-ovci-vlny/

mimart
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 20.04.18 15:49

@pannda Děkuji!! Mám doma prací prostředek na vlnu z Eurony, tak zkusím vyprat v rukách :)

Uživatel je onlineČičorečka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 20.04.18 16:17

Já peru úplně normálně v pračce s ostatním prádlem. Žádnou vědu jsem v tom nehledala a drží v pohodě.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2206 příspěvků 20.04.18 17:01

Mam program na prani vlny, tak bych to soupla do pracky. Akorat spis s pracim gelem a bez avivaze.

mimart
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 21.04.18 12:30

Díky holky, tak je strčím do pračky s pracím prostředkem na vlnu :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama